Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Pokoje naszych dzieci :)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Pokoje naszych dzieci :)
Autor Wiadomosc
kalarepa150
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
u mnie c├│rka ma ca┼éy rok pok├│j urz─ůdzony tak samo, dopiero jak ma urodzinki, to stroimy, kupujemy balony, konfetti, ┼Ťwiece urodzinowe https://godanparty.pl/ bo to w tedy takie ma┼ée ┼Ťwi─Öto i musi by─ç wszystko ┼éadnie ustrojone Smile
Nie Sty 28, 2018 16:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
milenabb
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 29 Sty 2018
Skad: Toruń

Moja c├│rka ma pok├│j w kolorze bia┼éym i dodatki s─ů szaro-bia┼ée, postawi┼éam na minimalizm aby nie zabiera─ç dziecku przestrzeni.
Pon Sty 29, 2018 19:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
hopsa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 29 Gru 2017

Post Odpowiedz z cytatem
"knall" napisala:
to warto pomalowac na jaki┼Ť neutralny kolor, kt├│ry szybko si─Ö nie znudzi

dlaczego na neutralny? w┼éa┼Ťnie mi si─Ö wydaje ┼╝e u dzieci kolor powinien by─ç ┼╝ywy i intensywny, dodaj─ůcy energii. w pokoju ch┼éopca fajnie by pasowa┼é odcie┼ä kr├│lewski niebieski z palety duluxa easycare i do tego mo┼╝e jakie┼Ť bia┼ée dodatki
Pon Lut 12, 2018 09:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Edu┼Ť
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja w pokoju mojej dziewczynki zastosowa┼éam farb─Ö magnetyczn─ů i tablicow─ů. Dzi─Öki temu ma┼éa mo┼╝e bez przeszk├│d malowa─ç po ┼Ťcianie. Kolor czarny nie jest bardzo dziewcz─Öcy, ale wystr├│j pokoju uzupe┼éni┼éam o ┼éadne dodatki. Pozytywka szkatu┼éka z baletnic─ů, kolorowa lampa, r├│┼╝owa po┼Ťciel niweluj─ů ponuro┼Ť─ç ┼Ťcian.
Pia Lip 20, 2018 11:15 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Patii91
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam c├│rk─Ö oraz syna, kt├│rzy mieszkaj─ů wsp├│lnie w jednym pokoju. Pok├│j zosta┼é podzielony na p├│┼é i odpowiednio pomalowany. Jedna strona jest r├│┼╝owa, druga za┼Ť niebieska. Mimo, ┼╝e dzieciaki sp─Ödzaj─ů czas w jednym pokoju, to ka┼╝de z nich ma poczucie, ┼╝e posiada sw├│j w┼éasny k─ůt. Je┼╝eli chodzi o pozosta┼é─ů cz─Ö┼Ť─ç wystroju, to nie specjalnie skupia┼éam si─Ö nad ca┼éokszta┼étem, lecz skupia┼éam si─Ö g┼é├│wnie na bezpiecze┼ästwie dzieci podczas codziennego u┼╝ytkowania mebli czy zabawek. Jako, ┼╝e moje dzieci s─ů alergikami, to mia┼éam nie lada zagadk─Ö, jak urz─ůdzi─ç ich pok├│j tak, aby ┼╝adne z nich nie zmaga┼éo si─Ö ze swoimi dolegliwo┼Ťciami. Pocz─ůwszy od wyk┼éadziny, czy regularnym wycieraniu kurzy, musia┼éam r├│wnie┼╝ znale┼║─ç odpowiedni─ů po┼Ťciel. Najwa┼╝niejsz─ů kwesti─ů by┼éa oczywi┼Ťcie hipoalergiczno┼Ť─ç, ale zwraca┼éam r├│wnie┼╝ uwag─Ö na komfort i wygod─Ö snu. Trafi┼éam na bardzo dobr─ů ofert─Ö na stronie - https://josilq.pl/kategoria-produktu/jedwabne-poszewki-na-poduszki/ znalaz┼éam tam nie tylko przepi─Ökne wzory po┼Ťcieli, ale tak┼╝e wysokiej jako┼Ťci, wygodny produkt, kt├│ry zapewnia moim dzieciom spokojny i bezpieczny sen.
Wto Sie 14, 2018 08:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach