Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Krótki kurs Fotografowania
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Baby Potrafi± Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Krótki kurs Fotografowania
Autor Wiadomosc
Agee
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 31 Maj 2002
Skad: ju es ej

Post Odpowiedz z cytatem
gopacz napisala:
czas bedzie, ale film do dyspozycji tylko 400 i czas nie moze zejsc na dluzszy niz 1/60s (zdjecia bez statywu). To co z tym fantem zrobic, biorac pod uwage, ze punktem wyjsciowym bedzie exposure na middle gray? Co radzisz?

jakim obiektywem chce zrobic te zdiecia ? jak jest ciemny to moze byc slabo z 1/60 w taki ponury i szary dzien chyba, ze nie jest az tak ciemno na zewnatrz jak to wynika z Twojego opisu Rolling Eyes
jesli masz manualny aparat to pomierz exposure swoim light meter a jesli masz aparat AF to on ma built-in metering Smile

www.agnesmalorny.com
Wto Lis 15, 2005 15:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
stefa
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 14 Paz 2004
Skad: Trójmiasto

Post Odpowiedz z cytatem
Szkoda, ze mojego pytania nikt nie zauwazyl, a czekam od 06.09 smutny

A teraz zajmuję się tym:: www.larte.pl.tl Smile
Wto Lis 15, 2005 16:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kasha
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 06 Paz 2003
Skad: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
stefa ;
o portrecie
http://www.cyberfoto.pl/viewtopic.php?t=21410&start=0

i poczytaj inne dzialy o balansie bieli i innych pojeciach masz np tu;
http://www.cyberfoto.pl/viewtopic.php?t=7917

Wto Lis 15, 2005 17:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
kasha
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
dubelek Wink

Ostatnio zmieniony przez kasha dnia Wto Lis 15, 2005 17:50, w calosci zmieniany 1 raz
Wto Lis 15, 2005 17:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
stefa
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 14 Paz 2004
Skad: Trójmiasto

Post Odpowiedz z cytatem
Dziekuje kasha smile.gif Przeczytalam i uwazam, ze to doskonale porady dla takiego laika jak ja smile.gif Warto bylo czekac grin.gif

A teraz zajmuję się tym:: www.larte.pl.tl Smile
Wto Lis 15, 2005 17:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kasha
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
ja jako laik musze powiedziec, ze poradniki z cyberfoto trafiaja do mego umyslu Cool
i dziekuje za ten namiar Agulkowi grin.gif

Wto Lis 15, 2005 17:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
darek104
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Gru 2007

Post nie mam odwagi zdięcia Odpowiedz z cytatem
Witajcie.Ogromnie przepraszam ,może nie jestem jeden ,je¶li tak to wypro¶cie .Co do zdjęć nie ma
recepty, trzeba mieć to '"co¶"w sobie .Dobrze jest jeżeli mam szansę na sto zdjęć wybrać jedno lub
dwa to niestety prawda.Teraz tylko jaki aparat to może zrobić.Tylko,tak my¶lę cyfrówka,koniecznie z pamięci± najmniej 1gB i 10prędko¶ć .Mam tak± w swoim DMC-LS2 żadna rewelacja, bez
dżwięku i film do bani ,widać bardzo wyrażnie żiarno .Czytaj±c jeden z postów zrozumiałem że
nie na instruktażu kończy się ¶wiat.TO TRZEBA SAMEJ I SAMEMU PRZEżYć.Ksi±żka fajna,ale
aparat do ręki i to się uda nie dzi¶ to jutro.Cyfrówkę można poprawić .Mam Picasa,to program z
internetu ,można poprawić ,wyostrzyć itd.na pewno sobie poradzicie .Jestem gotowy pomóc ,poradzić.uf,trochę nudów,już kończę .Pozdrawiam.
Mam kłopoty z maszyn± do szycia ale to inny temat
Sro Gru 26, 2007 16:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
dajenn
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Cze 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Ja również interesuję się fotografi±. Jest to w miarę nowe hobby, ponieważ zaczęło się 6 miseięcy temu, może trochę więcej, co¶ około tego. Tak sobie czytał±m rżne fora, blogi i artykuły, ale stwierdziłam, że chciałabym czego¶ więcej. Postanowiłam więc znaleĽć sobie szkolenie w internecie i się zapisać. Szukałam, szukałam i znalazłam takie szkolenie http://www.taida.pl/kursy-fotografii/ . Jest ono niedaleko mnie, więc jak nabradziej mam wygodny dojazd, a samo szkolenie jest super. Wszystko od podstaw, to co już wiem to sobie utrwalam i uczę się dużo nowych, rzydatnych rzeczy.
Sro Kwi 20, 2016 08:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Pedrinos
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Wrz 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Ja teraz jestem na kursie i uczę się robić zdjęcia artystyczne na wesele mam nadzieje że będę mogła to robić w przyszłości zawodowo , wg mnie bardzo przyszłościowy zawód.
Wto Wrz 06, 2016 08:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
gatsby77
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Cze 2017

Post Odpowiedz z cytatem
A ja uwazam ze dobra ksiazka czy tez blog pomoga wam rozwijac swoje zdolnosci w tym kierunku. Zobaczcie np blog http://blog.empikfoto.pl/2013/12/pierwsze-spotkanie-w-ramach-warsztatow-fotograficznych-empikfoto-pl-i-akademii-nikona/ jest tam mnostw przydatnych porad i trikĂłw jezeli chodzi o fotografowanie. Jezeli go przestudiujecie to na pewno bedziecie znac sie na rzeczy
Pon Wrz 18, 2017 21:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Baby Potrafi± Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach