Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
remont lazienki

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
remont lazienki
Autor Wiadomosc
Iwa
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 12 Cze 2003
Skad: Kanada

Post remont lazienki Odpowiedz z cytatem
no i sie zaczelo..... od kupna pralki Very Happy z uwagi na to ze chcielismy ja schowac pod schodami w pralni, ktora z kolei przylega do lazienki, postanowilismy polaczyc oba pomieszczenia smile.gif
no wiec szykuje sie zmiana podlogi, nowy podwieszany kibelek i takaz umywalka Cool
no i teraz mamy zgryz, poniewaz latam po tutejszych stronach z lazienkami i nic mi sie nie podoba Sad w porownaniu z polskimi stronami to bida z nedza jest Evil or Very Mad albo ja nie umiem szukac Confused
babeczki, pomozcie mi znalezc zdjecia lazienek w kolorze seledynowym lub blekitno-fioletowym, z niekoniecznie okafelkowanymi scianami, bo raczej bedziemy je malowac. myslalam o rzuceniu tylko kilku fajnych dekoracyjnych kafli na sciane....
z gory pieknie dziekuje Very Happy

Pon Mar 01, 2004 04:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
mo┼╝e poszukaj z salonach ┼éazienkowych, tam masz zrobione wn─Ötrza, co┼Ť mo┼╝e na ┼╝ywo si─Ö spodoba

drewbud24
Sro Gru 13, 2017 15:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
maniaczka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
na stronach internetowych na pinterest jest du┼╝o zdj─Ö─ç np. ja te┼╝ robi┼éam remont i szuka┼éam lampa loft i znalaz┼éam na instragramie firme i kupi┼éam wi─Öc warto poprzegl─ůda─ç co nieco Very Happy
Sro Gru 27, 2017 12:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
brunon
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 17 Lut 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Jest te┼╝ du┼╝o ciekawych materia┼é├│w poradnikowych, kt├│re zawieraj─ů wiele cennych porad. Ja czyta┼éem mi─Ödzy innymi taki http://www.bielsko.biala.pl/firmy/porady/449/plytki-na-podloge-w-lazience-jakie-wybrac . Dok┼éadnie taka tematyka mnie interesowa┼éa.
Sro Gru 27, 2017 20:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Byx1
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Mar 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ojj ┼éazienka to wyzwanie z reszt─ů jak kuchnia. W tym samym czasie u nas by┼é remont tego i tego, w necie znalaz┼éam ciekawy artyku┼é, kt├│ry mi du┼╝o u┼éatwi┼é, oto i link: https://kobietamag.pl/wysoka-jakosc-niskiej-cenie-urzadzic-lazienke-oszczedzajac/ . Warto sobie poczytac i poszuka─ç podobnych bo bardzo u┼éatwiaj─ů spraw─Ö.
Wto Sty 02, 2018 13:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach