Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Czy zamawiały¶cie kiedy¶ jedzenie przez internet?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Żarcie, Żarło, Żarełko Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Czy zamawiały¶cie kiedy¶ jedzenie przez internet?
Autor Wiadomosc
Amarylis
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Sie 2012

Post Czy zamawiały¶cie kiedy¶ jedzenie przez internet? Odpowiedz z cytatem
Jak najczę¶ciej zamawiacie? Tradycyjnie, przez telefon czy online? Ja ostatnio razem z mężem testujemy portal skubacz.pl na którym można dostać jedzenie online i jeste¶my pozytywnie zaskoczeni. Jest tam dużo fajnych funkcji jak na przykład zegar który odlicza czas dostawy, można skomponować własn± pizzę, a samo zamówienie trwa dosłownie kilka sekund.
Dla mnie to wygodne - szczególnie, że moje ulubione knajpki nie maj± własnych stron internetowych.
Sro Kwi 10, 2013 14:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
mamrocia
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 04 Paz 2004
Skad: stolica

Post Odpowiedz z cytatem
czestozamawiamy

Pon Kwi 22, 2013 21:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
iwonkao
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Sie 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Ja również zamawiamy. Zdaje się,że widziałam ostatnio t± aplikację skubacz na smartfony chociaż ja osobi¶cie korzystam z innej : pizzaportal.
jest ich w sumie wiele, tutaj można sobie zobaczyć jakie s± w android markecie: http://yourapps.info/android-market - przez smartfona jest jeszcze wygodniejsze ponieważ nie musisz wł±czać komputera.
Sro Sie 06, 2014 05:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Ogrodolandia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 31 Gru 2014
Skad: Chojnice

Post Odpowiedz z cytatem
Nie, nigdy nie zamawiałam jedzenia przez internet. Mam swoje ulubione knajpy, w których zamawiam na wynos Smile
Pon Sty 19, 2015 23:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Zenia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 17 Cze 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Wiecie co ja zamawiam przez internet? Zdrowe jedzenie .Niestety nie mam w swoim małym mie¶cie sklepu z takim jedzonkiem eko. Jest wprawdzie w supermarkecie specjalny dział ale jest znacznie okrojony i ceny również nie s± takie niskie. Od jakiego¶ czasu mam alergię na swego rodzaju chemię .Trochę się w tym zakresie wyedukowałam i nie chciałabym tak karmić swoich dzieci. Skłaniam sie ku naturalnym produktom. Jaki¶ czas temu zamawiałam je tutaj: http://www.smakiziemi.eu/ - dobry sklep, maj± spory wybór tak więc możecie sobie zerkn±ć.
Wto Lut 24, 2015 13:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
LubieLadneRzeczy
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 16 Wrz 2015

Post Odpowiedz z cytatem
w XXI wieku ciężko nigdy nie zamówić jedzenia przez sieć - pizzaportal to już prawie moja strona domowa : )

Sro Wrz 16, 2015 12:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Tak, nawet do¶ć często zamawiam jedzenie przez internet. Zazwyczaj jest to pizza.
Sro Gru 02, 2015 12:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Marcela21
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Lis 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Tak czesto zamawiam gotowe dania przez internet, jednak nigdy nie robiłam jeszcze zakupów spożywczych w sieci. To się pewnie wkrótce zmieni, bo powoli przełamuje sie do zakupów przez internet i ostatnio mimo lekkich obaw zrobiłam spore zakupy na: http://www.slonecznawinnica.pl/pl/c/Wina-hiszpanskie/31 . Oczywi¶cie, miałam wiele obaw co do tego, w jakim stanie dotrze do mnie paczka, ale oczywi¶cie były one bezpodstawne. Cało¶ć była ¶wietnie zabezpieczona i nie było mowy o żadnych stłuczeniach.
Czw Sty 07, 2016 13:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Pesto88
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 10 Sty 2016
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Ja czasami zamawiam pizze jak jest taka potrzeba, ale ogólnie wystrzegam się, bo nie lubię jedzenia zamawianego gdziekolwiek;)
Jedynie w grę wchodzi moja dieta, któr± zamówiłam raz i na tym koniec: http://www.przelomwodzywianiu.pl/rodzaje-diet/diety-redukcyjne
Także mam jedno swoje zaufane miejsce, które dostarcza mi jedzonko, a z innych portali wolę nie korzystać, bo po prostu boję się
je¶ć w niesprawdzonych miejscach. Może kiedy¶ się przekonam;)
Nie Sty 10, 2016 12:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
KornelaSuchar
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Sty 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Raz na jaki¶ czas co¶ zamówie, ale generalnie wolę przygotować posiłek w domu. Jest tańszy i zdrowszy.

Czw Sty 28, 2016 22:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
rita
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sty 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Zamawiam z internetu, owszem, ale tylko produkty, a nie gotowe dania. Bardzo ceniÄ™ sobie serowar podlaski , ktory oferuje bogactwo smakow, a wszystko wyrabiane naturalnie, bez zadnych dodatkow
Wto Lut 21, 2017 17:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Dominiokon
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Lut 2017
Skad: Lublin

Post Odpowiedz z cytatem
Ja często pizze zamawiam, a inne dania wolę gotować w domu, taniej wychodzi i zdrowiej

Sro Lut 22, 2017 21:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
molly83
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Nie tylko gotowe jedzenie można zamówić online. Także produkty spożywcze, ze sklepu warzywniczego czy apteki można zamówić w ten sposób. Jest dostępna wygodna platforma Szopi.pl https://szopi.pl/, gdzie można takie zakupy zrobić online. A oni dostarczą wszystko do domu. Takie rozwiązanie dla ludzi zapracowanych czy z małymi dziećmi jest szalenie wygodne.
Nie Gru 03, 2017 19:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
maniaczka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
idźmy o krok dalej ja w tym roku wpisałam w google " catering wypożyczalnia mebli Kraków" poszperałam, która firma ma super opinie wyszło, że Gastro Tour - i w tym roku to oni organizowali zarówno wigilię firmową jak i dla mojej rodziny. Zero problemów. Mieli własne krzesła, zastawę i jedzenie. Takie święta to lubie. A jak podliczyłam ile wydałabym na samodzielne gotowanie to cena wyszła porównywalna- a ile zaoszczędzonego czasu !
Czw Gru 07, 2017 13:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Żarcie, Żarło, Żarełko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach