Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
szafy - dylemat któr± wybrać

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
szafy - dylemat któr± wybrać
Autor Wiadomosc
skakanka
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 02 Cze 2003

Post szafy - dylemat któr± wybrać Odpowiedz z cytatem
prosze pomozcie, bo juz zglupiałam, za duzy wybór na rynku.

We wtorek przychodzi Pan na pomiar szaf (przedpokoj i sypialnia)

Przedpokoj szafa z dwoma skrzydłami suwanymi - jedno skrzydło lustro drugie - laminat z kolorkiem (zblizony do reszty drzwi w mieszkaniu ) - to jest taka opcja, bo zastanawiam sie na tym, aby obydwa skrzydła zrobić z lustra - co myslicie?

Sypialnia.
Meble w sypialni (łózko, komoda i szafki nocne) sa w kolorze wenge.
I teraz nie wiem jaki kolor szafy zrobic. Poczatkowo myslalam o wenge, ale boje sie, ze tak duza szafa przytłoczy pokoj (szerokosc szafy to 2.3m wysokosc 2.8m). Zastanawiam sie na taka szafa

tylko przez nia przeswituje to co jest w szafie ( a mnie sie to niezbyt podoba) i jestem w kropce.

Któr± opcje wybrac - wenge i rozjasnic szafe dwoma poprzecznymi pasami aluminium-bedzie wtedy pasowalo do lozka (takie cienkie listewki maja ok 2 cm) czy zrobic szafe ze szkla mlecznego
Która szafa będzie lepiej pasowala do takiego łozka

Dodam, że na podłodze mam jesionowy parkiek i sciany pomalowane sa na jasna brzoskwinke

Pomożcie proszę.

Nie Lip 23, 2006 22:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
nata
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 11 Sie 2005
Skad: Białystok

Post Odpowiedz z cytatem
A moze z takiego szkla malowanego od wewnatrz na kolor. Kiedys wspominal mi o niej projektant mebli. Ponoc taka szafa jest "lzejsza" a jednoczesnie nie przeswituje. Albo w sypialni zrobic wszystkie drzwi z lustra ale tego brazowego lub najciemniejszego, to rowniez nie przytloczy sypialni.

Nie wiem czy nie naplatalam Embarassed
Wto Lip 25, 2006 12:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
skakanka
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 02 Cze 2003

Post Odpowiedz z cytatem
lustra do sypialni odrzucilismy na samym poczatku, szklo rowniez (choc jest piekne)

podoba mi sie cos takiego - tylko pewnie my zrobimy wszystko z jednego koloru i w poziomie poprowadzimy aluminiowe pasy - nawizanie do zagłówka łozka

Wto Lip 25, 2006 15:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Nadia12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Lut 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Może warto zaaranżować sypialnie w drewnie. Bardzo dobre i komfortowe meble https://www.urokdrewna.pl/ Wszystko można dobrać w tym samym kolorze i odpowiednim wymiarze.
Pia Wrz 01, 2017 08:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Adres AIM MSN Messenger
agnieszka123
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 16 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam się nad koszem Magic Corner do kuchni i znalazłam go w ofercie https://akcesoria.meble.pl/p871722,maxima-ii-kosz-magic-1000-lewy-metal-chrom.html.. Według was to jest dobra cena czy szukać dalej?
Sro Sty 31, 2018 10:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
monnic
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Szafy z przeszkleniami są mega! Ja bym szła w ten klimat Wink zreszta sami robilismy i tez na wymiar cos na ten styl szafy z salonu agaty https://www.agatameble.pl/meble/szafy/szafa-moita-0k92 Dobrze sprawdza sie przeszklenie na jednym skrzydle. Mi poki co sluzy jeszcze za lustro, bo sie nie dorobilam osobno ;p w kazdym razie bardzo rozjasnia wnetrze i powieksza optycznie
Sob Lut 17, 2018 17:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
szkło to zimny element wnętrza choć może być ocieplony odpowiednim oświetleniem
http://www.lizurej.pl/drzwi-zewnetrzne/wyposazenie/szklo/
Sro Maj 30, 2018 14:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach