Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
krem na pękaj±ce k±ciki ust

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
krem na pękaj±ce k±ciki ust
Autor Wiadomosc
klik
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 22 Lis 2005
Skad: Kraków

Post krem na pękaj±ce k±ciki ust Odpowiedz z cytatem
Czasem zdarza sie ,że pękaj± mi k±ciki... zakupiłam w aptece ma¶ć z witamin± A (koszt niecałe 1.50) - rewelacja!
Smarowałam ni± tez wierzch dłoni na noc , ręce gładziutkie jak nigdy. I ładnie pachnie cytrynowo. Nie kupie już zwykłego kremu do r±k smile.gif

polecam!

Oddaj glosik na Matyska
Pia Mar 16, 2007 10:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora Numer ICQ
tora
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 23 Lis 2006
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Ja smaruję usta pomadk± nivea med i nie mam z pękaniem problemów.
Pia Mar 16, 2007 10:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
magdajulka
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 26 Sie 2005
Skad: Szczecin

Post Odpowiedz z cytatem
mnie pękaj± usta zawsze po wizycie u dentysty. nie pomagaj± wówczas żadne kremy, dopiero witamina B complex łykana 3 razy dziennie przez kilka dni.

Nie Mar 18, 2007 12:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
kropeczka
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 20 Lip 2003
Skad: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Powinna pomóc najzwyklejsza ma¶ć cynkowa kupiona w aptece.

Pon Mar 19, 2007 00:39 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Migosia
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 10 Lut 2007

Post Odpowiedz z cytatem
kropeczka napisala:
Powinna pomóc najzwyklejsza ma¶ć cynkowa kupiona w aptece.

masc cynkowa??? Shocked my¶lałam, że działa wysuszaj±co... Rolling Eyes
Pon Mar 19, 2007 01:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Migosia
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 10 Lut 2007

Post Odpowiedz z cytatem
kiedys stosowałam ow± ma¶ć witaminow± i rzeczywi¶cie rewelacja! oprucz tego polecam (może nawet bardziej) ma¶ć nagietkow± lub ma¶ć arnikow±.koszt ok 6 zł jest baaardzo wydajna...
s± idealne nietylko na suche, pękaj±ce usta, ale również na wszelkiego rodzaju pryszcze, BLIZNY(NAPRAWDE ZNIKAJˇ SZYBCIUTKO) , na dłonie i stopy. po arnikowej znikaj± siniaki natomiast nagietkowa jest dobra na katar lub zatkane zatoki.należy na noc posmarować ni± czoło, nos i ko¶ci policzkowe, a rano wszystko ładnie zejdzie wink.gif pozdrawiam
Pon Mar 19, 2007 01:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Miska
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 25 Wrz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Mi skutkowało jedzenie dużych ilosci surowej papryki - przechodzi jak ręk± odj±ł Smile

Pon Mar 19, 2007 15:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
mka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 06 Gru 2002
Skad: 3miasto

Post Odpowiedz z cytatem
u mnie skutkowało duzo witaminy B w tabletkach i w diecie oraz cudownie zadziałal Aftin- ten na plesniówki- bo zdaje sie,ze i afty i zajady powoduja te same drożdzaki i niedobór wit B

a z kolei na opryszczke, ktora miałam raz ale od razu na połowie przestrzeni miedzy nosem a ustami genialnie zadział±ł sudocrem - ten na dzieciowe pupy

jak dodam jeszcze,ze używam oliwki Bambino do demakijazu to wyjde na pedofilke Smile

Czw Mar 22, 2007 15:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Partyis
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Wrz 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam Ci sprawdzić ten artykuł: http://ranking-kosmetykow.pl/2017/02/24/jak-zadbac-o-usta-zima/
Jest w nim sporo ciekawych informacji na temat tego jak zadbać o usta, żeby nie pękały i były w ogólnej dobrej kondycji,
Wto Mar 07, 2017 13:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Elakalea
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Mar 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Też miałam problem z pękającymi i bolącymi kącikami ust. I to przez bardzo długi czas! Tak mnie to irytowało, że aż odwiedziłam dermatologa. Powiedziałam, że miesięczna suplementacja witaminą B oraz codzienne smarowanie maścią z wit. A nic nie dało. Pani poleciła odstawić płyn micelarny i zastąpić go nieuczulającą pianką do mycia. Dała też jakieś dwa lekarstwa na receptę, ale to właśnie ten płyn był sprawcą zamieszania! One są dobre na chwilę, żeby zmyć twarz, ale nie zostawiać ich na stałe na buzi.
Czw Mar 09, 2017 15:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mnie również nie ma nic lepszego niż maść z witaminą a na takie dolegliwości, to chyba najskuteczniejsze z tego co stosowałem, nie mówiąc już o cenie...

this contact form
Pia Maj 05, 2017 09:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
to brak witaminy b, trzeba uzupełnić niedobór, a do ust doskonała jest wazelina

przeskocz do tej strony
Pon Paz 02, 2017 10:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach