Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Architekt - projekt mieszkania

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Architekt - projekt mieszkania
Autor Wiadomosc
mamalolka
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 28 Wrz 2005
Skad: Warszawa

Post Architekt - projekt mieszkania Odpowiedz z cytatem
Ile kosztuje projekt 110metrowego mieszkania? Warto zainwestować w dobrego architekta? Czy jego praca polega tylko na narysowaniu projektu czy takze dogl±da wykonawców? Płaci sie z góry czy za gotowy projekt który nam sie spodoba?

Pia Maj 12, 2006 11:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
interka
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 11 Sie 2004
Skad: łódĽ

Post Odpowiedz z cytatem
ja mam umowe z architektem na indywidualny projek domu - oczywiscie zastrzeglam iz moge poprawiac ten projekt do tad az ustalimy ostateczna wersje ( ale znowu nie 50 razy wink.gif )
w umowie mamy takze wszystkie formalnosci dotyczace pradu, wody itp..
tak ze po uzgodnieniu i narysowaniu projektu architekt doprowadza sprawe do zlozenia na moje rece - projektu oraz wszelakich rysunkow i pozwolen - na rozpoczecie budowy domu
potem tylko kierownika budowy i moge dzialac Smile
Sro Maj 24, 2006 11:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002
Skad: Warszawa

Post Re: Architekt - projekt mieszkania Odpowiedz z cytatem
mamalolka napisala:
Ile kosztuje projekt 110metrowego mieszkania? Warto zainwestować w dobrego architekta? Czy jego praca polega tylko na narysowaniu projektu czy takze dogl±da wykonawców? Płaci sie z góry czy za gotowy projekt który nam sie spodoba?

Wszystko zalezy od tego, jak się umówisz. Możesz się umówić na projekt, możesz na wykonastwo, niektórzy maj± własne ekipy, robio± zakupy itd full opcja.

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Czw Maj 25, 2006 10:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
lizurej
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
u mnie płaciłam za pomieszczenie, nie za metraż

http://www.archidesign.com.pl
Pon Maj 07, 2018 14:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach