Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Zapalenie pęcherza moczowego :((

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Zapalenie pęcherza moczowego :((
Autor Wiadomosc
kaltha
Zabanowana
Zabanowana

Dolaczyla: 24 Maj 2011
Skad: Jarosław

Post Zapalenie pęcherza moczowego :(( Odpowiedz z cytatem
Od 2 dni męczy mnie zapalenie pęcherza. Zaczęło sie w ¶rodę wieczorem Jak poszłam do toalety to my¶lałam że zniosę jajko.. ten okropny ból, uczucie uciskania na pęcherz i kłucia a tam 2 kropelki ( buuu.. Od tego bólu gorszy jest chyba tylko ból zęba Zaczęłam swoj± kurację czyli nasiadówki z kory brzozy, picie ciepłej herbatki żurawinowej. A wy jakie macie sposoby na walkę z zapaleniem pęcherza?
Pia Lip 29, 2011 13:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Limeryk
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 19 Sie 2002
Skad: mielczanka

Post Odpowiedz z cytatem
Furagin. Reszta wspomagaj±co. Chociaż zdaje się, że nasiadówki mi kto¶ odradził. Że przynosz± ulgę, ale pogarszaj± leczenie. Głowy nie dam, za to. Furagin i przegryzany witamin± c, jest niezawodny.

Pia Lip 29, 2011 15:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Venus
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 09 Sty 2004
Skad: wawka

Post Odpowiedz z cytatem
Furagin 2 dni i po krzyku a czasem i szybciej.

Pia Lip 29, 2011 23:22 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
kaltha
Zabanowana
Zabanowana

Post Odpowiedz z cytatem
No to jestem już wyleczona.Przynajmniej nic mnie już nie boli. Niestety a może i stety furaginum nie dostałam w pi±tek wieczorem bo na receptę. A mój lekarz już nie przyjmował. Wspólne działanie herbatki, nasiadówek i urextra pomogły. Nie musiałam siedzieć w sobotę wieczorem w domu Very Happy Ale jutro jestem umówiona do lekarza na wizytę. Żeby nie było Smile
Pon Sie 01, 2011 13:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
iga233
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 30 Mar 2005

Post Odpowiedz z cytatem
niedoleczone zapalenie pęcherza lubi się nawracać i lepiej go nie lekceważyć - a po zakończonym leczeniu badanie moczu z posiewem

Czw Sie 11, 2011 22:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
serensa
Zabanowana
Zabanowana

Dolaczyla: 19 Maj 2011
Skad: Kielce

Post Odpowiedz z cytatem
Iga233 wiem co¶ o tym.. kiedy¶ tak zrobiłam.. wzięłam tylko 4-5 dni furaginum a że przestało boleć i olałam sprawę. Po niecałym miesiacu wszystko wróciło. Było strasznie Sad Wzięłam wtedy urextra (bez recepty) i po 2 dniach byłam zdrowa Smile ale.. Nie poprzestałam na braniu tabletek... Brałam zapobiegawczo bardzo długo, z reszta staram sie łykać codziennie Smile I na razie odpukać nie przytrafiło mi się to powtórnie.. Także jak już leczymy to do końca.. a jak można .. to profilaktycznie staramy się co¶ brać Smile
Czw Sie 18, 2011 15:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
kaltha
Zabanowana
Zabanowana

Post Odpowiedz z cytatem
iga233 na szczę¶cie wyniki moczu w normie Wszystko dobrze się skończyło Tabsy i reszta specyfików pomogły

Serensa po wizycie u lekarza i na szczę¶cie dobrych wynikach urextra biorę już profilaktycznie.. Wolę dla bezpieczeństwa brać niż potem znów na szybko się leczyć i męczyć.. Mam nadzieje że szybko nie wróci.. I powodzenia innym życze...
Pon Sie 22, 2011 15:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
olisandra
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Wrz 2008

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie też ratuje furagin + duża dawka witaminy C. Ja po nasiadówkach to miałam jeszcze gorzej.

Wto Sie 23, 2011 16:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kaltha
Zabanowana
Zabanowana

Post Odpowiedz z cytatem
olisandra napisala:
Mnie też ratuje furagin + duża dawka witaminy C. Ja po nasiadówkach to miałam jeszcze gorzej.

Ja na szczęscie nie musiałam brać żadnych chemioterapeutyków czy antybiotyków... Urextra dał radę, ale w składzie też ma wit.C w postaci hibiskusa. A co do nasiadówek, to podobno nie s± zdrowe, więc mogło Cię jeszcze bardziej boleć. Choć powiem że mi jako tako pomogły. Widać że każda z Nas jest inna...
Wto Wrz 20, 2011 21:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Mafinka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Lis 2011

Post ulga od razu Odpowiedz z cytatem
Kochane, mam dla Was dobra wiadomosc. Mnie rowniez pomaga tylko furagina, ale do tej pory była dostepna tylko na recepte. Od niedawna mozna kupic urofuraginum - to samo co furagina, tyle ze nie trzeba isc do lekarza po recepte!!!!
Nie musze juz czekac w bolu zanim dotre do przychodni, a potem z recepta do apteki. Teraz po prostu ide i kupuje urofuraginum Smile Co za ulga!!!
Sro Lis 30, 2011 14:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Gaby
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Sty 2012

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie też tylko furagin i vit.C Smile
Czw Sty 12, 2012 15:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
malinkowa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Mar 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Na przyszło¶ć --: http://www.i-apteka.pl/product-pol-36602-UROFURAGINUM-50mg-x-30-tabletek.html Jedyny lek, który faktycznie pomaga przy takich problemach, a rzeczywi¶cie jest to bardzo poważna dolegliwo¶ć.
Czw Paz 24, 2013 16:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Aneta25
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Lip 2010

Post Odpowiedz z cytatem
iga233 napisala:
niedoleczone zapalenie pęcherza lubi się nawracać i lepiej go nie lekceważyć - a po zakończonym leczeniu badanie moczu z posiewem

Konkretnie to:http://www.zapaleniepecherza.info.pl/przewlekle-zapalenia-pecherza/. Zgadzam się z tym, najlepiej nie leczyć się na własn± rękę tylko i¶ć do lekarza, żeby nie mieć póĽniej problemów Smile Jak stosujemy antybiotyki to też warto brać do ostatniej tabletki Smile
Czw Lip 03, 2014 11:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
marysia90
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sie 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Nasiadówki też zawsze robie, najczęściej w rumianku, ale oprócz tego zawsze jednak tabletki,same naturalne sposoby mało co u mnie dają. Ale znalazlam bardzo skuteczne urofuraginum max i mega szybko mija bol i pieczenie a do tego tylko jedna tabletka przez tydzien i z glowy Smile
Pia Lis 24, 2017 07:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
molly83
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
O tym Urofiraginum mówisz https://www.cefarm24.pl/urofuraginum-max-100-mg-x-30-tabl.html? Też mi się zdarzyło kilka razy stosować. 2-3 dni i problem praktycznie wyeliminowany. Także akurat ten preparat z doświadczenia mogę polecić.
Wto Gru 05, 2017 10:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Janka12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Gru 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Takie infekcje lubią wracać zwłaszcza jesienią i zimą. Sprawdź sobie furaginum cena, u mnie z reguły się sprawdza jeśli to nic poważnego.
Nie Kwi 22, 2018 22:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach