Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
LEKARZE GODNI POLECENIA
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
LEKARZE GODNI POLECENIA
Autor Wiadomosc
melonik
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Sie 2012
Skad: Krakˇw

Post Lekarka godna polecenia Odpowiedz z cytatem
Skoro jest to w▒tek, gdzie poleca siŕ lekarzy rˇ┐nych specjalizacji, to ja polecŕ lekarza medycyny estetycznej. Na szczŕÂcie ostatnio do takiego udajŕ siŕ najczŕÂciej. Po latach zmagania siŕ z cellulitem, postanowi│am ostro wzi▒Š siŕ za siebie i w tym celu wybra│am karboksyterapiŕ w klinice Dr Urszula Brumer Medycyna M│odoÂci. Jak siŕ okaza│o, by│ to strza│ w dziesi▒tce. Doktor Brumer jest doskona│ym partnerem do rozmowy o problemach urodowych, a przy tym Âwietnym specjalist▒. WczeÂniej myÂla│am, ┐e chodzenie na zabiegi bŕdzie ┐mudnym obowi▒zkiem, ale dziŕki osobowoÂci i profesjonalizmowi doktor, s▒ to dla mnie bardzo mi│e, owocne spotkania. Cellulit te┐ siŕ znacznie zmniejszy│, wiŕc przy okazji polecam nie tylko lekarkŕ, ale i metodŕ karboksyterapii.
Sob Kwi 09, 2016 14:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Catwoman
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Lut 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mog─Ö poleci─ç lekarzy z kliniki Meritum Centrum Medyczne z Kamienia Pomorskiego wydaje mi si─Ö, ┼╝e jest to najlepsze miejsce w Polsce do wykonywania operacji plastycznych. Ceny tez nie odstraszaj─ů a standardy zachodnie co jest wa┼╝ne! Do tego ┼Ťwietny personel z d┼éugoletnim do┼Ťwiadczeniem.
Wto Lip 26, 2016 12:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
vacco85
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Lip 2016
Skad: Zabkowice

Post Odpowiedz z cytatem
Catwoman napisala:
Ja mog─Ö poleci─ç lekarzy z kliniki Meritum Centrum Medyczne z Kamienia Pomorskiego wydaje mi si─Ö, ┼╝e jest to najlepsze miejsce w Polsce do wykonywania operacji plastycznych. Ceny tez nie odstraszaj─ů a standardy zachodnie co jest wa┼╝ne! Do tego ┼Ťwietny personel z d┼éugoletnim do┼Ťwiadczeniem.

R├│wnie┼╝ mog─Ö poleci─ç lekarzy z tej kliniki, bardzo mili do tego do┼Ťwiadczeni byli┼Ťmy bardzo zadowoleni z ich us┼éug Wink

Czw Lip 28, 2016 11:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Catwoman
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Lut 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Jakby kto┼Ť szuka┼é dobrego o┼Ťrodka odwykowego to mog─Ö poleci─ç o┼Ťrodek odwykowy OAZA z Chocenia. Bardzo kompetentny personel kt├│ry do ka┼╝dego przypadku podchodzi profesjonalnie i sobie potrafi poradzi─ç z najtrudniejszymi uzale┼╝nieniami.
Wto Sie 30, 2016 11:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
WiolkaKlaman
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Paz 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Ja bardzo serdecznie polecam dietetyka,a w┼éa┼Ťciwie takiego psychodietetyka przyjmuj─ůcego online, jest to Pani Monika Kurdej kobieta pe┼éna energii i motywacji, dzi─Öki niej nawet najwi─Öksze leniuszki zaczn─ů walczy─ç o ┼éadn─ů sylwetk─Ö i wygl─ůdRazz
Pon Paz 24, 2016 08:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Do lekarza warto i┼Ť─ç z polecenia. Ja tak trafi┼éam do mojego ginekologa. Mam chor─ů tarczyc─Ö i zale┼╝a┼éo mi na tym, aby ginekolog, kt├│ry b─Ödzie prowadzi┼é moj─ů ci─ů┼╝─Ö by┼é te┼╝ do┼Ťwiadczonym endokrynologiem. Moja kole┼╝anka, kt├│ra ma niedoczynno┼Ť─ç tarczycy, ale urodzi┼éa dw├│jk─Ö zdrowych bli┼║ni─ůt by┼éa pod opiek─ů doktora Sawickiego http://samborsawicki.pl/ i dzi─Öki temu ja te┼╝ zdecydowa┼éam si─Ö, ┼╝eby to w┼éa┼Ťnie on prowadzi┼é moj─ů ci─ů┼╝─Ö. Nied┼éugo czas i na mojego maluszka, by┼éo kilka kryzys├│w po drodze, ale na szcz─Ö┼Ťcie p├│ki co wszystko si─Ö ┼Ťwietnie uk┼éada.
Pia Lis 04, 2016 10:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
marinna33d
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Dok┼éadnie, dietetyk zawsze rozwi─ů┼╝─Ö problem. Trzeba znale┼║─ç odpowiedni─ů klinik─Ö z fachowcami i reszta ju┼╝ przyjdzie sama z czasem !

Ostatnio zmieniony przez marinna33d dnia Sro Lis 09, 2016 16:30, w calosci zmieniany 1 raz
Pia Lis 04, 2016 11:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
WiolkaKlaman
Cichutka
Cichutka

Post Odpowiedz z cytatem
A co do innych lekarzy to szczerze polecam wszystkich z Przychodnia Ojca Pio Gda┼äsk dobry o┼Ťrodek, wyb├│r lekarzy, nie ma wielkich kolejek no i s─ů ┼Ťwietnymi diagnostykami.
Pia Lis 04, 2016 13:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Tosia0
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Moja kuzynka ma depresj─Ö, niestety ci─Ö┼╝ko to przechodzi, a rodzina bezradnie rozk┼éada r─Öce. Ca┼ée szcz─Ö┼Ťcie dali si─Ö nam├│wi─ç na konsultacje w http://www.terapiapoznan.pl/. My┼Ťl─Ö, ┼╝e terapia poprowadzona przez psychologa wiele mo┼╝e zdzia┼éa─ç. Zdaj─Ö sobie spraw─Ö, ┼╝e b─Ödzie to d┼éugi proces. trzymam jednak kciuki by zako┼äczy┼é si─Ö powodzeniem nie tylko u mej kuzynki ale wielu os├│b maj─ůcych problemy.
Czw Lis 10, 2016 13:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
WiolkaKlaman
Cichutka
Cichutka

Post Odpowiedz z cytatem
masz racj─Ö z depresj─ů nie ma ┼╝art├│w.Znajoma umawia┼éa si─Ö na konsultacje online z psycholog Elwira Chru┼Ťciel i by┼éa bardzo zadowolona.
Czw Lis 24, 2016 10:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Polaaa87
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Kwi 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Dokładam ze swojej strony centrum dermatologiczne Febumed. W ich ofercie znajdziecie m.in. leczenie łojotokowego zapalenia skóry, a konkretnie przeczytacie na ten temat na stronie http://febumed.pl/oferta/dermatologia/lojotokowe-zapalenie-skory/ Specjalizuja w łuszczycy, egzemie i AZS. Wiele wiele pozytywnych opinii na ich temat znajdziecie również w internecie na innych stronach.
Sob Kwi 01, 2017 13:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
fugazi
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja serdecznie polecam Pani─ů Ann─Ö Stach. Jest to ortodonta w Wo┼éominie i ma doskona┼ée opinie w┼Ťr├│d pacjent├│w. Du┼╝e do┼Ťwiadczenie i umiej─Ötno┼Ťci, super podej┼Ťcie do pacjenta i wiedza! Ja sam chodz─Ö do p. Stach ju┼╝ 2 lata i moje z─Öby s─ů ju┼╝ prawie idealne!
Czw Sie 10, 2017 18:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Polaaa87
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Kwi 2015

Post Odpowiedz z cytatem
To ze swojej strony mog─Ö Wam poleci─ç jeszcze bardzo dobry gabinet stomatologiczny z Warszawy, a jest nim Hippolit. Ja ostatnio mia┼éam u nich leczone dzi─ůs┼éa, a o samej us┼éudze mo┼╝ecie przeczyta─ç na stronie http://hippolit.pl/oferta-uslug-stomatologicznych/leczenie-periodontologiczne . Polecam, bo obs┼éuga bardzo mi┼éa, a i same us┼éugi bardzo profesjonalne.
Nie Wrz 24, 2017 19:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
AlicjaSrod
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Paz 2017
Skad: Rzesz├│w

Post najlepsze USG w rzeszowie Odpowiedz z cytatem
Ja polecam doktora Gajewskiego z Rzeszowa. Bardzo mi┼éy i profesjonalny cz┼éowiek, leczy┼é moje ┼╝ylaki po ci─ů┼╝y. Je┼Ťli kto┼Ť potrzebuje to klikajcie Ultramed, polecam szczeg├│lnie badanie usg doppler idealne dla ci─Ö┼╝arnych Smile

Sro Paz 04, 2017 10:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach