Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Lekarz od nadci¶nienia

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Lekarz od nadci¶nienia
Autor Wiadomosc
Anuska
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 26 Lut 2005
Skad: Warszawa

Post Lekarz od nadci¶nienia Odpowiedz z cytatem
Dziewczyny mam pytanko czy znacie może kogos kto zajmuje sie nadci¶nieniem w Warszawie
Nie Lut 04, 2007 19:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Anuska
Rozkręca się
Rozkręca się

Post Odpowiedz z cytatem
nikt nikogo nie zna?Smile

Sob Lut 10, 2007 21:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
lisiczka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 06 Sie 2006
Skad: z puszczy

Post Odpowiedz z cytatem
lekarz od nadci¶nienia to kardiolog wink.gif znałam ale niestety już go nie ma dobrzy specjali¶ci s± w Szpitalu Kolejowym w Warszawie Międzylesiu proponuję aby¶ zajrzałan forum www.gazeta.pl i dział zdrowie

Sob Lut 10, 2007 21:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Gobo
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 31 Maj 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Mogę polecić Ci swojego, który leczy moje nadci¶nienie:

dr Krzysztof Kraszewski, CM LIM tel. 022 458 70 00. Zapomniała dodać, że to kardiolog. Nadci¶nienie można też leczyć u internisty Smile

Sob Lut 10, 2007 22:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
lisiczka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 06 Sie 2006
Skad: z puszczy

Post Odpowiedz z cytatem
Gobo napisala:
Mogę polecić Ci swojego, który leczy moje nadci¶nienie:

dr Krzysztof Kraszewski, CM LIM tel. 022 458 70 00. Zapomniała dodać, że to kardiolog. Nadci¶nienie można też leczyć u internisty Smile

w zasadzie jakby ktos sie uparl to wszystko mozna leczyc u internisty bo to lekarz 1 kontaktu..... ale "kardiologia [gr. kardía ‘serce’, lógos ‘słowo’, ‘nauka’], dział medycyny wewn.; zajmuje się chorobami serca i naczyń krwiono¶nych, fizjologi± i patofizjologi± układu kr±żenia; wi±że się z kardiochirurgi±."
poszukaj dobrego kardiologa

Sob Lut 10, 2007 22:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Anuska
Rozkręca się
Rozkręca się

Post Odpowiedz z cytatem
dzięki dziewczyny ale mój internista to pipa wyslala mnie do poradni nefrologicznej na Banacha. A tam terminy ok 3 mies. Wiec musialam znaleĽc kogos innego bo Kropki nie mga czekac 3 miesięcy na zmianę lekówSmile

Wto Lut 13, 2007 11:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Gobo
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
Anuska, a konsultowała¶ leki z ginekologiem ? Jeżeli masz nadci¶nienie to pewnie dostaniesz Dopegyt.

Czw Lut 15, 2007 23:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Anuska
Rozkręca się
Rozkręca się

Post Odpowiedz z cytatem
Tak dostałam Dopegyt a wcze¶niej Dyhydrolazinum ale po tym drugim czułam sie tak jakbymmiała zej¶c z tego ¶wiata.Puls po wstaniu z lozka 120, niemiłosierny bol glowy, problemy z oddychaniem, ból nóg , drżenie r±k- po 3 tabletkach. Po odstawieniu oodrazu mi przeszłoSmile

Pia Lut 16, 2007 11:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Gobo
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
Anuska, a jak± dawkę Dopegytu teraz bierzesz ? Ja brałam do 35 tc 2x dziennie a potem 3 x dziennie.

Pon Lut 19, 2007 12:22 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Anuska
Rozkręca się
Rozkręca się

Post Odpowiedz z cytatem
Gobo ja teraz biore 4 x dziennie i mam 160/100:(
juz nie wiem co mam robić

Wto Mar 06, 2007 10:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Byx1
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 09 Mar 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem warto poszukać sobie dobrego lekarza pierwszego kontaktu. Ja swojego znalazłem tutaj http://topmedsulechow.pl/ . Odpowiednio postawiona przez lekarza diagnoza i szybkie wdrożenie odpowiedniego leczenia powinno szybko ustabilizować nasze samopoczucie, co jest w codziennym funkcjonowaniu bardzo ważne.
Wto Sty 01, 2019 16:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
avici
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 08 Lut 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli potrzebujesz szybko zrobić usg kolana aby mieć pewność co tobie dolega przyjdź do http://usg-bg.pl tam wykonasz to pod fachowym okiem specjalisty wraz z diagnozą i opisem.
Sro Mar 13, 2019 12:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
maritb
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Lut 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Tylko bardzo dobry fizjoterapeuta pomoże Ci rozwinąć lub odzyskać sprawność ruchową po kontuzji, jednocześnie wsłuchując się w Twoje potrzeby. Jeżeli potrzebujesz wsparcia profesjonalisty to zgłoś się do http://fizjoterapeutawarszawa.com gabinetu fizjoterapii w Warszawie, gdzie rehabilitację prowadzi się różnymi metodami i technikami terapii manualnej oraz kinezyterapii.
Sro Cze 26, 2019 09:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Same213
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Lip 2019
Skad: KrakĂłw

Post Odpowiedz z cytatem
Witam was. Szukam poradni kardiologicznej, gdzie można leczyć TGA. Swoją drogą to tutaj jedną znalazłem https://kardiochirurgiadziecieca.cm-uj.krakow.pl/dla-pacjentow/leczone-wady-serca/przelozenie-wielkich-pni-tetniczych-tga/ i prosiłbym was o opinie. Możecie mi również przesłać coś innego. mieszkam w Krakowie, wiec prosiłbym o coś w tym mieście. Z góry dziękuję wam za pomoc. pozdrawiam was i miłego dnia życzę.
Czw Lip 04, 2019 20:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach