Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Nauka exela

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Praca Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Nauka exela
Autor Wiadomosc
Amarylis
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Sie 2012

Post Nauka exela Odpowiedz z cytatem
Muszę nauczyć się exela - od tego zależy moja dalsza kariera w pracy ;/ Jestem zielona z tego tematu. Ktoś pomoże?
Nie Lip 21, 2013 10:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Miska
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 25 Wrz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Szukasz nauczyciela? Kursu?

Gdzie mieszkasz?

Pon Lip 22, 2013 12:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
iwonkao
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Sie 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o normalne funkcjonalności typu funkcje, wykresy itd to ten kurs exel będzie dobry. Jeżeli chodzi o VBA - to ten kurs VBA będzie strzałem w 10.
Pon Lip 22, 2013 18:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Halinka12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 16 Gru 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli kompletnie nie masz pojęcia to warto wybrać się na dobry kurs, odradzam naukę online. Program jest trudny to prawda, ale można się nauczyć jego dobrej obsługi i wykorzystać wszystkie możliwości jakie daje.
Jeśli chcesz nauczyć się robić analizę danych w Excelu różnymi metodami to mogę Ci polecić kurs na którym byłam http://www.trenujsukces.pl/oferta/7-analiza-danych-w-excelu.html .
Nie Gru 21, 2014 12:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wisenna
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Ja uczyłam się z tego kursu: http://strefakursow.pl/kursy/office/kurs_excel_-_zaawansowane_funkcje_i_formuly.html
aczkolwiek jakieś podstawy już miałam. Wiem jednak, że jest tam także poziom pierwszy, dla całkiem początkujących. No i taki kurs trwa tylko 4 godziny, a nie parę dni.

Pon Kwi 20, 2015 09:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
dajenn
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Cze 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Może spróbuj wejść tu http://www.office-365.pl/Aktualizacja-office i zapoznać się z tym wszystkim tutaj? Jest to bardzo ciekawa stronka i ciekawy artykuł. Bardzo dużo można się stamtąd dowiedzieć, może i Ty coś wynajdziesz?
Sro Wrz 09, 2015 14:15 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Marcela21
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Lis 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Ach ten excel, utrapienie wszystkich, sama po kilku latach używania go w pracy nadal mam problemy z wykonaniem na nim podstawowych obliczeń.
Pia Lis 06, 2015 10:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
A szukałaś już na stronie http://www.inwestycjawkadry.info.pl/ ? Jeśli nie, to polecam, bo sama znalazłam tam kilka bardzo fajnych szkoleń, które pomogły mi w znalezieniu pracy, a później w otrzymaniu awansu. Jest tam bardzo dużo szkoleń z różnych branż i na pewno znajdziesz takie, które jest Ci potrzebne. Z tego co kojarzę, to moja znajoma jakiś czas temu robiła kurs excela z tej strony i była bardzo zadowolona z poziomu.
Pon Gru 07, 2015 12:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Partyis
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Wrz 2016

Post Odpowiedz z cytatem
No właśnie warto sobie oglądać filmiki instruktażowe na yt albo innym serwisie pobrać program i tak się uczyć
Sro Paz 26, 2016 09:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
alealeksa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 10 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
ja za niewielka opłatą wysle ci kurs wideo jesli bedziesz chciał/chciała Smile

Czw Lis 10, 2016 17:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach