Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Zapalenie pęcherza moczowego :((

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Zapalenie pęcherza moczowego :((
Autor Wiadomosc
kaltha
Zabanowana
Zabanowana

Dolaczyla: 24 Maj 2011
Skad: Jarosław

Post Zapalenie pęcherza moczowego :(( Odpowiedz z cytatem
Od 2 dni męczy mnie zapalenie pęcherza. Zaczęło sie w środę wieczorem Jak poszłam do toalety to myślałam że zniosę jajko.. ten okropny ból, uczucie uciskania na pęcherz i kłucia a tam 2 kropelki ( buuu.. Od tego bólu gorszy jest chyba tylko ból zęba Zaczęłam swoją kurację czyli nasiadówki z kory brzozy, picie ciepłej herbatki żurawinowej. A wy jakie macie sposoby na walkę z zapaleniem pęcherza?
Pia Lip 29, 2011 13:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Limeryk
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 19 Sie 2002
Skad: mielczanka

Post Odpowiedz z cytatem
Furagin. Reszta wspomagająco. Chociaż zdaje się, że nasiadówki mi ktoś odradził. Że przynoszą ulgę, ale pogarszają leczenie. Głowy nie dam, za to. Furagin i przegryzany witaminą c, jest niezawodny.

Pia Lip 29, 2011 15:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Venus
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 09 Sty 2004
Skad: wawka

Post Odpowiedz z cytatem
Furagin 2 dni i po krzyku a czasem i szybciej.

Pia Lip 29, 2011 23:22 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
kaltha
Zabanowana
Zabanowana

Post Odpowiedz z cytatem
No to jestem już wyleczona.Przynajmniej nic mnie już nie boli. Niestety a może i stety furaginum nie dostałam w piątek wieczorem bo na receptę. A mój lekarz już nie przyjmował. Wspólne działanie herbatki, nasiadówek i urextra pomogły. Nie musiałam siedzieć w sobotę wieczorem w domu Very Happy Ale jutro jestem umówiona do lekarza na wizytę. Żeby nie było Smile
Pon Sie 01, 2011 13:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
iga233
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 30 Mar 2005

Post Odpowiedz z cytatem
niedoleczone zapalenie pęcherza lubi się nawracać i lepiej go nie lekceważyć - a po zakończonym leczeniu badanie moczu z posiewem

Czw Sie 11, 2011 22:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
serensa
Zabanowana
Zabanowana

Dolaczyla: 19 Maj 2011
Skad: Kielce

Post Odpowiedz z cytatem
Iga233 wiem coś o tym.. kiedyś tak zrobiłam.. wzięłam tylko 4-5 dni furaginum a że przestało boleć i olałam sprawę. Po niecałym miesiacu wszystko wróciło. Było strasznie Sad Wzięłam wtedy urextra (bez recepty) i po 2 dniach byłam zdrowa Smile ale.. Nie poprzestałam na braniu tabletek... Brałam zapobiegawczo bardzo długo, z reszta staram sie łykać codziennie Smile I na razie odpukać nie przytrafiło mi się to powtórnie.. Także jak już leczymy to do końca.. a jak można .. to profilaktycznie staramy się coś brać Smile
Czw Sie 18, 2011 15:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
kaltha
Zabanowana
Zabanowana

Post Odpowiedz z cytatem
iga233 na szczęście wyniki moczu w normie Wszystko dobrze się skończyło Tabsy i reszta specyfików pomogły

Serensa po wizycie u lekarza i na szczęście dobrych wynikach urextra biorę już profilaktycznie.. Wolę dla bezpieczeństwa brać niż potem znów na szybko się leczyć i męczyć.. Mam nadzieje że szybko nie wróci.. I powodzenia innym życze...
Pon Sie 22, 2011 15:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
olisandra
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Wrz 2008

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie też ratuje furagin + duża dawka witaminy C. Ja po nasiadówkach to miałam jeszcze gorzej.

Wto Sie 23, 2011 16:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kaltha
Zabanowana
Zabanowana

Post Odpowiedz z cytatem
olisandra napisala:
Mnie też ratuje furagin + duża dawka witaminy C. Ja po nasiadówkach to miałam jeszcze gorzej.

Ja na szczęscie nie musiałam brać żadnych chemioterapeutyków czy antybiotyków... Urextra dał radę, ale w składzie też ma wit.C w postaci hibiskusa. A co do nasiadówek, to podobno nie są zdrowe, więc mogło Cię jeszcze bardziej boleć. Choć powiem że mi jako tako pomogły. Widać że każda z Nas jest inna...
Wto Wrz 20, 2011 21:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Mafinka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Lis 2011

Post ulga od razu Odpowiedz z cytatem
Kochane, mam dla Was dobra wiadomosc. Mnie rowniez pomaga tylko furagina, ale do tej pory była dostepna tylko na recepte. Od niedawna mozna kupic urofuraginum - to samo co furagina, tyle ze nie trzeba isc do lekarza po recepte!!!!
Nie musze juz czekac w bolu zanim dotre do przychodni, a potem z recepta do apteki. Teraz po prostu ide i kupuje urofuraginum Smile Co za ulga!!!
Sro Lis 30, 2011 14:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Gaby
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Sty 2012

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie też tylko furagin i vit.C Smile
Czw Sty 12, 2012 15:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
malinkowa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Mar 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Na przyszłość --: http://www.i-apteka.pl/product-pol-36602-UROFURAGINUM-50mg-x-30-tabletek.html Jedyny lek, który faktycznie pomaga przy takich problemach, a rzeczywiście jest to bardzo poważna dolegliwość.
Czw Paz 24, 2013 16:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Aneta25
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Lip 2010

Post Odpowiedz z cytatem
iga233 napisala:
niedoleczone zapalenie pęcherza lubi się nawracać i lepiej go nie lekceważyć - a po zakończonym leczeniu badanie moczu z posiewem

Konkretnie to:http://www.zapaleniepecherza.info.pl/przewlekle-zapalenia-pecherza/. Zgadzam się z tym, najlepiej nie leczyć się na własną rękę tylko iść do lekarza, żeby nie mieć później problemów Smile Jak stosujemy antybiotyki to też warto brać do ostatniej tabletki Smile
Czw Lip 03, 2014 11:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
marysia90
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sie 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Nasiadówki też zawsze robie, najczęściej w rumianku, ale oprócz tego zawsze jednak tabletki,same naturalne sposoby mało co u mnie dają. Ale znalazlam bardzo skuteczne urofuraginum max i mega szybko mija bol i pieczenie a do tego tylko jedna tabletka przez tydzien i z glowy Smile
Pia Lis 24, 2017 07:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
molly83
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
O tym Urofiraginum mówisz https://www.cefarm24.pl/urofuraginum-max-100-mg-x-30-tabl.html? Też mi się zdarzyło kilka razy stosować. 2-3 dni i problem praktycznie wyeliminowany. Także akurat ten preparat z doświadczenia mogę polecić.
Wto Gru 05, 2017 10:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach