Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
jaki sport dla odchudzania ?
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
jaki sport dla odchudzania ?
Autor Wiadomosc
Ogrodolandia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 31 Gru 2014
Skad: Chojnice

Post Odpowiedz z cytatem
a co powiecie o Zumbie? Ja ostatnio zaczynam sama siebie przekonywać do małego ruchu... zim± Smile
Pon Sty 19, 2015 23:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wisenna
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Ja obecnie zajmuję się niemowlakiem i naprawdę bardzo ciężko jest mi znaleĽć jaki¶ dobry sport Smile

Nie Paz 18, 2015 10:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
iwonkao
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Sie 2012

Post Odpowiedz z cytatem
¦wietny jest buggygym:
http://www.kochamydzieci.pl/buggygym-czyli-aktywny-spacer-z-dzieckiem/

Czyli aktywny spacer z dzieckiem. Jest to bardzo fajna rozrywka zarówno dla Ciebie jak i dla dzieciaczka .Sama wła¶nie tak ćwiczyłam i powiem Ci,że udało mi się zrzucić naprawdę dużo kilogramów i to niewielkim wysiłkiem. Musisz kupić sobie specjalny wózeczek dla dziecka. Sama biegałam w taki sposób codziennie i dzięki temu w kilka miesięcy po porodzie miałam lepsz± kondycję niż przed ci±ż±.
Pon Paz 19, 2015 06:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
pelna_miska
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 19 Paz 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Wisenna napisala:
Ja obecnie zajmuję się niemowlakiem i naprawdę bardzo ciężko jest mi znaleĽć jaki¶ dobry sport Smile
znam to z autopsji ;D w sumie gimnastyka nad małym dzieckiem to też sport - a nawet dyscyplina olimpijska Wink
Sro Paz 21, 2015 09:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
JalapenoLubChipotle
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 29 Paz 2015

Post Odpowiedz z cytatem
To prawda. I trenuje się cały czas!

Pia Lis 06, 2015 15:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Marcela21
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Lis 2015

Post Odpowiedz z cytatem
No odchudzanie najlepiej pomaga cardio, ale nie musimy się obawiać również ciężarów, bez suplementacji nie zrobi± nam ogromnych muskułów a ujędrni± ciało i zwiększ± nasze zapotrzebowanie energetyczne. Dlatego dziewczęta, pora skompletować wygodny zestaw do ćwiczeń taki jak: http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_kobieta_odziez_bra-staniki-sportowe-7124.html i ruszyć na siłownie, chociażby t± osiedlow±, bo do ćwiczeń nie potrzeba wiele.
Wto Lis 10, 2015 09:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Jest kilka rodzajów sportów, które s± bardzo dobre dla odchudzania. Nie wiem, czy się ze mn± zgodzicie, ale wydaje mi się, że najlepszymi metodami s± bieganie i pływanie. Bardzo lubię uprawiać sport, ale je¶li chodzi o pływanie, to ograniczam się tylko do sezonu letniego, bo obrzydza mnie chlorowana woda i pływam tylko w jeziorach i w morzu. Natomiast je¶li chodzi o bieganie, to biegam w zasadzie codziennie. Ostatnio trochę mniej, bo stan moich butów pozostawia wiele do życzenia i bieganie stało się dla mnie bolesne. Z tego względu chciałabym kupić nowe buty. Sprawdzałam już oferty kilku sklepów i wydaje mi się, że ta oferta http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_marki-kolekcje-_adidas_buty-7089.html jest najlepsza. Jednak nie wiem jakie buty mam sobie kupić. Możecie mi doradzić?
Sro Gru 09, 2015 08:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Byx1
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Mar 2017

Post Odpowiedz z cytatem
W moim przypadku sprawdziło się bieganie, oczywiście regularne. Ponieważ już szybko zaczyna zapadać zmrok to kupiłem sobie opaski odblaskowe tutaj http://kamizelkiodblaskowe.com.pl/samozaciskowe-opaski-odblaskowe/
Sob Wrz 02, 2017 20:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kargulipawlak
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Wrz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Też jestem za bieganiem. Bynajmniej mnie udało się pozbyć trochę masy. Teraz przygotowuje się już do zawodów. Czytałem niedawno, że bardzo pomocna może okazać się elektrostymulacja. Znalazłam go już nawet na takiej stronie http://elektrostymulatory.net/trail-maraton-ultramaraton-elektrostymulacja-w-treningu-triailowym/
Czw Gru 28, 2017 11:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach