Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
ogrzewanie mieszkania i opal

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
ogrzewanie mieszkania i opal
Autor Wiadomosc
lusza
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Lip 2017
Skad: lublin

Post ogrzewanie mieszkania i opal Odpowiedz z cytatem
Porad┼║cie, szwankuje nam piec, zima si─Ö zbliza, namawiam ch┼éopa ┼╝eby wymieni─ç piec p├│ki pora, wola┼éabym bra─ç na pellet ale facet nie daje si─Ö nam├│wi─ç, chce na w─Ögiel, a ja mam do┼Ť─ç tego py┼éu wsz─Ödzie, roznosci si─Ö z kot┼éowni i samoch├│d mam zawsze w pyle bo kot┼éownia s─ůsiaduje z gara┼╝em. Jak si─Ö pellet sprawdza w ogrzewaniu? Jaki kupowa─ç?
Wto Paz 10, 2017 19:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Tosia0
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
W┼éa┼Ťnie z tego powodu oraz z racji wieku i wi─ů┼╝─ůcych si─Ö z tym ogranicze┼ä wymienili┼Ťmy piec na panele grzewcze u moich rodzic├│w. Na pocz─ůtku byli przeciwni lecz gdy przedstawili┼Ťmy im zalety ogrzewania na podczerwie┼ä, wycen─Ö oraz pokazali┼Ťmy skany rachunk├│w za ogrzewanie w sezonie grzewczym dost─Öpne na stronie wykonawcy http://www.najtanszeogrzewanie.pl/ zgodzili si─Ö. Dzi┼Ť s─ů bardzo zadowoleni z wygody i komfortowego ciep┼éa przez ca┼éy czas. Podczas ka┼╝dego spotkania z nami wychwalaj─ů wykonawc├│w, jak im to sprawnie posz┼éo i jak ┼Ťwietnie wszystko wykonali. No i nie ma ko┼äca podzi─Ökowa┼ä, ┼╝e znale┼║li┼Ťmy polskiego wykonawc─Ö i producenta w jednym, kt├│ry zastosowa┼é materia┼éy dobrej jako┼Ťci.
Wto Gru 12, 2017 21:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
gazowe jest jeszcze wygodne, bezobsługowe

http://vid-tube.biz/th/online/
Sro Gru 13, 2017 10:22 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
oliwia85
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Gru 2017
Skad: Katowice

Post Odpowiedz z cytatem
Za duzo niewiadomych, jest tyle opcji co do ogrzewania... podobno dobrze jest zrobic audyt energetyczny zeby wiedziec jakie masz faktyczne roczne zapotrzebowanie na energie.
Sro Gru 20, 2017 10:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
gatsby77
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Cze 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam gazowe i bardzo sobie chwale. Przede wszystkim za wygodę nic nie muszę przy tym robić Smile Nawet nie musze aż tak dużo wydawać na rachunki, trzeba tylko wiedzieć jak grzać i mieć odpowiednio przystosowany do tego dom. Polecam dlatego wykonać audyt energetyczny zabrze dzieki któremu nie będzie wam uciekać ciepło w domu
Pia Gru 22, 2017 13:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach