Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
dietetyk poszukiwany

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
dietetyk poszukiwany
Autor Wiadomosc
duniaz
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 21 Wrz 2004
Skad: Warszawa

Post dietetyk poszukiwany Odpowiedz z cytatem
Dziewczyny szukam dietetyka z prawdziwego zdarzenia. PAcjent normalnych diet nie może stosować z uwagi na stan zdrowia a tyje i jego waga zaczyna zagrażać zdrowiu!
Słyszałam o dr. Mrozie ale kompletnie nei wiem jak do niego dotrzećSad
Może która¶ z was ma jakie¶ namiary na dobrego dietetyka?

Sro Lis 23, 2005 15:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
malek
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 24 Sie 2004
Skad: pcim

Post Odpowiedz z cytatem
wyci±gam, bom zainteresowana
Nie Lut 12, 2006 08:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Ana
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 26 Sie 2003

Post Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że profesjonalnego dietetyka trzeba poszukać w jakiej¶ klinice chorób metabolicznych.
Chadzałam do takiego... był ok.[/url]
Nie Lut 12, 2006 10:03 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
corvettka
Gosc

Post Odpowiedz z cytatem
Witam, jestem dietetykiem, mieszkam w Białymstoku - jeżeli kto¶ jest spoza b-stoku możemy prowadzić porady przez e-maile lub GG, koszt porady / ułożenia jadłospisu 20 zł, pozdrawiam Paulina, paja.gtx@wp.pl
Wto Paz 31, 2006 21:56
tora
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 23 Lis 2006
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
corvettka a jakie dane sa ci potrzebne do ustawienia diety? jakie¶ wyniki badań czy co?
Sro Gru 20, 2006 14:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
tomeksel
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Zna ktoś poradnię Mój dietetyk http://www.dietetycy.katowice.pl/firma/poradnia-dietetyczna-moj-dietetyk.html w Katowicach? Warto się tam wybrać?
Czw Maj 10, 2018 09:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
karokropka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mialam okazje wspolpracowac z Panem Michałem Wrzoskiem ( https://michalwrzosek.pl/ ) i moge Wam tego czlowieka szczerze polecic. Dieta zostala opracowana naprawde dokladnie, dostalam plan zywienia wraz z przykladowymi przepisami. Do tego rozpisany plan treningowy i suplementacje i to w jednej cenie! No pakiet combo. Dodatkowo przez caly czas pozostawalam w kontakcie z panem Michalem - moglam liczyc na jego dodatkowe wskazowki, wsparcie w ciezszych momentach, np gdy waga stanela na dwa tygodnie, a ja sie zalamalam. Swoim optymizmem i podejsciem potrafil mnie znow zmobilizowac do dzialania Smile
Pon Maj 21, 2018 20:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
monnic
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Tutaj zdecydowanie mozna uderzac https://www.wbienkowski.pl/medycyna-estetyczna/dietetyka/ Pani bogusia ogarnia mnie, dwie laski z pracy i teraz ojciec zaczal do niej chodzic bo ma wrzody i lekarz nareszcie wydal mu rozkaz ze ma zmienic diete bo bedzie bolalo. Tak czy inaczej kobieta ma wiedze, ma doswiadczenie i normalne ludzkie podejscie
Pia Cze 15, 2018 19:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach