Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
wra┼╝liwa cera

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
wra┼╝liwa cera
Autor Wiadomosc
elomelo
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Paz 2017

Post wra┼╝liwa cera Odpowiedz z cytatem
Cze┼Ť─ç,
co 2 miesi─ůce zmieniam kosmetyki i bardzo dbam o cer─Ö, poniewa┼╝ jest wra┼╝liwa.Kosmetyki do piel─Ögnacji declare , to m├│j nowy pomys┼é. Znacie? A moze macie jakie┼Ť swoje sposoby na wra┼╝liw─ů cer─Ö? Ch─Ötnie przyjm─Ö ka┼╝d─ů rad─Ö Very Happy
Pon Paz 30, 2017 09:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
vigo
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Paz 2017
Skad: Bielsko- Biała

Post Odpowiedz z cytatem
wiesz co ja np. zauwa┼╝y┼éam, ┼╝e od picia kawy mam lepsz─ů cer─Ö. powa┼╝nie! mo┼╝e kwestia modelu sama nie wiem.. w kazdym razie m├│j spos├│b to kawa ziarnista illy
Pon Paz 30, 2017 15:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
karii
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sie 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Ci─Ö┼╝ko jest dba─ç o wra┼╝liw─ů cer─Ö. Najlepiej stosowa─ç takie sztuczki jak przy cerze naczynkowej, czyli takie http://ranking-kosmetykow.pl/2017/08/11/jak-dbac-o-cere-naczynkowa/
Pon Paz 30, 2017 19:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
maksik
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Te┼╝ mam wra┼╝liw─ů cer─Ö i znalezienie odpowiednich kosmetyk├│w wcale nie jest takie ┼éatwe. Tu mo┼╝na spr├│bowa─ç kosmetyki naturalne, mi s┼éu┼╝─ů http://www.visplantis.pl/. Chocia┼╝ najlepiej zdoby─ç pr├│bki i sprawdzi─ç czy b─Öd─ů pasowa┼éy, bo ka┼╝dy ma inn─ů cer─Ö.
Czw Lis 02, 2017 13:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach