Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Skˇra po depilacji
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Skˇra po depilacji
Autor Wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Podobno depilacja laserowa ┼Ťwietnie si─Ö sprawdza, zw┼éaszcza przy jasnej karnacji i ciemnych w┼éoskach.

navigate here
Pia Sie 25, 2017 09:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Mirelka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lip 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Przy jasnej niekoniecznie, nie zawsze daje rad─Ö. Za to z ka┼╝dymi radzi sobie epilfree.
Czw Lis 02, 2017 23:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ka_woszka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 05 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Z podra┼╝nieniami to r├│┼╝nie bywa, wszystko zale┼╝y od metody depilacji, sk├│ry i jej wra┼╝liwo┼Ťci, grubo┼Ťci w┼éosa czy tam nie wiem wielko┼Ťci cebulki. Ja z w┼éasnego do┼Ťwiadczenia mog─Ö powiedzie─ç, ┼╝e po kremie do depilacji nie mia┼éam podra┼╝nie┼ä, ale w┼éoski wrasta┼éy no i szybko odrasta┼éy. Po depilatorze mia┼éam takie czerwone kropeczki mniej wi─Öcej oko┼éo doby. Po pa┼Ťcie cukrowej troche zaczerwieniona sk├│ra ale szybko przesz┼éo, a po zabiegach epilfree ju┼╝ wiadomo nic, czysta przyjemno┼Ť─ç. U┼╝ywa┼éam kiedy┼Ť czasem golarki, ale o tym chyba nie trzeba pisa─ç wrrr
Nie Lis 05, 2017 17:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Je┼╝eli chcia┼éyby┼Ťcie poprawi─ç i wyr├│wna─ç koloryt sk├│ry to zapoznajcie si─Ö z poradami ze strony https://lirene.pl/jak-poprawic-i-wyrownac-kolory-skory/ Niew┼éa┼Ťciwa dieta, nadmierna ekspozycja na s┼éo┼äce, przebyty tr─ůdzik czy zaburzenia hormonalne ÔÇô przyczyny wyst─Öpowania przebawie┼ä sk├│ry twarzy s─ů r├│┼╝ne. ┼╗eby cieszy─ç si─Ö cer─ů bez niedoskona┼éo┼Ťci, nale┼╝y odpowiednio i ni─ů dba─ç. Pomoc─ů s─ů bogate, aktywne kosmetyki piel─Ögnacyjne oraz lekkie fluidy.
Pia Lis 10, 2017 09:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Post Odpowiedz z cytatem
to prawda, zadbana cera jest widoczna na pierwszy rzut oka i wszelkie zaniedbania wida─ç w┼éa┼Ťnie tam

zaluzje drewniane
Pon Sty 15, 2018 10:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
judyta11
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
nie znam drugiej tak skutecznej metody na likwidacj─Ö ow┼éosienia ni┼╝ depilacja laserowa. Od kilku miesi─Öcy jestem klientk─ů salonu Skinlogica we Wroc┼éawiu. Zabiegi wykonywane s─ů na nowoczesnym sprz─Öcie, jak dla mnie zupe┼énie bezbolesne. Poza tym zawsze sp─Ödzam tam mi┼éo czas, mo┼╝na pogada─ç, podpytac o wiele kwestii i odpocz─ů─ç.
Sro Lut 28, 2018 17:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Milomia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Mar 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Po maszynce podra┼╝nienia to jest po prostu masakra, przynajmniej u mnie Sad Czerwone kropki, ranki... Jestem coraz bli┼╝sza podj─Öcia decyzji o depilacji laserowej...
Czw Mar 15, 2018 09:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
babeczkkka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Kwi 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Widze, ┼╝e nie tylko ja mam problem ze swoj─ů sk├│r─ů po depilacji. Od razu robi si─Ö czerwona i pojawiaj─ů si─Ö wypryski. Czasem nawet przyk┼éada┼éam sobie kostki lodu, ale i tak chcia┼éam te┼╝ jaki┼Ť fajny balsam kupi─ç. Pytalam r├│┼╝nych dermatolog├│w i wi─Ökszo┼Ť─ç z nich poleca┼éa mi balsam Cetaphil MD Dermoprotektor. Dzisiaj b─Öd─Ö go wypr├│bowywa─ç Smile
Sro Kwi 25, 2018 13:22 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Post Odpowiedz z cytatem
kole┼╝anka polecila mi krem Pilarix

http://anetta.com.pl/oferta-z-cennikiem/
Pia Kwi 27, 2018 14:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
agatula
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Maj 2018
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
judyta11 ja te┼╝ jestem z Wroc┼éawia Smile Je┼Ťli chodzi o salon to od lat jestem sta┼é─ů klientk─ů COCO-TIME na ul. Trawowej 53 A http://www.coco-time.pl/. Robi┼éam tam te┼╝ seri─Ö zabieg├│w depilacji laserowej na nogi i teraz powa┼╝nie zastanawiam si─Ö nad bikini Smile Nowoczesny sprz─Öt, super atmosfera i bardzo rozs─ůdne ceny.
Pia Maj 18, 2018 04:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
bombajka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Pomy┼Ťl o epilacji laserowej takiej jak Motus Deka - https://klinikamiracki.pl/zabiegi/epilacja-laserowa/ to najnowocze┼Ťniejsza metoda i sk├│ra po niej jest na prawd─Ö bardzo bardzo g┼éadka i ma te┼╝ ch┼éodz─ůc─ů g┼éowic─Ö kt├│ra minimalizuje nieprzyjemno┼Ťci laseru Smile
Sob Cze 23, 2018 11:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
spodnisia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Sk├│ra po depilacji nie jest przyjemna, trzeba j─ů odpowiednio nawil┼╝y─ç i dopiero wtedy mo┼╝na si─Ö pokaza─ç na miasto. Zupe┼énie inaczej jak to jest z depilacj─ů miejsc intymnych. Tutaj ju┼╝ trzeba uwa┼╝a─ç szczeg├│lnie a tak┼╝e dobrze jest dba─ç o okolice tych miejsc i to nie zwyk┼éymi kosmetykami do cia┼éa, tylko ju┼╝ bardziej profesjonalnymi. Sama mam kilka rodzaj├│w rodzaj├│w takich kosmetyk├│w i p├│ki co czuj─Ö ┼╝e najlepiej dba o mnie ┼╝el provag. Jest ┼Ťwietny tak┼╝e pod tym wzgl─Ödem ┼╝e jest komfortowy w u┼╝yciu, nie brudzi bielizny, a specjalna konsystencja zapewnia przyjemne i d┼éugotrwa┼ée nawil┼╝enie.
Wto Sie 14, 2018 10:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach