Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Stylowe dodatki do mieszkania?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Stylowe dodatki do mieszkania?
Autor Wiadomosc
maksik
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Lis 2016

Post Stylowe dodatki do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Gdzie najcz─Ö┼Ťciej kupujecie dodatki do mieszkania? Pytam g┼é├│wnie o jakie┼Ť ramki do zdj─Ö─ç, wazony, doniczki itp? Urz─ůdzam w┼éa┼Ťnie swoje mieszkanie i zastanawiam si─Ö gdzie najlepiej tego typu drobiazgi kupowa─ç. Bardzo podobaj─ů mi si─Ö poduszki i narzuty wykonane z sznurka bawe┼énianego. Pi─Ökne widzia┼éam na https://pracownia-sznurka.pl/ tylko nie zamawia┼éam jeszcze, bo nie zdecydowa┼éam si─Ö na kolor kanapy w salonie. Gdzie jeszcze mog─Ö szuka─ç takich dekoracyjnych pere┼éek?
Wto Sie 29, 2017 13:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
ja lubi─Ö takie naturalne

i thought about this
Czw Wrz 07, 2017 11:14 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
karmelka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
od niedawna bawi─Ö si─Ö diy, tylko bole┼Ťnie odczuwam brak szlifierki, jakie polecacie? Bo ju┼╝ wymi─Ökam od machania papierem ┼Ťciernym :/ teraz robi┼éam domek dla ┼Ťwinki morskiej to my┼Ťla┼éam ┼╝e rzuc─Ö to wszystko bo niby taka ma┼éa rzecz ale pracy sporo
Pon Wrz 11, 2017 20:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kobietawpracy
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Paz 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Je┼Ťli chodzi o dodatki to wybieram r├│┼╝ne style, kroje, ale zawsze tak, aby dopasowywa┼éy si─Ö do najwi─Ökszych element├│w w pomieszczeniu. Zazwyczaj na zasadzie kontrast├│w zestawiam nasze fototapety na ┼Ťcianach i meble z mniejszymi dodatkami. Dzi─Öki temu mam pewno┼Ť─ç ┼╝e wn─Ötrze nie b─Ödzie monokolorystyczne, a z drugiej strony jego styl nie zostanie zachwiany przez setki drobnych dodatk├│w.
Sro Wrz 20, 2017 12:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
agnieszka123
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 16 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Oferta firmy rad-Pol jest pełna nie tylko mebli ale tez dodatków meblowych http://www.opinie-pracodawca.com.pl/opinie/rad-pol-meble-tkaniny.html więc nie ma się czym martwić wystarczy wybrać Wink
Pia Lut 23, 2018 13:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
rabalant
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Lut 2018

Post Odpowiedz z cytatem
polecam zaopatrzyc sie w zarowki tradycyjne

Nie Lut 25, 2018 18:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
daromaro90
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Mar 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Kupujecie w internecie czy sklepy stacjonarne ?
Pia Mar 02, 2018 19:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Milomia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Mar 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jestem leniwa, więc głównie w internecie, ale moja siostra uwielbia wynajdywać różne bibeloty na pchlich targach i je samodzielnie ozdabiać Smile Wychodzi jej to pięknie Smile
Czw Mar 08, 2018 09:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
rapahola
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 08 Mar 2018

Post Odpowiedz z cytatem
wiadomo ze do mieszkania a nie do spania !

Czw Mar 08, 2018 17:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
ja nie lubi─Ö du┼╝ej ilo┼Ťci dodatk├│w, wol─Ö minimalizm

d┼»le┼żitou str├ínku
Pia Mar 23, 2018 11:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach