Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
HELP SOCZEWKOWY!

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
HELP SOCZEWKOWY!
Autor Wiadomosc
enka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 31 Paz 2002

Post HELP SOCZEWKOWY! Odpowiedz z cytatem
Przestali produkowac moje soczewki.. takie ktore nosze od 10 lat.. i teraz powinnam popędzić do optyka żeby dopasować nowe.. ALE... szczerze mówiac wolałabym dopasować sobie soczewki sama, z parametrami dot. krzywizn, ¶rednicy i uwodnienia, takimi samymi jak poprzednie... nie mam czasu biegac teraz po optykach po prostu.. czy ktora¶ z Was tak robiła??? czy zawsze bujacie do salonu w razie awarii w dostępnosci soczewek ktorych zwykle uzywacie?? a moze ktoras z was dla fanaberii eksperymentowala z roznymi rodzajami??

www.majusia.piczo.com
Pia Maj 16, 2008 08:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora Numer ICQ
exult
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 20 Lip 2005
Skad: Dublin

Post Odpowiedz z cytatem
Ja eksperymentowalam z roznymi, mam kartke z vision express jakie powinnam nosic soczewki, tj moc, srednica, etc.
I mnie najlepiej o dziwo nosza sie iwear produkowane przez vision express, a najgorzej J&J, ale to chyba zalezy indywidualnei od oka... Przetestowalam wiekszosc dostpenych na rynku soczewek i trzymam sie teraz jednych.

Pia Maj 16, 2008 08:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
enka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 31 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
czyli na podstawie krzywizny, mocy, ¶rednicy i uwodnienia mogę dobrać sama Smile czy krzywizna ma duże znaczenie?? nosilam do tej pory BC/FM czyli 8,7 mm, ale z soflensow i w więksozsci rodzajow ciężko dostępna jest krzywizna 8,7- czę¶ciej spotyka się 8,6 mm.. czy to ma wielkie znaczenie?

www.majusia.piczo.com
Pia Maj 16, 2008 08:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora Numer ICQ
exult
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 20 Lip 2005
Skad: Dublin

Post Odpowiedz z cytatem
Dla moich oczu niewielka roznica w krzywiznie nie ma znaczenia, ale nie wiem czy nie jest to uwarunkowanie indywidualne. Podejrzewam, ze jak pojdziesz nabyc soczewki to pracownicy salonu beda w stanie udzielic takiej informacji smile.gif

Nie martw sie bedzie dobrze, tylko przy zmianie soczewek, to chyba warto poeksperymantowac z tygodniowymi, na wypadek gdyby nie odpowiadaly oczom. Jednodniowych nie polecam, bo mimo wszystko oko potrzebuje chwili, zeby sie przywyczaic... smile.gif

Moim oczom najbardziej odpowiadaja soczewki przepuszczajace tlen, oko mniej sie w nich meczy Smile
Nie polecam jednka soczewek, w ktorych rzekomo' mozna spac - nie do konca prawda. Tzn, spac mozna, ale pieka pozniej oczy, a soczewki sa bardzo, bardzo wysuszone..

Pia Maj 16, 2008 09:22 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
olisandra
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Wrz 2008

Post Odpowiedz z cytatem
Trochę od¶wieżę temat - bo dla mnie problem soczewkowy co parę miesięcy powraca. Oczy mi się zrobiły bardziej wybredne i coraz mnie toleruj±. A poza tym, cóż nie należę do tych co skrzętnie domywj± wymywaj± swe soczewki Dlatego najlepsze byłyby jednodniówki - tu jednak problem cenowy. Która¶ używa jednodniówek?

Wto Wrz 30, 2008 19:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
focia
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 21 Cze 2004

Post Odpowiedz z cytatem
Ja używam i bardzo sobie chwalę Smile Mam Moisty J&J. S± droższe od innych, ale komfort i bezpieczeństwo oka nieporównywalne.
Sro Paz 08, 2008 09:06 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
dajenn
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Cze 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Nie mam dużej wady wzroku, ale nie widzę wyraźnie ze względu na astygmatyzm, który swoją drogą stwierdzono u mnie bardzo późno, bo dopiero 2 lata temu. Noszę okulary, ale marzą mi się soczewki, bo nie jestem osobą, której do twarzy jest w okularach i uważam wręcz, że mnie szpecą. Powiedzcie mi, czy soczewki z tego sklepu https://www.twojesoczewki.com/23-soczewki-kontaktowe to soczewki warte uwagi? Ktoś z Was je miał?
Sro Lut 20, 2019 03:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Polaaa87
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 03 Kwi 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Właśnie miałam taki sam problem. Zawsze, jak coś mi dobrze pasuje i się do tego przyzwyczaję to znika z oferty. A soczewki, to prawdziwy koszmar, ponieważ bardzo długo musiałam testować różne firmy i rodzaje, żeby w końcu trafić. W końcu poszłam do swojego okulisty, żeby mi pomógł rozwiązać ten problem https://blikpol.pl/astygmatyzm-co-to-leczenie . Wstępnie jestem zakwalifikowana na laserową korekcję wzroku.
Sro Lip 10, 2019 21:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach