Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Wypadaj±ce włosy
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Wypadaj±ce włosy
Autor Wiadomosc
julka13
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Maj 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Skrzyp to podstawa. Poza tym u mnie sprawdziła się nafta kosmetyczna. Kupujesz w aptece lub w drogerii. Stosujesz przy każdym myciu i rezultaty widać po dłuższym używaniu, ok. od miesi±ca.
Wto Maj 26, 2015 10:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
adamina
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Cze 2015
Skad: Olsztyn

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam zastanowić się nad zmian± diety. Wypadanie włosów bardzo często spowodowane jest wła¶nie nieodpowiedni± diet±.
Sro Cze 24, 2015 17:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
edyta126p
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Lip 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie również wypadaj± włosy gar¶ciami. Boję się, że wszystkie stracę. Biorę skrzyp, witaminy, szampony stosuję i nic. ¬le to wygl±da.
Wto Lip 07, 2015 07:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
martka90
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Sie 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Najpierw zrób sobie komplet badań, bo często wypadanie włosów to objaw choroby. W moim przypadku się to natomiast nie sprawdziło i po prostu tak± mam urodę, że wypada mi sporo włosów Wink

Czw Sie 06, 2015 14:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
beatak87
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Gru 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Mezoterpia i osocze bogatopłytkowe pozwala na uzyskanie realnych efektów w miarę krótkim czasie. Tabletki zdecydowanie odradzam, a najlepiej to udać się do trychologa, który pomoże zdiagnozować przyczynę zaistniałego problemu a nie tylko leczyć objawy, więcej informacji w art: Trychologia - Diagnostyka i leczenie włosów i skóry głowy
Czw Mar 09, 2017 13:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Elakalea
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Mar 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Też mam problem z gubieniem włosów. Zmiana diety, mniej stresujących sytuacji itp. nie pomogły. Przerzuciłam się na naturalne szampony i odżywki do włosów, a dodatkowo co jakiś czas robię sobię kuracji tymi ampułkami z Welli. Widać poprawę! Baaardzo dużo baby hair, podczas czesania na szczotce pozostaje o wiele mniej włosów. Bardzo przydatny kosmetyk, warto przetestować, bo naprawdę widać efekty. Ja robię taką kurację w zasadzie co miesiąc, półtora i super mi służy.
Czw Mar 09, 2017 14:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
annakarenina
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 05 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
A robiłaś badania? Może to jakieś problemy zdrowotne sa powodem ? teraz są takie naturalne włosy doczepiane którymi można zagęścić swoje włosy i ukryć to że wypadają Smile sporo dziewczyn korzysta z takiego rozwiązania więc śmiało możesz też sobie takie kupić
Pon Lip 17, 2017 10:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
sipwer
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie też wypadają włosy ostatnio, ale to też może ze względu na pogodę, moczenie w słonej wodzie, bryza, wszystko wpływa na cebulki włosów..
Wto Lip 18, 2017 07:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kasienkaa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Lip 2017
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie też ciągle wypadały. Próbowałam wszelkich sposobów ale w końcu zaryzykowałam i wybrałam tabletki na porost włosów. 3 miesiące stosowania i efekt zadowalający.
Pia Lip 28, 2017 15:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
nie wierzÄ™ w takie specyfiki

więcej o autorze
Czw Lis 02, 2017 14:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
kalarepa150
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
czasami wypadające włosy nie świadczą o braku odżywki,wiem z doświadczenia,że mojej córce wypadały garściami włosy jak miała niedobory żelaza... Lekarz kazał jej stosować dicofer junior i od 3 tygodni włosy są na swoim miejscu
Czw Lis 16, 2017 17:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach