Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Co teraz kupic na prezent??????
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Panny M│ode Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Co teraz kupic na prezent??????
Autor Wiadomosc
Catwoman
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Lut 2014

Post Odpowiedz z cytatem
ja chyba z ubraniami bym siŕ w ┐yciu nie wstrzeli│a
Pia Kwi 01, 2016 12:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
nikolka23
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 29 Lip 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem najlepiej da─ç pieni─ů┼╝ki, bo m┼éodzi kupi─ů sobie co b─Öd─ů chcieli..
Pia Lip 29, 2016 07:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
WiolkaKlaman
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Paz 2016

Post Odpowiedz z cytatem
ja zawsze daje pieni─ůdze, zrobi─ů z nimi co b─Öd─ů chcieli, a nie dostan─ů nieprzydatnych prezent├│w.
Wto Paz 18, 2016 12:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
aga2113
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sty 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi si─Ö ┼╝e najlepszym prezentem s─ů pieni─ůdze. A do tego jakie┼Ť kwiaty albo winko Smile

Pia Sty 27, 2017 12:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Ewelutka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sty 2017

Post Odpowiedz z cytatem
B─Öd─ůc w tym roku na weselu u znajomych wykupili┼Ťmy razem z m─Ö┼╝em M┼éodym taki bon upowa┼╝niaj─ůcy do tygodniowego pobytu w apartamencie w Zakopanem, w domku kt├│ry znalaz┼éam na http://www.topzakopane.pl oczywi┼Ťcie w dogodnym dla nich terminie (zakres od do by┼é podany ale obejmowa┼é dobre terminy) Prezent kosztowa┼é nas niema┼éo chocia┼╝ ceny by┼éy atrakcyjne. Parze M┼éodej bardzo przypad┼é do gustu taki oryginalny prezent a dodam tylko,┼╝e bardzo lubi─ů wsp├│lne podr├│┼╝e.
Pon Sty 30, 2017 14:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
brunon
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 17 Lut 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Te┼╝ raczej da┼ébym pieni─ůdze, niech uzbieraj─ů sobie na to, czego potrzebuj─ů. Do tego dorzuci┼ébym co┼Ť dla ka┼╝dego z nich. Ja kupi┼ébym dla faceta pewnie jaki┼Ť dobry alkohol, a ┼╝ona pewnie jaki┼Ť kosmetyk dla pani znaj─ůc j─ů. Ona bardzo lubi kosmetyki i ma ich ogromn─ů ilo┼Ť─ç, szczeg├│lnie tych do twarzy. Ostatnio przegl─ůda┼éa stron─Ö http://pl.rimmellondon.com/produkty/twarz/podk%C5%82ad-lasting-finish-nude i tylko patrze─ç jak sobie go kupi.
Wto Mar 14, 2017 07:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Melania
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Gru 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Na prezent zawsze nada si─Ö dobry ciuch, najlepiej z kostium.com

Ostatnio zmieniony przez Melania dnia Czw Cze 29, 2017 06:54, w calosci zmieniany 1 raz
Wto Mar 14, 2017 13:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
maksik
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 14 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Mo┼╝liwo┼Ťci jest ca┼ékiem sporo. Na http://www.podarujkarte.pl/prezenty/na-20-rocznice-slubu/ wiele z nich jest nawet opisane. Nie tak dawno skorzysta┼éam z jednej tego typu propozycji.
Wto Mar 21, 2017 18:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
marta844
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 19 Kwi 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepiej daj pieniadze jesli do konca nie jestes na nic konkretnego zdecydowana.
Sro Kwi 19, 2017 18:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
layylla
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
ja te┼╝ uwa┼╝am ┼╝e najlepiej jest da─ç pieni─ůdze

Sob Maj 06, 2017 15:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
fugazi
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
A mo┼╝e jaki┼Ť kupon do kosmetyczki albo na zabieg upi─Ökszaj─ůcy? Albo mo┼╝e wykupisz jako prezent voucher do znanego dentysty Ortodonty w Wilanowie? Dzi─Öki temu nie tylko sprawisz przyjemno┼Ť─ç z racji obdarowania prezentem ale te┼╝ zadbasz o zdrowie i pi─Ökny wygl─ůd! Zastan├│w si─Ö nad tym Smile
Pia Maj 19, 2017 20:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Lawinowa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja swoj─ů sukienk─Ö na ┼Ťlub ko┼Ťcielny kupi┼éam w sklepie Sammydress. Uda┼éo mi si─Ö znale┼║─ç ┼Ťwietn─ů sukienk─Ö i da┼éam za ni─ů tylko 100 z┼é Wink
A o tym sklepie wi─Öcej informacji znajdziecie tutaj.
Pon Lip 03, 2017 12:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
oleska
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 11 Gru 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Chyba zale┼╝y komu i z jakiej okazji Smile
Mój małż na imieniny dostał pare markowych koszulek, brałam tutaj https://ekskluzywna.pl/koszulki-meskie - uff zadowolony.
Czw Sie 03, 2017 14:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
testunia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Sie 2017

Post Odpowiedz z cytatem
zdecydowanie kasa do kopert... my w pudelku dalismy pieniazki z karteczka na rozwoj, wino na zdrowie, czekolade na poprawe humoru, tabletki na bol glowy, toto lotka na szczescie, to zawiniete w celofan i z ladna wstazka i balonami (zamowione tu https://godanparty.pl/ ) tak orginalnie Smile
Pon Sie 28, 2017 21:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
maniaczka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
mi si─Ö wydaje,┼╝e wszyscy teraz daj─ů pieni─ůdze i ewentualnie kwiaty, wino, zabawki to co Pa┼ästwo M┼éodzi napisz─ů na zaproszeniu. Czy jednak si─Ö myl─Ö Very Happy

Pia Paz 27, 2017 14:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
fugazi
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
maniaczka napisala:
mi si─Ö wydaje,┼╝e wszyscy teraz daj─ů pieni─ůdze i ewentualnie kwiaty, wino, zabawki to co Pa┼ästwo M┼éodzi napisz─ů na zaproszeniu. Czy jednak si─Ö myl─Ö Very Happy

No nie wytrzymie jakie to dobre! Zgadzam si─Ö w 100% z Tob─ů, ale te┼╝ nie zawsze jest tak ┼╝e daje si─Ö kwiaty. Czasem jednak robi si─Ö takie zbi├│rki, ewentualnie wystarczy rado┼Ťnie pokrzykiwa─ç "Zdrowie Pa┼ästwa M┼éodych!" I te┼╝ jest ok Smile

---
stoły chłodnicze i mroźnicze
Sro Gru 13, 2017 16:03 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
NatkaNN
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 17 Gru 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Dla kobiet ┼Ťwietnym prezentem b─Ödzie zestaw lakier├│w hybrydowych, przyk┼éadowo https://nox-nails.pl/kategoria/lakiery-hybrydowe/ natomiast dla m─Ö┼╝czyzn dobry alkohol Wink
Nie Gru 17, 2017 11:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Lambra
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Mar 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Pieni─ůdze, ewentualnie co┼Ť, co naprawd─Ö przyda si─Ö m┼éodym. Np. jaka┼Ť uniwersalna po┼Ťciel.
Czw Mar 29, 2018 08:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
spodnisia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ca┼ée szcz─Ö┼Ťcie ┼╝e z moj─ů mam─ů mamy taki sam rozmiar. Dzi─Öki temu a to jedna co┼Ť kupi a to druga i si─Ö mozemy wymienia─ç poszczeg├│lnymi elementami garderoby. Mamy te┼╝ podobny styl i lubimy taki elegancki styl wykonany z dobrej jako┼Ťci materia┼é├│w. Aeterie ma fajne projekty Smile
Sro Maj 09, 2018 21:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kalarepa150
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
teraz dziecku to na pewno kupi┼éabym co┼Ť co na 100 procent b─Ödzie je rozwija─ç, na przyk┼éad gitark─Ö ┼╝yraf─Ö https://smilyplay.pl/produkt/2-w-1-gitara-zyrafa-smily-play/ Dziecko na pewno b─Ödzie z niej zadowolone, gitara posiada kilka przycisk├│w na przyk┼éad przycisk dj do skreczowania, czy przycisk do grani perkusji, no i oczywi┼Ťci gra r├│wnie┼╝ 3 melodie, wiec wzrok i s┼éuch na pewno idealnie rozwinie ta zabawka Smile
Pon Lip 23, 2018 14:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Panny M│ode Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3  Nastepna
Strona 2 z 3

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach