Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Praca tymczasowa, czy to ma sens?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Praca Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Praca tymczasowa, czy to ma sens?
Autor Wiadomosc
maksik
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Lis 2016

Post Praca tymczasowa, czy to ma sens? Odpowiedz z cytatem
Dosta┼éam ofert─Ö pracy tymczasowej od Agencji Zatrudnienia http://www.aterima.pl, chyba jaki┼Ť czas temu wys┼éa┼éam aplikacje na jakie┼Ť ich og┼éoszenie. I teraz dzwonili, ┼╝e s─ů zainteresowani. No i szczerze si─Ö zastanawiam, czy warto prace tymczasow─ů podejmowa─ç, czy raczej szuka─ç czego┼Ť sta┼éego. Mo┼╝e mo┼╝ecie mi doradzi─ç?
Pia Gru 16, 2016 10:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
hendozy
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Gru 2016
Skad: Gdynia

Post Odpowiedz z cytatem
musisz zadecydowac sama co dla ciebie najlepsze Smile
Sro Gru 28, 2016 12:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Ewelutka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sty 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie ma to sen. Ja sama je┼╝d┼╝─Ö od czasu do czasu do Niemiec z agencj─ů pracy http://www.mg-solutions.pl i szczerze m├│wi─ůc gdyby nie to nie sta─ç by nas by┼éo na wiele rzeczy w tym wyprawienie komunii dziecku.
Pia Lut 03, 2017 13:22 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
malinkowa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Mar 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Tutaj macie ┼Ťwietny przyk┼éad - http://www.gowork.pl/praca
Og├│lnie mo┼╝liwo┼Ťci znajdowania pracy s─ů teraz rekordowo dobre i tak naprawd─Ö w prawie ka┼╝dym mie┼Ťcie bezrobocie jest w zasadzie minimalne. Taki Pozna┼ä czy Wroc┼éaw maj─ů je na poziomie 2-3 proc. a raczej czego┼Ť takiego nikt si─Ö nie spodziewa┼é, prawda?
Nawet w tych regionach gdzie z prac─ů by┼éo kiepsko, sytuacja mocno si─Ö poprawi┼éa.
Wto Lut 28, 2017 11:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
marapa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 10 Mar 2017
Skad: Gdańsk

Post Odpowiedz z cytatem
jesli nic innego nie masz jeszcze to tak

Nie Mar 12, 2017 12:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
brkselka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Gru 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem to dobre rozwi─ůzanie tylko na kr├│tki okres czasu. Nie ma tutaj perspektywy rozwoju.

Pia Mar 17, 2017 21:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
warenka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Kwi 2017

Post Odpowiedz z cytatem
je┼Ťli potrzebujesz pieni─Ödzy to wed┼éug mnie warto. jednak jesli chceszz sie szkoli─ç, rozwija─ç to mo┼╝e warto poszuka─ç czego┼Ť, co daje wi─Öksze perspektywy?
Pon Kwi 24, 2017 10:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Iwarna22
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Lepszy rydz niz nic Smile
Wto Maj 09, 2017 08:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Ewelina
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Kiedy┼Ť nie bra┼éam w og├│le opcji wyjazdu za granic─Ö do pracy pod uwag─Ö. Teraz jest to dla mnie weso┼éym wspomnieniem. Moja kole┼╝anka bardzo cz─Östo wyje┼╝d┼╝a┼éa i kiedy┼Ť przy kawie nam├│wi┼éa i mnie ┼╝ebym przynajmniej spr├│bowa┼éa. Skusi┼éam si─Ö, skontaktowa┼éam z agencj─ů pracy tymczasowej MG solutions i teraz ju┼╝ drugi raz planuj─Ö wybra─ç si─Ö do Niemiec. Po pierwsze mia┼éam d┼éug─ů przerw─Ö w pracy wi─Öc to dla mnie nowe, interesuj─ůce wyzwanie. Po drugie poznanie nowych miejsc. Po trzecie dodatkowe ┼Ťrodki finansowe w naszym rodzinnym bud┼╝ecie.
Pon Maj 15, 2017 07:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
fugazi
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Oczywi┼Ťcie, ┼╝e praca dodatkowa czy dorywcza ma sens! Zdobywasz cenne do┼Ťwiadczenie, zarabiasz pieni─ůdze i dajesz sobie szans─Ö na rozw├│j - czy to nie wystarczy? W tych czasach ka┼╝dy oczekuje pewnej pracy do emerytury, najlepiej wyp┼éaty po 5 tysi─Öcy i s┼éu┼╝bowego samochodu, a to nie tak ┼éatwo. Najpierw trzeba si─Ö sporo napracowa─ç, a najlepszym startem do tego s─ů w┼éasnie prace dorywcze!

Pon Maj 15, 2017 22:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Asina
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Wrz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Wed┼éug mnie oczywistym jest, ┼╝e nie ma to sensu na d┼éu┼╝sz─ů met─Ö. Ju┼╝ lepiej spr├│buj za┼éo┼╝y─ç w┼éasna dzia┼éalno┼Ť─ç. Je┼Ťli interesujesz si─Ö kosmetologi─ů czy te┼╝ medycyna estetyczn─ů to na pewno znajdzie si─Ö dla Ciebie zaj─Öcie. Mo┼╝esz sprzedawa─ç dobrej jako┼Ťci sprz─Öt medyczny hurtownia -┬áhttp://medikapoland.com/ zajmuje si─Ö w┼éa┼Ťnie dystrybucj─ů takich urz─ůdze┼ä i od nich mo┼╝esz je pozyska─ç. W dzisiejszych czasach powstaje wiele gabinet├│w zajmuj─ůcych sie medycyn─ů estetyczn─ů oraz kosmetologi─ů wi─Öc rynek zbytu jest na pewno spory. Nie ma co czeka─ç trzeba dzia┼éa─ç!
Nie Wrz 10, 2017 18:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kasiakk
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
wszystko ma sens warto pr├│bowac.

Nie Paz 08, 2017 16:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
vigo
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Paz 2017
Skad: Bielsko- Biała

Post Odpowiedz z cytatem
a jak pracuje tymczasowo w niemczech to jak wygl─ůda ubezpieczenie samochodu w niemczech ? musz─Ö tu czy w polsce czy oc zwyk┼ée polskie obowi─ůzuje w niemczech?
Pon Paz 30, 2017 17:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach