Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Plac zabaw w ogrodzie

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Plac zabaw w ogrodzie
Autor Wiadomosc
maksik
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Lis 2016

Post Plac zabaw w ogrodzie Odpowiedz z cytatem
Tworzę niewielki plac zabaw w ogrodzie grin.gif Jego podstawą ma być trampolina do skakania. Wstępnie wybrałam model Fillo Fiber z http://www.trampolini.pl/ bo w porównaniu z innymi jest w odpowiedniej wysokości i bardziej solidny na co uwagę wskazuje sprzedawca. Prócz tego ta trampolina ma górny ring i profilowaną siatkę. Wszystko to, co niebezpieczne w tym modelu jest na zewnątrz co mi się bardzo podoba. Pytanie tylko w co jeszcze warto zainwestować? Chcę się zmieścić w budżecie do 4 tysięcy z przesyłkami.
Wto Kwi 04, 2017 08:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
megs
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sty 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Fajny taki mały, własny plac zabaw w ogrodzie, też planuję coś takiego zrobić, na razie jesteśmy na etapie zakłdania trawnika pod ten plac zabaw, nawet wertykulator http://euroogrod.com.pl/pol_m_Maszyny-ogrodnicze_Aeratory-i-wertykulatory_Aeratory-i-wertykulatory-elektryczne-3850.html kupiliśmy, pełna profeska Smile
Wto Maj 23, 2017 13:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Zależy dla kogo ten plac zabaw, dla jakich dzieci, jak dla małych to na pewno piaskownica, huśtawka może jakiś domek

browse around these guys
Pon Cze 19, 2017 13:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Byx1
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Mar 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja kupowałem ostatnio skrzynię do ogrodu https://obi.pl/hustawki-i-inne-meble-ogrodowe/keter-skrzynia-ogrodowa-brightwood-storage-455-l/p/6172951 na zabawki od dzieciaków. Wszędzie tego pełno, a tak mają wszystko w jednym miejscu.
Czw Cze 29, 2017 06:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
luti
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Lip 2017
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
U nas mamy plac zabaw samemu zaprojektowany i jesteśmy z niego zadowoleni, jest on praktyczny i fajny. Sprawdzi się na pewno w wielu przypadkach. Taki plac zabaw jest dla dzieci w różnym wieku idealny.
Sro Lip 05, 2017 07:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
karmelka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
mamy niewielki ogródek więc za bardzo nie ma co zaszaleć ale zrobiliśmy piaskownicę i domek ze zjeżdżalnią, było trochę zabawy, mąż specjalni z myślą o tym placu kupil pilarkę ryobi, zresztą nie tylko do tego się przyda, a na pewno taki własnoręcznie zrobiony plac wychodzi duzo taniej, my trochę desek i pale na domek załatwiliśmy od rodzinki Smile więc koszt to tylko sprzęt, farba i wkręty. A w sklepie taki prac to ponad tysiak
Sob Lip 15, 2017 14:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Mój mąż tez zrobił sam domek dla dziecka, jednak huśtawkę kupiliśmy.

useful reference
Sro Sie 16, 2017 09:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Nadia12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Lut 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Plac zabaw to świetny pomysł. Dodatkowo możesz zakupić sobie ławeczkę żeby mieć dziecko na oku. Fajne i dobrej jakości znajdziesz https://www.artbud.pl/pl/c/Lawki-zeliwne-i-stalowe/385 Powodzenia.
Pia Lis 03, 2017 21:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Adres AIM MSN Messenger
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach