Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Co robicie by być piękn± - zabiegi na twarz, ciało
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Co robicie by być piękn± - zabiegi na twarz, ciało
Autor Wiadomosc
Judytta
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Wrz 2010

Post Odpowiedz z cytatem
ja od pewnego czasu kawitacyjny to robie reglularnie co 3 tyg Smile Pieknie mi sie buzia wybielila i odzywila
Pia Sie 19, 2011 15:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
olisandra
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Wrz 2008

Post Odpowiedz z cytatem
Ja po rz wtóry przeprosiłam się z jabłkami, bo to w nich ponoć młodo¶ć i piękna skóra schowana

Wto Sie 23, 2011 16:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
malinkowa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Mar 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Mam dobry puder Very Happy
Ziemia Egipska IKOS. Trochę już testowałam w swoim życiu kosmetyków tego typu i mogę stwierdzić, że ten jest najbardziej warto¶ciowy.
Czy która¶ z was zna dobry puder? Tutaj za opakowanie płacę 100 złotych z hakiem, ale korzystam przez 2 lata Wink
Czw Maj 10, 2012 12:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
halcia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Sie 2013

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatnio skupiam się na biu¶cie, ponieważ po ci±ży i odchudzaniu jest mniejszy i mniej jędrny. Mogę polecić stronę powiekszanie-biustu.net.pl, gdzie znajdziecie info na temat masaży, ćwiczeń, ziół.
Pia Wrz 27, 2013 11:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
nadziak
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 05 Kwi 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Ja chodzę do sprawdzonego gabinetu (Bellisana) na zabieg mezoterapii. Najpierw przez dwa miesi±ce przychodziłam co tydzień, teraz dla podtrzymania efektu przychodzę raz w miesi±cu. Efekty s± super, wygl±dam na 10 lat młodsz± Wink
Pon Lis 04, 2013 10:39 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Amarylis
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Sie 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Ja staram się zdrowo odżywiać i uprawiać sport - bardzo dużo mi to dało Wink Czuję się zdrowiej i bardziej atrakcyjnie.
Od pewnego czasu zaczęłam ćwiczyć jogę - ¶wietna sprawa ponieważ rozwija nie tylko ciało ale i umysł.
I muszę przyznać, że od kiedy zaopatrzyłam się w kilka takich ciekawych akcesoriów do ćwiczeń : http://jogastyl.pl/ - jest to o wiele przyjemniejsze.
Czw Lis 14, 2013 15:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Od 2 miesięcy jestem szczę¶liw± posiadaczk± sauny do włosów. Moje włosy były w opłakanym stanie, a nie chciałam ich ¶cinać, bo nie jest to rozwi±zanie mojego problemu. Niby zawsze dbałam o włosy, używałam do¶c dobrych odżywek, ale moje włosy nie wygl±dały dobrze. Za rad± koleżanki kupiłam t± maskę http://www.ezebra.pl/product-pol-292-HENNA-TREATMENT-WAX-480g-ODZYWKA-WAX.html . Już po pierwszym użyciu zauważyłam polepszenie stanu moich włosów. Mój chłopak kupił mi na imieniny saunę do włosów i używam jej razem z t± odżywk±. Po 2 miesi±cach moje włosy wygl±daj± dużo lepiej, nie s± szorstkie, przestały się puszyć i elektryzować. Niestety mam teraz problem z such± skór± na dłoniach i krem, który używałam do tej pory nie radzi sobię z t± such± skór±. Znacie może jaki¶ dobry krem w przystępnej cenie?
Sro Gru 09, 2015 10:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Karolina Jurak
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 23 Mar 2017
Skad: Gostynin

Post Odpowiedz z cytatem
Ja właśnie wybieram się na zabieg liposukcji u dr Olender, mam nadzieje na zrzucenie brzuszka Wink
Czw Mar 23, 2017 10:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Dieta i ruch to podstawa nie tylko dla szczupłej sylwetki ale i młodego wyglądu, poza tym nawilżanie i złuszczanie naskórka.

Czasem korzystam z peelingĂłw owocowych czy maseczek w gabinecie kosmetycznym.

this contact form

Pia Maj 05, 2017 08:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
mileniaa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Lut 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja niedawno zafundowałam sobie po raz pierwszy w życiu zabieg przedłużania włosów. Najpierw sporo czytałam o metodach, jakie się stosuje. Zdecydowałam się na doczepy na keratyninę https://besthair.pl/pol_m_Wlosy-Keratyna-152.html ponieważ one dają gwarancję braku alergii. Mam włosy cienkie, więc taki doczep natychmiast zmienił moja fryzurę na o wiele lepszą i bujniejszą.
Sob Maj 27, 2017 11:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
rita
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sty 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tam wolę dbać o moje naturalne włosy. Stosuję w tym celu specjalną terapię https://tagomago.pl/produkt/16909/l-oreal-paris/elseve-total-repair-extreme-blyskawiczna-terapia-pielegnacyjna-20ml/ , która rzeczywiście przynosi efekty. Kiedyś miałam je cienkie i pozbawione blasku. Teraz mogę pochwalić się zdrowymi i silnymi włosami Smile
Wto Maj 30, 2017 22:14 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Nadia12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Lut 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Super zabiegiem jaki ostatnio wykonywałem jest http://dermline.pl/zabiegi/mikrodermabrazja-diamentowa/ Bardzo pielęgnuje nasza cerę. Jej koloryt jest super. Jest rozświetlona, czysta i bardzo odprężona. Raz w miesiącu daje super efekty.
Sro Cze 07, 2017 10:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Adres AIM MSN Messenger
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
WaĹĽne jest dotlenianie skĂłry, odpowiednio dobrane kosmetyki i kremy.

this website
Pon Lip 03, 2017 08:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
megs
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sty 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim na początek trzeba zadbać o skórę. U mnie świetnie się sprawdza kremowe serum Bielendy do codziennej pielęgnacji ciała z miodem i kozim mlekiem. Serum bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, szybko wchłania, idealnie nawilża i pięknie pachnie.
Czw Wrz 07, 2017 07:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
franuczino
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Wrz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
A co myślicie o tym nowym preparacie bioliq z jakimś kwasem na literę s, chyba w telewizji powiedzieli coś jak shiatsu? Wie ktoś coś więcej na ten temat?

Sro Wrz 13, 2017 12:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Mirelka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lip 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Zupełnie tego nie znam, za to bardzo lubię różnego rodzaju maski do stóp, zwłaszcza takie w skarpetkach. Mam sprawdzone i ulubione. Smile
Czw Wrz 28, 2017 10:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
gatsby77
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Cze 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepszym zabiegiem na wasze cialo jest sport Wink Jezeli chcecie czuc sie zdrowo i pieknie to polecam zapisac sie na jakies zajecia sportowe. Moja zona szaleje na tym punkcie. Kupilem jej nawet specjalna opaske sportowa ze sklepu https://www.sferis.pl/inteligentne-opaski-3795 moze i wam sie przyda do treningow ma duzo fajnych funkcji jak licznik kalorii czy krokomierz
Sro Paz 11, 2017 10:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
papaja
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Mi w zasadzie wystarczy peeling i dobre serum do ciała bielendy regeneracyjne z zieloną oliwką i jogurtem, dba o każdy rodzaj skóry, szczególnie suchą i wymagającą regeneracji.
Czw Paz 12, 2017 08:06 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kalarepa150
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
mi to wystarczy dobry balsam do ciała, musi być mocno nawilżający, na przykład https://www.mixa.pl/produkt/balsam-do-ciala/ żeby po pierwsze nie podrażnił skóry i co najważniejsze,żeby idealnie nawilżał, ten po opiniach wydaje się być naprawdę obiecujący
Pia Paz 13, 2017 21:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Mirelka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lip 2016

Post Odpowiedz z cytatem
A jakieĹ› fajne zabiegi do stĂłp? Macie takie do zrobienia w domu?
Czw Lis 02, 2017 23:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3  Nastepna
Strona 2 z 3

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach