Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Jak─ů torebk─Ö kupi─ç na prezent dla siostry?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Jak─ů torebk─Ö kupi─ç na prezent dla siostry?
Autor Wiadomosc
festivity
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Lis 2016

Post Jak─ů torebk─Ö kupi─ç na prezent dla siostry? Odpowiedz z cytatem
Hej ludziska!

Mam pewien dylemat, gdy┼╝ zastanawiam si─Ö, jakie torebki sk├│rzane najlepiej nadadz─ů si─Ö na prezent dla mojej siostry, kt├│ra raczej preferuje tradycyjny styl, bez krzykliwego ubioru i zbyt wyr├│┼╝niaj─ůcych si─Ö element├│w. Jak wiadomo, bud┼╝et raczej chcia┼éabym, aby nie przekroczy┼é 400 z┼é.

Kto┼Ť z Was poleci jaki┼Ť sklep?

Sob Lis 12, 2016 21:06 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Melania
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Gru 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Poszperaj po sklepach internetowych, tam na pewno będzie wiele ładnych torebek albo wybierz się na zakupy po centrach handlowych. Bo tak to żaden sklep nie przychodzi mi do głowy.
Sro Gru 14, 2016 10:06 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
hania023
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Gru 2016
Skad: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Na zalando jest sporo bardzo ładnych torebek. Smile

Pia Sty 13, 2017 15:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
bamiras
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Sty 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Musisz przede wszystkim wiedzie─ç co lubi Razz

Sro Sty 18, 2017 12:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Polaaa87
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Kwi 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Mo┼╝e po prostu klasyczn─ů listonoszk─Ö ? Smile Moim zdaniem ka┼╝da kobieta b─Ödzie zadowolona, kiedy w prezencie dostanie listonoszk─Ö, poniewa┼╝ s─ů to torby mega wygodne, ale r├│wnie┼╝ bardzo praktyczne. Ja ostatnio sobie zam├│wi┼éam listonoszk─Ö ze sklepu SAMIDARE, je┼╝eli nie znacie tego sklepu, to powiem Wam ┼╝e ja by┼éam zszokowana szerokim asortymentem. Listonoszki znajdziecie dok┼éadnie po tym adresem http://samidare.pl/smo_m_TOREBKI_LISTONOSZKI-TORBY-NA-RAMIE-2541.html pozdrawiam i ┼╝ycz─Ö mi┼éego weekendu !
Sob Mar 25, 2017 13:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
rita
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sty 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Tak, je┼Ťli siostra nie lubi niczego krzykliwego to listonoszka b─Ödzie w sam raz. Mo┼╝esz te┼╝ pomy┼Ťle─ç o tym, by jej do kompletu dorzuci─ç r├│wnie┼╝ elegancki, sk├│rzany zegarek. W dobrej cenie znajdziesz zegarki damskie atlantic na E-Watches.pl . My┼Ťl─Ö, ┼╝e siostra b─Ödzie zadowolona z takiego zestawu Smile
Czw Sie 24, 2017 20:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
najlepiej w jakim┼Ť stonowanym kolorze, klasyka zawsze najlepsza

official site
Wto Gru 12, 2017 12:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
maksik
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 14 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Klasyka i sk├│ra to priorytet jak dla mnie. Bardzo ┼éadne torebki s─ů w http://leonardo.info.pl/, zobacz mo┼╝e akurat co┼Ť Ci si─Ö spodoba. Ja ostatnio tam zamawia┼éam portfel i kilka torebek faktycznie mi si─Ö podoba┼éo.
Sro Gru 13, 2017 14:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach