Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Dom - jak wybierac?
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Dom - jak wybierac?
Autor Wiadomosc
kasiek
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 11 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
ale mozna sobie chyba troszke poremontowac takie mieszkanie zeby je dostosowac prawda?

Pia Lut 22, 2008 15:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Roxana
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 19 Lut 2007
Skad: Wyspy

Post Odpowiedz z cytatem
Kasiek my tak robilismy -zawsze malowanko ,sprzatanko,pranie maszynowe dywanow itd..Znajomi to nawet odrobaczanie kiedys zamowili tak ktos dom zapuscil Rolling Eyes .Jak sie samemu podszykuje to mozna fajne mieszkanko zrobic ,ale nieraz wlasciciel nie wyraza zgody na "ulepszanie",zaznaczy w kontrakcie ze nie wolno i wtedy lipa.
Ja wlasnie znalazlam fajny domek w Polsce-gotowy juz wybudowany i bardzo ciesze sie ze wlasnie w Polsce a nie w jakims innym kraju,w Polsce sa naprawde dobre wysokie standardy grin.gif

Sob Lut 23, 2008 18:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kasiek
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 11 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Smile no tak i tak wszystko zalezy od umowy.

bardzo podobaja mi sie wizualnie angielskie domki i holenderskie domki z cegly czy klinkierowki...szkoda ze w PL takich nie robia...

Sob Lut 23, 2008 23:15 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
nie widziałam w stylu wiktoriańskim domu współczesnego teraz, mógłby to być interesujący projekt

Internet
Wto Paz 03, 2017 11:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach