Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Budowa i remont domu

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Praca Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Budowa i remont domu
Autor Wiadomosc
fugazi
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Maj 2017

Post Budowa i remont domu Odpowiedz z cytatem
Witam Was.

Je┼╝eli jeste┼Ťcie zainteresowani lub planujecie dokonania remontu swojego domu lub nawet budowy od zera to zach─Öcam Was do zapoznania si─Ö z ofert─ů materia┼é├│w wykorzystywanych do budowy! Bardzo popularne s─ů obecnie bloczki betonowe tak┼╝e r├│wnie┼╝ zach─Öcam Was do zbadania tego tematu!
Wto Kwi 17, 2018 20:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
basiunia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Kwi 2018

Post Odpowiedz z cytatem
A czy przy budowie rozwa┼╝acie instalacje systemu wentylacyjnego takiego jak w tym artykule: http://brawent.pl/krotnosc-wymiany-powietrza-w-pomieszczeniach-przemyslowych/ ? Temat czystego powietrza zyskuje na popularno┼Ťci. W pracy mamy taki system i wydaje mi si─Ö, ┼╝e powietrze jest jako┼Ťciowe lepsze. Dlatego rozwa┼╝am instalacj─Ö takiego systemu w domu. Co my┼Ťlicie, warto?
Czw Cze 28, 2018 08:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Skoro temat dotyczy budowy domu, to i ja si─Ö podczepi─Ö ze swoim pytaniem. Chodzi o to, ┼╝e wraz z ┼╝on─ů jeste┼Ťmy na etapie poszukiwa┼ä odpowiedniej dla nas dzia┼éki budowlanej. Mamy upatrzone kilka pozycji w bardzo dogodnych dla nas lokalizacjach. Znajomy przestrzeg┼é mnie jednak, aby przed zakupem, koniecznie sprawdzi─ç jako┼Ť─ç gruntu. Poleci┼é mi urz─ůdzenie https://www.plyta-dynamiczna.pl/plyta-dynamiczna/sredniociezka-plyta-dynamiczna-z-20-krotna-sila-uderzenia/ Podobno to urz─ůdzenie mo┼╝e bardzo si─Ö przyda─ç, a przede wszystkim ustrzec nas przed dodatkowymi kosztami zwi─ůzanymi z uzdatnianiem gruntu pod budow─Ö. Czy kto┼Ť z was korzysta┼é z takiej p┼éyty?
Czw Lip 12, 2018 12:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ZłotaKamila
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 08 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Budowa domu to nie jest ┼éatwa sprawa. I na pewno nie jest tania. Warto w takim przypadku dobiera─ç dro┼╝sze ale jednocze┼Ťnie du┼╝o trwalsze materia┼éy a budow─Ö. R├│┼╝nice mog─ů by─ç bardzo du┼╝e, wi─Öc warto szukac odpowiednich rozwi─ůza┼ä. Dodatkowo dro┼╝sze rozwi─ůzania maj─ů du┼╝o lepsze parametry. Lepsze okna to cieplejszy dom. A to od razu ni┼╝sze koszta na ogrzewanie. Jedne dach├│wki maj─ů gwarancj─Ö 30 lat a np. Creaton a┼╝ 50 lat. To spora r├│┼╝nica. A dach to w┼éasciwie k┼éadzie si─Ö na ca┼ée ┼╝ycie.
Pia Sie 10, 2018 19:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach