Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Stylowe dodatki do mieszkania?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Stylowe dodatki do mieszkania?
Autor Wiadomosc
maksik
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Lis 2016

Post Stylowe dodatki do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Gdzie najczęściej kupujecie dodatki do mieszkania? Pytam głównie o jakieś ramki do zdjęć, wazony, doniczki itp? Urządzam właśnie swoje mieszkanie i zastanawiam się gdzie najlepiej tego typu drobiazgi kupować. Bardzo podobają mi się poduszki i narzuty wykonane z sznurka bawełnianego. Piękne widziałam na https://pracownia-sznurka.pl/ tylko nie zamawiałam jeszcze, bo nie zdecydowałam się na kolor kanapy w salonie. Gdzie jeszcze mogę szukać takich dekoracyjnych perełek?
Wto Sie 29, 2017 13:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
ja lubiÄ™ takie naturalne

i thought about this
Czw Wrz 07, 2017 11:14 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
karmelka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
od niedawna bawię się diy, tylko boleśnie odczuwam brak szlifierki, jakie polecacie? Bo już wymiękam od machania papierem ściernym :/ teraz robiłam domek dla świnki morskiej to myślałam że rzucę to wszystko bo niby taka mała rzecz ale pracy sporo
Pon Wrz 11, 2017 20:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kobietawpracy
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Paz 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o dodatki to wybieram różne style, kroje, ale zawsze tak, aby dopasowywały się do największych elementów w pomieszczeniu. Zazwyczaj na zasadzie kontrastów zestawiam nasze fototapety na ścianach i meble z mniejszymi dodatkami. Dzięki temu mam pewność że wnętrze nie będzie monokolorystyczne, a z drugiej strony jego styl nie zostanie zachwiany przez setki drobnych dodatków.
Sro Wrz 20, 2017 12:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach