Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
South Beach
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
South Beach
Autor Wiadomosc
exult
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 20 Lip 2005
Skad: Dublin

Post Odpowiedz z cytatem
Ja od dzis zaczynam od nowa. Wiec mozemy sie wzajemnie wspierac Smile
I podrzucac sobei przepisy grin.gif

Sro Lip 16, 2008 10:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 11 Sty 2005

Post Odpowiedz z cytatem
O, super Very Happy
Ja dzi¶ trzeci dzień...
Zagl±dasz na forum SB? http://dietasouthbeach.net/index.php
Tam jest tyyyle przepisów, że nie mogę! Shocked Ja dzi¶ na ¶niadanko jajecznicę z cebulk±, na obias pomieszanie z popl±taniem: cebula, kurczak w kostkę wymazany curry, do tego pieczarki, papryka, pomidor, cukinia, odrobina koncentratu pomidorowego i przyprawy. Smakuje nieĽle bo już ugotowałam żeby sobie m±ż do roboty wzi±ł wink.gif
Ja mam już 72 kilo (waga pocz±tkowa 76, ale 2,5 zrzuciłam na diecie kaszowej...), docelowa waga - 65 kilo wink.gif
Najciężej mi będzie jak pojadę do te¶ciów w przyszłym tygodniu na 4 dni, oni tam maj± taki pyszny chleb! cry.gif Chyba chleba mi najbardziej brakuje...
Sro Lip 16, 2008 12:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
exult
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
Ach, ja zaczynalam od 72 - spadlo mi do 64,5. niestety przestalam zyc 'zdrowo' i kilogram wskoczyl z powrotem. Zaczynam od nowa - docelowo 55!! Shocked Shocked

Marzyc dobra rzecz lol.gif

Na sniadanko - jajecznica na parze + brokuly na parze + herbatka ziolowa typu recovery.
Obiad - piers z kurczaka - nadziana zoltym serem wymieszanym z oliwkami i odrobina koncentratu pomidorowego, pieczone w piekarniku Smile

Ach no i zaraz lunch - kawalek mieska gotowanego na parze ze swiezymi warzywami Smile

Sro Lip 16, 2008 12:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Ja na lunch zjadłam twarożek 3% z rzodkiewk± jem
Bardzo mi odpowiada w tej diecie, że nie trzeba non stop kolor gotowanego mięsa, gotowanej ryby itd... wink.gif
Sro Lip 16, 2008 12:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
exult
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
Ja nawet nabylam ksiazke kucharska, ale mam wrazenie, ze wiekszosc tych przepisow jakas dziwnie skomplikowana i wymagajaca duzo czasu, ktorego ne mam Sad
Ale to tylko takie subiektywne odczucie, szczegolnie, ze jeszcze nic z niej nie robilam, wiec tak naprawde nie wiem jak to jest z tym czasem w praktyce.. wink.gif

Sro Lip 16, 2008 13:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Ja uznałam, że Internet to taka kopalnia wiedzy, że dietuję z dziewczynami z forum Very Happy
Zakupiłam sobie kakao i odtłuszczone mleko i słodzik. Chyba zrobię sobie ucztę kakaow± Shocked lol.gif
Sro Lip 16, 2008 16:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
exult
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
A ja dzis na sniadanko mialam jajeczniczke + plaster bekonu (irlandzkiego bekonu, wiec zero tluszczyku grin.gif ) + mozzarella light z pomidorkiem i bazylia. Mniam mniam Smile

musze tylko przestac jesc jablka, ale sa tak smaczne, ze szkoda mi je wyrzucic wink.gif
zostaly jeszcze 3 grin.gif

Czw Lip 17, 2008 09:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Ja dzi¶ na ¶niadanie i kolację sałatkę z pieczarek, cebulki, jajek i żółtego sera, na obiad była panga w ziołach Very Happy W międzyczasie jogurt bez cukru i parę migdałów wink.gif
Czw Lip 17, 2008 18:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
exult
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
A mnie maz kusil, kusil az skusil. I zjadlam troche pizzy przez weekend.
Tak wiec zaczynam od zera sad.gif sad.gif sad.gif
Echh, dzisiaj byl pieczony schabik na obiadek + papryczki chilli nadziewane serem i inne warzywka grin.gif
Na obiadek - chilli con polo (tak to sie chyba nazywalo.. ) wink.gif

Pon Lip 21, 2008 08:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
A ja dzi¶ ósmy dzień pierwszej fazy. Waga - 71,5kg (2kg w dół), choć miałam moment lekkiego podłamania bo w pewnym momencie waga zamiast spadać poszła o pół kilo w górę Shocked Dziewczyny na forum mnie ochrzaniły, że za często się ważę lol.gif Bo wystarczy, że z jakiego¶ powodu zatrzyma się na moment woda w organizmie i już waga staje albo wręcz ro¶nie chwilowo Very Happy
Ja dzi¶ na ¶niadanie pomidor+rzodkiewka+feta+oliwa z oliwek, na obiad chilli con carne z mielonej szynki wink.gif
Pon Lip 21, 2008 10:39 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
exult napisala:
Ja nawet nabylam ksiazke kucharska, ale mam wrazenie, ze wiekszosc tych przepisow jakas dziwnie skomplikowana i wymagajaca duzo czasu, ktorego ne mam Sad
Ale to tylko takie subiektywne odczucie, szczegolnie, ze jeszcze nic z niej nie robilam, wiec tak naprawde nie wiem jak to jest z tym czasem w praktyce.. wink.gif

Ja jestem na MM, a potem na SB już od kilku lat - wcze¶niej z przerwami, teraz od 7 miesięcy nonstop.
To jest najłatwiejsza dieta na ¶wiecie. Fakt, ze teraz już nie chcę chudn±ć, tylko podtrzymuję efekty, więc sobie czasem odpuszczam. Nie dietuję fanatycznie. Natomiast nadal zasady SB stanowi± absolutn± podstawę mojego sposobu życia i żywienia.
Też nie mam czasu na bawienie się i gotowanie.

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Pon Lip 21, 2008 14:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
exult
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
kasik31 napisala:
A ja dzi¶ ósmy dzień pierwszej fazy. Waga - 71,5kg (2kg w dół), choć miałam moment lekkiego podłamania bo w pewnym momencie waga zamiast spadać poszła o pół kilo w górę Shocked Dziewczyny na forum mnie ochrzaniły, że za często się ważę lol.gif Bo wystarczy, że z jakiego¶ powodu zatrzyma się na moment woda w organizmie i już waga staje albo wręcz ro¶nie chwilowo Very Happy
Ja dzi¶ na ¶niadanie pomidor+rzodkiewka+feta+oliwa z oliwek, na obiad chilli con carne z mielonej szynki wink.gif

Achh, mniam mniam smile.gif

Gratuluje pierwszych efektow. Ja mam manie wazenia sie codziennie (chora jakas jestem...) i wsciekania sie, ze przybylo mi np 400 gram wink.gif

Zaczynam od nowa od 66 ( a bylo juz 64) - poniezej 60 juz bedzie dobrze, ale marzy mi sie 55 smile.gif No ale marzyc zawsze mozna wink.gif

Pon Lip 21, 2008 14:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
exult napisala:
kasik31 napisala:

Gratuluje pierwszych efektow. Ja mam manie wazenia sie codziennie (chora jakas jestem...) i wsciekania sie, ze przybylo mi np 400 gram wink.gif
Zaczynam od nowa od 66 ( a bylo juz 64) - poniezej 60 juz bedzie dobrze, ale marzy mi sie 55 smile.gif No ale marzyc zawsze mozna wink.gif

Mam to samo!!! hahaha
Pon Lip 21, 2008 16:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
exult
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
kasik31 napisala:
exult napisala:
kasik31 napisala:

Mam to samo!!! hahaha

TO chyba ta ogromna chec schudniecia powoduje, ze wpadamy w obsesje sprawdzajac czy odpowiednio odzywialam sie dnia poprzedniego lol.gif
Albo to rozczarowanie, ze wczoraj prawie nic nie zjadlam, a waga ani drgnela.. hehe wink.gif

Pon Lip 21, 2008 16:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Ja się od lat ważę codzienie. To powoduje, że w najgorszym wypadku mam do schudnięcia kilka kilogramów, nigdy nie kilkanascie.
Po prostu zaczynam się ograniczać, kiedy jeszcze nie jest za póĽno na szybk± interwencję Wink

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Pon Lip 21, 2008 16:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
exult napisala:
kasik31 napisala:
exult napisala:
kasik31 napisala:

Mam to samo!!! hahaha

TO chyba ta ogromna chec schudniecia powoduje, ze wpadamy w obsesje sprawdzajac czy odpowiednio odzywialam sie dnia poprzedniego lol.gif
Albo to rozczarowanie, ze wczoraj prawie nic nie zjadlam, a waga ani drgnela.. hehe wink.gif

Dokładnie lol.gif
KasiaL, ale podczas diety ważenie się codzienne nie ma sensu, wiadomo, że chudniesz, ale na przykład przed okresem zaczynasz przybierać i dół murowany lol.gif Przynajmniej ja tak mam. W którym¶ tam dniu waga pokazała 71,8, następnego 72,3, a naprawdę nie grzeszyłam wcale i nie jadłam produktów zakazanych więc jak to? No tak to, woda mi się zatrzymała prawdopodobnie bo następnego dnia już było 71,5. Tyle, że ważenie się jest silniejsze ode mnie, MUSZĘ wej¶ć na wagę jak j± mam w zasięgu wzroku hahaha
Pon Lip 21, 2008 17:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Exult jak Ci idzie?? Ja mam 71 kilo. Przez moment my¶lałam, że dam sobie spokój bo waga... wzrosła, a nie grzeszyłam bardzo, naprawdę... no ale ruszyła się w dół w końcu. A Ty jak?
Sob Sie 02, 2008 09:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kometa
Gosc

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie poki co 5 kg w dol, spada powoli, ale spada - staram sie trzymac diety, chociaz zdarzaja sie grzeszki.
Sob Sie 02, 2008 23:05
nalle
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 04 Lip 2003
Skad: znad głupiej baby

Post Odpowiedz z cytatem
u mnie dzisiaj dzien 2 I fazy
narazie jest niezle

MOJE ALLEGRO
Wto Sie 05, 2008 11:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
exult
Gaduła
Gaduła

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie nic sie nie dzieje, bo i dieta poszla w zapomnienie chwilowo jako, ze ostatnio sie przeprowadzalismy i o gotowaniu i zakupach nie bylo mowy.
Mysle, ze od jutra dieta wraca.
Co do wagi, to sama nie wiem, bo co stane na wadze to jest inaczej i waha sie od 64-68!!!!!! Nawet w ciagu jednego dnia

Jedno jest pewne, fajnie byloby schudnac wiecej, wiec zaczynam z powrotem skoro juz wszystko rozpakowane i mozna spokojnie zajac sie kuchnia Wink) Poza tym moj malzonek tez zaczal znowu tyc, wiec i jego musze odchudzic Very Happy

Sro Sie 06, 2008 13:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3  Nastepna
Strona 2 z 3

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach