Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
kaplanex opinie

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
kaplanex opinie
Autor Wiadomosc
martta21
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Lip 2017

Post kaplanex opinie Odpowiedz z cytatem
Witam! Jakie s─ů wasze opinie o tabletkach na odchudzanie kaplanex ? Ja w┼éa┼Ťnie sko┼äczy┼éam kuracj─Ö i chcia┼éabym wszystkim, kt├│rzy zmagaj─ů si─Ö z nadwag─ů i chc─ů w szybki i prosty spos├│b schudn─ů─ç (TAK DA SI─ś!!) W moim przypadku ju┼╝ dwa miesi─ůce wystarczy┼éy abym schud┼éa okolo 10kg! To jest ┼Ťwietny wynik. D┼éugo stosowa┼éam diety/─çwiczenia... nigdy nie przynosi┼éy efekt├│w.. Polecam ka┼╝demu kto si─Ö jeszcze zastanawia i waha. Wybierajcie tylko sprawdzone produkty. Z reszt─ů sami sprawd┼║cie na ich stronie ile ju┼╝ osobom pomogli, tutaj macie link http://kaplanex.com/
Czw Lip 13, 2017 14:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
weronnik24
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Lip 2017

Post kaplanex opinie Odpowiedz z cytatem
Hej, ja te┼╝ stosowa┼éam te tabletki, one dzia┼éaj─ů! Ja troszk─Ö mniej schud┼éam ni┼╝ ty, ale i tak si─Ö ciesz─Ö z rezultat├│w! Wcze┼Ťniej nigdy nie mog┼éam schudn─ů─ç nawet 2kg przy dietach i treningach.. A tu prosz─Ö bez wyrzecze┼ä i przem─Öczania si─Ö schud┼éam.
Pia Lip 14, 2017 09:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
pawell2201
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Gru 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatnimi czasy stosowałam te tabletki i muszę powiedzieć że nawet nawet te tabletki, schudłam około 1 kg w tydzień po kuracji, i dalsza motywacja do działania była duża, według mnie warte ryzyka.. ! Very Happy
Pia Lip 14, 2017 11:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Lawinowa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Zerknijcie sobie te┼╝ tutaj - KLIK. Taki sam w─ůtek, dziewczyny tam te┼╝ si─Ö wypowiadaj─ů. Generalnie uwa┼╝am, ze mo┼╝na stosowa─ç suplementy, ale to tylko dodatek, nie mo┼╝na zak┼éada─ç ze sam suplement moze pozbawic nas kg. Jedynie jak ─çwiczymy zdrowo jemy, to suplementy mog─ů podkr─Öci─ç metabolizm i przyspieszy─ç odchudzanie.
Pon Sty 08, 2018 19:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach