Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Jaką zmywarkę możecie polecić?
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Jaką zmywarkę możecie polecić?
Autor Wiadomosc
Agnieszka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 12 Cze 2002

Post Odpowiedz z cytatem
weridiana napisala:
Agnieszka - no to wyjaśnia wiele ;)ja dodatkowo prawie nic nie myje ręcznie - w zasadzie chyba tylko deski drewniane do krojenia i noże, bo mi się plamki robią co jakiś czas.

No ja jeszcze mam całą półkę kubków made by Strzałka, które myję ręcznie w obawie przed zmyciem tych misternych wzorków wink.gif ale tak je lubię że poświęcam się Cool
Czw Paz 02, 2008 13:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
weridiana
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 03 Lip 2002

Post Odpowiedz z cytatem
u nas chodzi średnio 3 razy na dwa dni chyba.

Czw Paz 02, 2008 14:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
asiaasia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 08 Lip 2005
Skad: Częstochowa

Post Odpowiedz z cytatem
My mamy Boscha i bardzo sobie chwale Smile jest regulacje wysokości górnego kosza i część dolnych przedziałek na talerze też się kładzie na płasko. Woda stoi jedynie jak się źle coś ułoży.
Pracuje dość cicho ale i tak jej nie słyszę bo wieczorem ustawiam żeby się sama włączyła za 3lub6 godzin i ona zmywa jak my śpimy Wink

Mamy 60 i nie wyobrażam sobie zmieścić się do 45, gotuje codzienie i zmywara zmywa wszystko po całym dniu, nie wkładam jedynie drewnianych desek.

Moje zapiski...
Czw Paz 02, 2008 19:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 11 Sty 2005

Post Odpowiedz z cytatem
enka napisala:
kasik31 napisala:
Agnieszka napisala:
weridiana napisala:
Agnieszka - ja mam 60 i 4 osobowa rodzinę +niania. Zazwyczaj wstawiam zmywanie więcej niż raz dziennie. scratch pewnie niania więcej brudzi hahaha

weri Very Happy akurat ja łatwo to mogę wytłumaczyć - moja mama, która opiekuje się Wojem jest niereformowalna i po sobie zmywa, bo uważa że zmywarka nie domywa lol2

aha - mój mąż opanował do perfekcji układanie tylu naczyń w 45-tce, co nasi sąsiedzi w 60-tce - nie wiem jak on to robi cool.gif

Rany, a my we dwójkę mamy 60 i chodzi codziennie... Embarassed Czy coś jest z nami nie tak droga Redakcjo...? Embarassed hahaha

noo.. brudasy jestescie i tyle..

my mamy 45tke (zadne inne gabaryty nie wchodzily w grę ze względu na brak miejsca) i daje radę. wink.gif a gotujemy codziennie.

Ty maupo Ty!!
Taaa... dajesz radę... widziałam ile jeszcze zostaje w zlewie po zapełnieniu całej zmywarki!
Twisted Evil Maruda
Czw Paz 02, 2008 20:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
dymka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 29 Cze 2004
Skad: za lasem

Post Odpowiedz z cytatem
Klysa napisala:
Ja mam Boscha 60-tkę (...) górny kosz jest dość wysoko i jest dość płytki, więc nie mogę tam wsadzić kufli, wysokich kieliszków.
Ale jak oglądałam to wszystkie bosch tak mają.

moj Bosch ma i gleboki gorny kosz, i mozna go regulowac
dolne przegrodki na talerze tez mozna skladac

mka napisala:
a jak z problemem głośnosci w waszych modelach - używałam ostatnio amici i zdziwiło mnie,ze szumi bardziej niz pralka ?

dzwieku wydawanego przez Amice nie mozna bylo nazwac szumem - to byl warkot, ktory uniemozliwial rozmowe w kuchni
teraz rzeczywiscie szumi i nawet czasem sprawdzam czy rzeczywiscie zmywarka dziala Wink

Czw Paz 02, 2008 22:15 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
asiek
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 31 Lip 2002
Skad: Katowice

Post Odpowiedz z cytatem
ja też mam boscha, takiego najprostszego - 3 programy, nie jest głośna.
nie mam mu nic do zarzucenia

KOTY.KOTY SĄ MIŁE.
Pia Paz 03, 2008 07:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
tehanu
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 20 Lip 2003
Skad: Gdańsk

Post Odpowiedz z cytatem
My mamy aristona - o zakupie zadecydował fakt, że krótkie mycie jest z suszeniem. Ogólnie zmywarka ma masę różnych funkcji, ale korzystam może z trzech. Ze sprzętu jestem bardzo zadowolona, ale też kosztował nie mało.
Pia Paz 03, 2008 22:03 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Olcia
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 02 Paz 2003
Skad: Kraków/Głogoczów

Post Odpowiedz z cytatem
dymka jaki masz model zmywarki boscha? jestem wlasnie na etapie kupna, za duzo tego - mozna oczoplasu w sklepach z AGD dostac normalnie
Sob Paz 11, 2008 18:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam funkcję słabego suszenia, która oszczędza prąd - zawsze jej używam.

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Sob Paz 11, 2008 20:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
lagusiaczek
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 10 Lut 2009
Skad: Łódź

Post Odpowiedz z cytatem
A ma któraś z Was porównanie Aristona i Boscha?

I witam serdecznie Smile

Sro Lut 11, 2009 12:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
to jest opłacalne rozwiązanie i oszczędzamy swój czas

Dowiedz się więcej
Pon Lis 06, 2017 13:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach