Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Tabletki na odchudzanie :)
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Tabletki na odchudzanie :)
Autor Wiadomosc
halcia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Sie 2013

Post poczatki z zieloną kawą Odpowiedz z cytatem
hej, no własnie jestem ciekawa jak na mnnie podzialają.... zaczynam przygodę z z zielona kawą - troche poczytałam na eziolnakawa.pl i innych stronach, mam nadzieję, że beda dobrym dotatkiem do diety , bo z systematycznym ruchem u mnie kiepsko
Czw Sie 15, 2013 16:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
halcia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Sie 2013

Post Odpowiedz z cytatem
Ja biorę tabletki kupione na tej stronie weight-loss.pl i efekty super. Ale z doświadczenia wiem, że niektóre tabletki nie dają żadnych efektów, więc lepiej się dobrze zastanowić...
Wto Wrz 24, 2013 15:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
malinkowa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Mar 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Już to pokazywałam, ale zasugeruję raz jeszcze, zobaczcie - http://porownaj-tabletki.pl/
Macie tam jasno podane, które tabletki są warte stosowania, a które nie, i właśnie na takie stawiajcie.
Największą głupotą jest sięganie po produkty lewego pochodzenia, bez naturalnego składu.
Sami możecie się w ten sposób wprowadzić jedynie w problemy.
Czw Sty 30, 2014 10:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Miska
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 25 Wrz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Szkoda kasy na jakiekolwiek tabletki - najpiej jeść zdrowo i rozsądnie oraz zacząć się ruszać Smile

Pia Sty 31, 2014 10:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wisenna
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Też jestem tego zdania, co koleżanka powyżej. Takie tabletki nie dają zbyt wiele, a mogą być bardzo groźne. Zresztą zobaczcie, że tam na opakowaniach często są napisy, że dają one efekt dopiero w połączeniu z niskokaloryczną dieta i sportem, a przecież jak już będziemy na takiej diecie i będziemy ćwiczyć, to po co nam tabletki?
Ja sama kiedyś wierzyłam w zapewnienia producentów, ale w końcu poszłam po rozum do głowy i po prostu udałam się do dietetyka, do pani Anny Marii Bugaj, z Warszawy, tu jest jej profil: http://psychoterapia-kielczyk.pl/zespol-lista/anna-maria-bugaj/
Uważam, że to naprawdę dobra specjalistka, która bardzo mi pomogła, a ta decyzja była najlepszą w całym moim wieloletnim odchudzaniu.

Sro Maj 06, 2015 13:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
anulaa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Mar 2015

Post Asystor Slim Odpowiedz z cytatem
Oczywiście ważny jest regularny ruch, zdrowa dieta, ale wspomaganie się suplementami na BAZIE ZIÓŁ I ROŚLIN to raczej nic złego:) Ja używam Asystor Slim. Jest na bazie naturalnych składników i nie mam po nim żadnych efektów ubocznych. Oczywiście ćwiczę i jem w miarę rozsądnie, ale po Asystorze szybciej zrzucam na wagę. Po odstawieniu mam większe skłonności do tycia, także moim zdaniem warto braćSmile Ja biorę ten: http://www.e-zikodermo.pl/asystor-slim-60tabl-,10343.html
Pozdrawiam Smile
Czw Sie 20, 2015 11:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
brodnix
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 17 Kwi 2017
Skad: Łódź

Post Odpowiedz z cytatem
Należy pamiętać, że tabletki same nie odchudzają tylko pomagają w odchudzaniu. Czy są jakieś szkodliwe? Dobrze dobrane na pewno nie. a jeśli szukacie najtańszych prepartów na allegro to proszę się nie dziwić, że są skutki uboczne. Mi podoba się zestawienie top5 preparatów i ciekawe informacje Justyny na stronie https://blog-odchudzanie.pl/tabletki-na-odchudzanie/
Pon Kwi 17, 2017 22:06 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
fionkaa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Kwi 2017

Post Odpowiedz z cytatem
a próbowałaś może agrestu indyjskiego? Ja sama stosuję i jestem z niego bardzo zadowolona. Ma wiele pozytywnych opinii i przede wszystkim działa.
Wto Kwi 18, 2017 09:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Xenia00
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Kwi 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Tabletki to ściema. Szkoda kasy
Wto Kwi 18, 2017 13:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Polaaa87
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Kwi 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie, warto zacząć jeść zdrowo i dołożyć do tego trochę ruchu. Mamy okres wakacyjny, a w nim spokojnie można wsiąść na rower i pojeździć. Podstawą jest dieta i zdrowe odżywanie. Mogę Wam polecić sklep z ekologicznymi produktami, gdzie znajdziecie same zdrowe rzeczy, a jednym z nich może być makaron bezjajeczny https://zakreconysloik.com.pl/pl/p/Bio-makaron-bezjajeczny-nitki-250g-Bio-Sana/1345 idealnie nadający się do wszystkich zup Wink
Wto Lip 04, 2017 18:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach