Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Ustawienie rzeczy w kuchni?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Ustawienie rzeczy w kuchni?
Autor Wiadomosc
terenia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Sie 2010

Post Ustawienie rzeczy w kuchni? Odpowiedz z cytatem
Ustawienie najlepsze nazywa się trójk±tem kuchennym jak zauważyłam: http://przyjazneinnowacje.pl/kuchnia-od-kuchni/trojkat-kuchenny-i-dynamiczna-przestrzen/

Tylko nie wiem jak to zrobić bo jeszcze u siebie w kawalerce muszę zmie¶cić pralkę i nie wiem czy w kuchni da radę? Ma kto¶ pralkę w kuchni? Jak macie ustawione rzeczy w kuchni?
Sro Sie 04, 2010 13:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Miska
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 25 Wrz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Nie czytałam tego co jest w tym linku, ale wg mnie jak można pralkę zmie¶cić w łazience to lepiej w kuchni zrobić szafkę na naczynia.

Ja mam pralkę w łazience.

W kuchni w zasadzie mam tak jak zrobiła to poprzednia wła¶cicielka, ale od lewej patrz±c mam zmywarkę, zlew, kuchenkę, szafkę i lodówkę. Mam kuchnię otwart± na salon i na poł±czeniu tych pomieszczeń mam barek pod którym mam robion± szafkę i szuflady. I niestety w mojej kuchni brakuje mi blatów. Na codzień jest ok, ale jak szykuję przyjęcie lub ¶więta to wiele rzeczy mi się nie mie¶ci.

Moja koleżanka mieszka w kawalerce i ma w kuchni pralkę, bo w łazience jej się nie mie¶ci. Na pralce za to ma różne rzeczy typu ekspres do kawy itp.

Sro Sie 04, 2010 14:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
ja lubiÄ™ minimalizm i niewiele rzeczy na wierzchu, ale dekoracyjne elementy sÄ… zawsze mile widziane

źródło obrazu
Pon Lis 06, 2017 13:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
elomelo
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
ja chciałam mieć dużo światła ale zapomniałam przy planowaniu kuchni o niektórych zakamarkach ale mam teraz kinkiet loft i spoko fajnie to oświetla wszystko
Pon Lis 13, 2017 12:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach