Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Kosmetyki pielęgnacyjne dla alergików

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Kosmetyki pielęgnacyjne dla alergików
Autor Wiadomosc
kamosia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 12 Lis 2003
Skad: ¦rodek Polski

Post Kosmetyki pielęgnacyjne dla alergików Odpowiedz z cytatem
Mam coraz większe kłopoty ze skór± - a to zaczerwienienia, a to wysypki, a szczególnie dokucza mi alergia na nikiel (prawdopodobnie). My¶lę, że może czas zmienić kosmetyki na specjalistyczne. Macie może do¶wiadczenia z kosmetykami (chodzi mi głównie o pielęgnacyjne) dla alergików? I jakie firmy polecacie? Ja znam tylko Ocenic i Clinique (jak dla mnie ciutkę za drogie Wink )

Pia Mar 10, 2006 15:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
gopacz
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 11 Gru 2004
Skad: Toronto

Post Odpowiedz z cytatem
AA jest dla alergikow, ale chyba do niczego, bo moje alergie tez podraznia

o qrcze, AA to chyba to samo co Oceanic, tak? Embarassed

Prevention is better than cure.
Pia Mar 10, 2006 20:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
tynka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 04 Kwi 2005
Skad: Moja wie¶:-)

Post Re: Kosmetyki pielęgnacyjne dla alergików Odpowiedz z cytatem
kamosia napisala:
I jakie firmy polecacie? Ja znam tylko Ocenic i Clinique (jak dla mnie ciutkę za drogie Wink )

To ciesz sie, ze ciupke Wink

Na mysl przychodzi mi jeszcze Iwostin, SVR i La Roche Posay.

Pia Mar 10, 2006 21:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Iwonka
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 17 Lis 2003
Skad: ŁódĽ

Post Odpowiedz z cytatem
Ja używam AA (pomarańczowo-biał±) i Iwostin i sobie chwalę grin.gif Ale teraz znalazłam nowe serie Miraculum (Perła i Hydra) i zamierzam wypróbować cool.gif

Pon Mar 13, 2006 10:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
kamosia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj idę do dermatologa - to staje się już niezno¶ne. Mam wysypkę w miejscach, gdzie dotykaj± mnie nitów w dżinsach i sprz±czki od stanika. Poza tym jest tak, że gdy podrażnię sobię skórę jakim¶ metalem, to od razu wyłaż± mi stare wysypki. Mam pełno krostek w miejscu zegarka, który ostatnio nosiłam we wrze¶niu! Wczoraj bezmy¶lnie piłam piwo prosto z puszki i dzisiaj mam usta jak clown. A do tego cały czas rozbabrane zajady. Zamierzam całkowicie wymienić kosmetyki, poczekam tylk± na opinię lekarza.
A już kompletnym nieszczę¶ciem jest fakt, że u Oli stwierdzono bielactwo.

Pon Mar 13, 2006 11:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
gopacz
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 11 Gru 2004
Skad: Toronto

Post Odpowiedz z cytatem
Kamosia, z tego co piszesz, to zmiana kosmetykow ci nic nie da. chyba ze smarujesz sie kremem pod sprzaczka od stanika? wink.gif cool.gif Wedlug mnie, sama sobie odpowiedzialas na pytanie, gdzie lezy problem. Pewnie czekaja cie testy alergiczne i co potem? to nie mam pojecia...napisz co powiedzial alergolog

Prevention is better than cure.
Pon Mar 13, 2006 14:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kamosia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Wróciłam. Mam zaopatrzyć się w kosmetyki Iwostin (tynka! Smile ). Pani doktor powiedziała, że muszę znacznie zmienić nawyki żywieniowe i inaczej zorganizować sobie życie. Na przykład - staniki z plastikowymi sprz±czkami, żadnych nitów w ubraniach, żadnych puszkowanych potraw (NO pasztet belgijski, No tuńczyk...). Piwo z puszki - wykluczone. Zmienić garnki na emaliowane, a sztućce na plastikowe lub inne. Pomidory odpadaj±, ziemniaki sad.gif sporadycznie. Plastikowe długopisy, nie trzymać drobnych i kluczy w kieszeni. Na prosty test niklowan± płytk± zareagowałam, jakby mi kto¶ żelazko przyłożył - wykwit i b±ble na całym przedramieniu.
Dostałam górę ma¶ci i (nareszcie) antybiotyk. Już chciałam znaleĽć jaki¶ na własn± rękę, bo dermatolodzy na Kasę Chorych wcale nie chcieli mi zapisywać antybiotyku, a czuję, że dopiero on mi pomoże. Zajady s± prawdopodobnie reakcj± na nikiel, a to cholerstwo jest prawie wszędzie.

Pon Mar 13, 2006 19:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
ważne by odżywiać skórę twarzy odpowiednio
this content
Sro Sie 23, 2017 14:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
gosia1982
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Maj 2017
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Przetestuj kremy lumene. Mają naturalne skład.

Nie Wrz 03, 2017 22:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
megs
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sty 2017

Post Odpowiedz z cytatem
spróbuj olejków w kremie do ciała bielenda z serii body boost, jestem alergiczką ale mnie one nie uczulają, może dla Ciebie też będą odpowiednie
Czw Wrz 14, 2017 08:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
rita
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sty 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Alergicy muszą używać specjalnych kosmetyków o jak najłagodniejszym składzie, które zapobiegają też świądowi - http://www.laroche-posay.pl/artyku%C5%82/Balsam-do-sw%C4%99dz%C4%85cej-sk%C3%B3ry-jakie-sk%C5%82adniki-powinien-zawiera%C4%87/a32485.aspx . W aptece można dostać tego typu preparaty
Sro Paz 11, 2017 20:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach