Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Produkty do włosów

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Produkty do włosów
Autor Wiadomosc
Junia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 21 Lut 2017
Skad: Warszawa

Post Produkty do włosów Odpowiedz z cytatem
Cześć!
Jakie produkty do pielęgnacji włosów zniszczonych polecacie? Czy seria goodbye damage jest tak skuteczna jak o niej mówią? Potrzebuję czegoś sprawdzonego głównie na rozdwojone końcówki
Czw Kwi 13, 2017 18:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
rita
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sty 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Hej Smile Ja używam kosmetyków z serii goodbye damage od kilku miesięcy i jestem naprawdę zadowolona. Mam wszystkie te 3 produkty http://www.garnier.pl/wlosy/piekno/fructis/goodbye-damage to jest szampon, odżywka i maska i razem w połączeniu dają świetny efekt. Moje wlosy są silniejsze, a co najważniejsze końcówki przestały się rozdwajać Smile
Pia Kwi 14, 2017 12:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja na suche końcówki używam olejku arganowego, płynnego jedwabiu lub innego olejku, który akurat mam pod ręką.

this contact form
Pia Maj 05, 2017 08:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Post Odpowiedz z cytatem
odżywka i maska do włosów są podstawą

adres
Pon Paz 02, 2017 10:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
tropicielka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Cze 2017

Post Odpowiedz z cytatem
A próbowałyście włosy kremować? czytałam na http://elsa.bloog.pl ostatnio i spróbowałam z moim balsamem do ciała. Włosy naprawdę fajnie zareagowały, zrobiły się mięciutkie i gładkie. W razie braku maski naprawdę fajna alternatywa, ciekawe tylko czy każdy krem i balsam tam zadziała. Mam jeszcze jeden mocno nawilżający do wypróbowania. Włosy po lecie zrobiły się dość suche i matowe.
Sro Paz 04, 2017 13:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Post Odpowiedz z cytatem
jeszcze fajnie działają olejki

view website
Pon Paz 30, 2017 10:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach