Forum SameBaby.com Strona Glwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
dziwny ból brzucha

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
dziwny ból brzucha
Autor Wiadomosc
karmelka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Lip 2017

Post dziwny ból brzucha Odpowiedz z cytatem
Nie wiecie co to może być, mąż się ostatnio ciągle skraży na brzuch, zawsze lubił tradycyjną polską kuchnię ale teraz widzę że jak jesteśmy u teściów to nie bardo chce jeść, unika jak ognia, aż się teściowa na nas obraziła Sad do lekarza nie chce iść, parzę mu miętę, dziurawiec ale zawsze przy takich bardziej obfitych posiłkach jest to samo
Sro Lip 19, 2017 20:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
loska
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Sie 2017

Post Odpowiedz z cytatem
to mogą być jakięś problemy z trawieniem albo z drogami żółciowymi, lepiej sobie odpuścic takie ciężkie jedzenie, na trawienie dobrze działa cholestil max, sama go stosuję czasami, mignęła mi gdzieś jego reklama i faktycznie pomógł i teraz jest na stałe w apteczce, mąż też podbiera czasami
Sob Sie 12, 2017 15:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
testunia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Sie 2017

Post Odpowiedz z cytatem
moze ma problemy z odpowiednia perystaltyka jelit.. ma zaparcia i wzdecia? dobry na takie problemy jest dicopeg 10g on pobudza jelita i przyspiesza metabolizm.. ja jestem alergikiem pokarmowym i wiele rzeczy powoduje u mnie zaparcia i mnie pomaga
Nie Sie 13, 2017 18:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Rozkrca si
Rozkrca si

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
przy takim bólu brzucha dobrze jest zrobić usg żeby przekonać się skąd on się bierze

more info here
Wto Gru 12, 2017 12:03 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postw
Nie mozesz usuwac swoich postw
Nie mozesz glosowac w ankietach