Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Nerwica

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Nerwica
Autor Wiadomosc
iwonkao
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Sie 2012

Post Nerwica Odpowiedz z cytatem
Witam. Czy s± tutaj dziewczyny, które również tak jak ja cierpi± z powodu nerwicy?
Nie wiem totalnie jak sobie sama z ni± poradzić ale utrudnia mi funkcjonowanie w dniu codziennym.....
Znalazłam tak± terapię: http://psychoterapia-kielczyk.pl/psychoterapia-indywidualna/nerwice/ - my¶licie, że warto jest z niej skorzystać?
Jeszcze nigdy nie byłam u psychologa i nie wiem czy mogłoby mi to pomóc ...
Czw Mar 13, 2014 09:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
TinkerBell
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Kwi 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Hej, a powiedz mi czy Ty masz j± już w jaki¶ sposób zdiagnozowan±? Na czym polega ta choroba? Poza chyba oczywistym częstym denerwowaniem się?

Sob Mar 15, 2014 17:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Samoa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Lut 2013
Skad: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Ja na Twoim miejscu, zanim wybiorę się do lekarza i na terapię spróbowała jaki¶ tabletek wyciszaj±cych i koj±cych nerwy. Spróbuj sobie na pocz±tek Nervosed, ziołowe, uspokajaj±ce tabletki, które nie maj± skutków ubocznych w postaci otępiania czy senno¶ci. W wielu przypadkach zaburzenia s± skutkiem stresu.
Wto Kwi 29, 2014 10:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Catwoman
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Lut 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Tak, warto najpierw spróbować jaki¶ leków, które uspokajaj±. Ja w stanach tego wymagaj±cych stosuję Hyperherba: http://apteka-internetowa24.com.pl/manufacturer/labofarm
W jego składzie znajduje się m.in korzeń kozłka i li¶ć melisy, które delikatnie łagodz± stany napięcia nerwowego.
Pon Maj 19, 2014 14:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Od 2 miesięcy jestem prawie ci±gle zdenerwowana. Czasem byle co potrafi mnie bardzo zdenerwować. Odbija się to na mojej pracy, dzieciach, mężu, rodzinie. Męczy ich to, a także mnie to bardzo męczy i aktualnie marzę o 2-3 dniach spokoju. Próbowałam wyjeżdżać na weekend, ale to nie pomaga, bo tam też znajdywało się co¶ co mnie denerwowało. Zastanawiam się nad tymi ziołami http://www.vitalny.pl/pl/c/Ziola-uspokajajace/295 . Poleciła mi je moja znajoma, która miała podobne problemy do moich. My¶licie, że warto spróbować?
Czw Sty 07, 2016 13:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Cienka_struna
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Sty 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Mysle, ze wizyta u specjalisty Ci pomoze. Wiem, ze nie jest to latwe...
Czw Sty 07, 2016 15:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Może warto tez zastanowić się jaka jest przyczyna zdenerwowania. Długotrwały stres, przepracowanie, hormony czy może coś innego

domowe maseczki na twarz dla zmęczonej cery
Pon Wrz 18, 2017 08:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
marysia90
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sie 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Może po prostu za dużo sie denerwujesz, a wtedy wystarczy coś naturalnego. Ja np też często czuje, że nie mam już na nic siły i po prostu zaczynam krzyczeć, na męża, dzieci.. Ale w końcu stwierdziłam , że przesadzam i kupiłam nervomix, uspokaja mnie i częsciej potrafie najpierw o wszystkim pomysleć na spokojnie i się nie wkurzać
Sro Paz 18, 2017 08:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Post Odpowiedz z cytatem
ale to tak doraźnie można stosować, kiedy jest ciągłe zdenerwowanie lepiej udać sie do specjalisty niż faszerować lekami

przekieruj tutaj
Czw Lis 02, 2017 14:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
maksik
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
To prawda, leki tylko nas uspokajają a nie znajdują przyczyny naszych nerwów. Niestety sama przez to przechodziłam i nikomu nie życzę. Nerwica jest straszna, u mnie niestety objawiała się lękami i strasznymi bólami brzucha. Ostatecznie trafiłam do psychologa i razem podczas terapii udało się jakoś to uspokoić. Oczywiście biorę też leki antydepresyjne. Ja chodzę do poradni CoTam? na Bemowie i polecam. Gdyby ktoś również był zainteresowany to tu znajdzie kontakt http://psychoterapiacotam.pl/kontakt
Pon Lis 06, 2017 14:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Post Odpowiedz z cytatem
dokładnie

Kliknij
Sro Lis 08, 2017 10:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
tropicielka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Cze 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Moja mama od lat cierpi na nerwicę, okropna choroba Sad zdecydowanie najlepsze efekty daje terapia i od niej warto zacząć, leki od psychiatry to tylko maskowanie problemów. Na nerwy warto też znaleźć sposób, coś co pozwoli się uspokoić. Mama liczy do 100 albo włącza sobie muzykę relaksacyjną, bardzo też chwali Biovital, jak go pije jest o wiele spokojniejsza. Mijają także dolegliwości sercowe, przemęczenie. Polecam spróbować Smile
Pon Lis 13, 2017 18:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Julita90
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Lis 2017
Skad: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Nerwica to bardzo poważna choroba. Nie można jej lekceważyć.
Pon Lis 13, 2017 19:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
pilotka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Lut 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Zdagam się z poprzednimi opiniami. Nerwica to choroba i jest ona bardzo często lekceważona. A sprawa powinna być jasna, jeżeli stany uniesienia regularnie się pojawiają i nie pomagają już ogólnodostępne leki uspokajaące jak te tutaj - https://www.aptekamini.pl/category/bez-recepty-dobre-samopoczucie-bezsennosc-stres to trzeba bezzwłocznie iść do specjalisty.
Pon Lis 20, 2017 11:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach