Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
ogrzewanie mieszkania i opal

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
ogrzewanie mieszkania i opal
Autor Wiadomosc
lusza
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Lip 2017
Skad: lublin

Post ogrzewanie mieszkania i opal Odpowiedz z cytatem
Poradźcie, szwankuje nam piec, zima się zbliza, namawiam chłopa żeby wymienić piec póki pora, wolałabym brać na pellet ale facet nie daje się namówić, chce na węgiel, a ja mam dość tego pyłu wszędzie, roznosci się z kotłowni i samochód mam zawsze w pyle bo kotłownia sąsiaduje z garażem. Jak się pellet sprawdza w ogrzewaniu? Jaki kupować?
Wto Paz 10, 2017 19:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Tosia0
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Właśnie z tego powodu oraz z racji wieku i wiążących się z tym ograniczeń wymieniliśmy piec na panele grzewcze u moich rodziców. Na początku byli przeciwni lecz gdy przedstawiliśmy im zalety ogrzewania na podczerwień, wycenę oraz pokazaliśmy skany rachunków za ogrzewanie w sezonie grzewczym dostępne na stronie wykonawcy http://www.najtanszeogrzewanie.pl/ zgodzili się. Dziś są bardzo zadowoleni z wygody i komfortowego ciepła przez cały czas. Podczas każdego spotkania z nami wychwalają wykonawców, jak im to sprawnie poszło i jak świetnie wszystko wykonali. No i nie ma końca podziękowań, że znaleźliśmy polskiego wykonawcę i producenta w jednym, który zastosował materiały dobrej jakości.
Wto Gru 12, 2017 21:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
gazowe jest jeszcze wygodne, bezobsługowe

http://vid-tube.biz/th/online/
Sro Gru 13, 2017 10:22 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach