Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Mieszkania z gazet

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Mieszkania z gazet
Autor Wiadomosc
Krulik
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 22 Sie 2003
Skad: Wrocław

Post Mieszkania z gazet Odpowiedz z cytatem
Tak mnie tchnęła refleksja przy okazji przeglądania mjakmieszkanie. Pokazują tam mieszkania niby jakiś ludzi a Ci ludzie to ubrań nie mają, książki to nie wiem gdzie trzymają (chyba w pralce bo nigdzie indziej nie widać), po mimo posiadania np. 3 dzieci mają tak wylizane mieszanie jak moje nawet nowe nie było a mam tylko dwójkę. chyba że to te dzieci liżą..... cool.gif
Czy wasze mieszkania przypominają te z gazet?
Może napisałam to trochę negatywnie, ale chodzi mi o ogólny wygląd, że mało rzeczy na wierzchu, nowe meble, wszystko ładnie ustawione itp.

[
Czw Gru 11, 2008 11:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Gosiak
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 28 Wrz 2002
Skad: z innej bajki

Post Odpowiedz z cytatem
mnie też zawsze zastanawiają mieszkania bez książek lol.gif

moje aktualne mieszkanie to masakra - non stop się o coś potykam, cały czas na siebie wpadamy, ciągle coś gdzieś zawadza - serca do niego nie mam w ogóle Confused
nowe co się robi - to dopiero jest jak z gazety hahaha puste ściany, czyste czasem podłogi (jak nie zapylone), generalnie jeden wielki przeciąg i echo lol.gif

Czw Gru 11, 2008 21:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
nalle
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 04 Lip 2003
Skad: znad głupiej baby

Post Odpowiedz z cytatem
Gosiak napisala:

moje aktualne mieszkanie to masakra - non stop się o coś potykam, cały czas na siebie wpadamy, ciągle coś gdzieś zawadza - serca do niego nie mam w ogóle Confused

mam identycznie
upycham z kata w kat. sprzatam "z wierzchu" wiecej mi sie nie chce
a jeszcze przed nami minimum pol roku w tym stanie

mieszkania do sesji gazetowych sa przeciez specjalnie stylizowane a i pokazuje sie najciekawsze katy wink.gif
ja ostatnio widzialam kilka mieszkan z ksiazkami, nawet byla historia o powstaniu biblioteki

MOJE ALLEGRO
Pia Gru 12, 2008 14:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
asiaasia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 08 Lip 2005
Skad: Częstochowa

Post Odpowiedz z cytatem
Też widuje wnętrza z książkami.

Ja nie przepadam za biblioteczkami na wierzchu i ogólnie nie mam jakieś wielkiej masy książek i w moim domu też byście książek nie wypatrzyły, bo na półkach (na wierzchu) leży tylko kilka ulubionych a reszta jest zamknięta w szafie... Wink

A jeśli chodzi o wnętrza z gazet to, tak jak pisze Nalle, są stylizowane i sporo rzeczy jest specjalnie ustawianch lub nawet przestawianych do danego zdjęcia, ujęcia. Nieraz widziałam w jednym wnętrzu te same rzeczy, które na poszczególnych zdjęciach były w innych miejscach.

Natomiast mój obecny domek, a szczególnie pokój dzienny bardzo lubię i choć w ciągu dnia dzieci robią niezły sajgon to wieczorkiem zawsze sprzątamy wszystkie zabawki i "ogarniam" pokój. I wieczorem jak dzieci śpią jest niemal idealny porządek, prawie jak w gazecie Wink (ale to tylko w tym jednym pokoju...)

Moje zapiski...
Pia Gru 12, 2008 19:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Krulik
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 22 Sie 2003
Skad: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
No to mnie pocieszyłyście Very Happy bo w chwili załamania już myślałam, że jakiś lewus jestem cool.gif

[
Pia Gru 12, 2008 22:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Ananthe
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 25 Maj 2003

Post Odpowiedz z cytatem
Nasze mieszkanie też nie przypomina gazetowego Wink przede wszystkim dlatego, że wygląda jak wielka biblioteka. Nie wspomnę już o tym, że siłę na ogarnianie bałaganu znajduję góra 1x w tygodniu Wink

Pon Gru 22, 2008 14:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
mka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 06 Gru 2002
Skad: 3miasto

Post Re: Mieszkania z gazet Odpowiedz z cytatem
Krulik napisala:
Tak mnie tchnęła refleksja przy okazji przeglądania mjakmieszkanie. Pokazują tam mieszkania niby jakiś ludzi a Ci ludzie to ubrań nie mają, książki to nie wiem gdzie trzymają (chyba w pralce bo nigdzie indziej nie widać), po mimo posiadania np. 3 dzieci mają tak wylizane mieszanie jak moje nawet nowe nie było a mam tylko dwójkę. chyba że to te dzieci liżą..... cool.gif
Czy wasze mieszkania przypominają te z gazet?
Może napisałam to trochę negatywnie, ale chodzi mi o ogólny wygląd, że mało rzeczy na wierzchu, nowe meble, wszystko ładnie ustawione itp.

Krulik- zdziwiłabys się- czasem bywam zawodowo u dosć majetnych ludzi , ktorzy np. chca sobie coś tam zaprojektowac albo zobaczyc jak ostatecznie wyszedł zrealizowany projekt itp - niby ludzi wykształconych na poziomie "ą" i "ę" - jestem oprawadzana doscs dokładnie po mieszkaniu czy sporej wilii najpierw sobie mysle nie maja ksiazek w salonie to moze w gabinecie pana (pani) domu- null, w sypialni - null, w pokoju dziecka?- dobrze jak bryki lektur , to może w kuchni jakas kucharska,albo w kiblu chocby kryminał ??? nulll- ale za to tv- plazma czy lcd w kazdym pomieszczeniu łacznie z siłownią Rolling Eyes

niestety jakos ksiazki szybciej znajdziesz w zagraconych niedisagnerskich wnetrzach - moze ksiazki teraz nie są trendy ? - moze maja brzydsze grzbiety niz dvd -kto wie?

jak widze sciane pełna ksiazek- wzdycham- o swoi ludzie Smile i bezczelnie czytam tytuły Smile

Pon Gru 29, 2008 12:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
weźmy pod uwagę że to wszystko to kwestia gustu również

idĹş juĹź
Pon Lis 06, 2017 13:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach