Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
skuteczna dieta Warszawa

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » »arcie, »ar│o, »are│ko Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
skuteczna dieta Warszawa
Autor Wiadomosc
freshdiet.pl
Gosc

Post skuteczna dieta Warszawa Odpowiedz z cytatem
TreŠ posta usuniŕta administracyjnie z powodu naruszenia regulaminu (reklama).
Czw Paz 15, 2009 13:32
anita12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Sie 2017

Post Odpowiedz z cytatem
dietetyka z Warszawy znajdziesz tu http://www.szukamdietetyka.pl/
Czw Sie 03, 2017 17:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
rita
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sty 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Ja do┼Ť─ç d┼éugo szuka┼éam dobrego dietetyka, z pocz─ůtku korzysta┼éam z porad online, ale nie by┼éy one zbyt dobre. Miesi─ůc stosowa┼éam u┼éo┼╝on─ů diet─Ö, ale ┼║le si─Ö czu┼éam i w ko┼äcu zrezygnowa┼éam. W ko┼äcu od znajomej dosta┼éam namiar na mgr Radziszewsk─ů-Satursk─ů, kt├│ra przyjmuje w CM Panorama i stwierdzam, ┼╝e dobrze zrobi┼éam zg┼éaszaj─ůc si─Ö o porad─Ö do do┼Ťwiadczonego dietetyka. Przede wszystkim chodzi o badania, pani Aneta wykona┼éa szczeg├│┼éow─ů analiz─Ö sk┼éadu cia┼éa, a tak┼╝e zleci┼éa badania laboratoryjne krwi. Dopiero na tej podstawie oraz szczeg├│┼éowego wywiadu otrzyma┼éam wskaz├│wki dietetyczne, kt├│re faktycznie pomog┼éy mi w walce z nadwag─ů
Pon Wrz 25, 2017 20:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Partyis
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Wrz 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepiej po prostu zacz─ů─ç si─Ö rusza─ç i mniej je┼Ť─ç
Pon Paz 30, 2017 15:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
agnieszka123
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 16 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
W przychodni Rehavitae maj─ů znakomity oddzia┼é dietetyki https://www.rehavitae.pl/oferta/dietetyka.html . Znacie? Moja siostra korzysta┼éa z ich us┼éug dietetycznych i zmiany s─ů niesamowite Smile
Wto Maj 22, 2018 10:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
bombajka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja si─Ö mi┼éo zaskoczy┼éam bo te diety od dietetyk├│w takie skomplikowane mi si─Ö zawsze wydawa┼éy. A wykupi┼éam sobie na prawd─Ö skuteczn─ů diet─Ö od Micha┼éa Wrzoska sporo ciekawych przepis├│w, nie wydaje du┼╝o kasy, chyba nawet mniej ni┼╝ wcze┼Ťniej bo nie marnuje produkt├│w ju┼╝. Kilogramy lec─ů a ja sie lepiej czuje
Sro Maj 23, 2018 21:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
testunia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Sie 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja sama sobie skomponowalam odpowiednia diete. Opiera sie ona o produkty ekologiczne i bio, nie zawiera zbyt wielu weglowodanow i calkowicie eliminuje slodycze. Gdy nie mam czasu gotowac zamawiam posilki ze sprawdzonej firmy cateringowej Macro Bios Bar albo prosze meza by on sie popisal wena tworcza w kuchni Very Happy
Nie Maj 27, 2018 20:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
maciiej26
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
S┼éyszeli┼Ťcie o tym, ┼╝e roszponka ma naprawd─Ö cudowne w┼éa┼Ťciwo┼Ťci? Je┼Ťli nie to polecam wej┼Ť─ç sobie na http://dietlife.pl/poznaj-cudowne-wlasciwosci-roszponki/ i poczyta─ç na ten temat. My┼Ťle, ┼╝e ka┼╝dy b─Ödzie tym zainteresowany.
Sro Lip 18, 2018 10:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Majka2312
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja si─Ö odda┼éam w r─Öce specjalist├│w z Wygodnejdiety. Oni u┼éo┼╝yli dla mnie jad┼éospis i codziennie dostarczaj─ů mi ┼Ťwie┼╝e, smaczne i syte posi┼éki;) Taka dieta jest dla mnie najlepsz─ů opcj─ů a co najwa┼╝niejsze skuteczn─ů!
Wto Sie 28, 2018 14:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » »arcie, »ar│o, »are│ko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach