Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Coraz bardziej czuje si─Ö samotna?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Coraz bardziej czuje si─Ö samotna?
Autor Wiadomosc
maksik
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Lis 2016

Post Coraz bardziej czuje si─Ö samotna? Odpowiedz z cytatem
Niestety od jakiego┼Ť czasu mam coraz silniejsze objawy samotno┼Ťci. Pocz─ůtkowo wydawa┼éo mi si─Ö, ┼╝e to przej┼Ťciowe i minie. I faktycznie tak by┼éo, ale za ka┼╝dym razem uczucie samotno┼Ťci wraca┼éo i to coraz silniejsze a stany trwa┼éy coraz d┼éu┼╝ej. Ostatnio czuje, ┼╝e ten stan utrzymuje si─Ö ju┼╝ do┼Ť─ç d┼éugo i sprawa, ┼╝e staje si─Ö coraz bardziej zamkni─Öta w sobie i smutna. Szuka┼éam ostatnio r├│┼╝nego rodzaju poradnik├│w na ten temat. Ten https://psychoterapiacotam.pl/samotnosc-jak-sobie-z-nia-skutecznie-radzic-przyczyny-samotnosci-objawy-i-skutki/ u┼Ťwiadomi┼é mi, ┼╝e musz─Ö szuka─ç pomocy u psychologa. Oczywi┼Ťcie ju┼╝ um├│wi┼éam si─Ö na wizyt─Ö, jednak do┼Ť─ç mocno si─Ö denerwuj─Ö. Czy kto┼Ť z Was przechodzi┼é przez ten stan i mo┼╝e co┼Ť mi doradzi─ç? Przecie┼╝ mam dopiero 24 lata i ca┼ée ┼╝ycie przed sob─ů.
Czw Kwi 05, 2018 13:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach