Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Optymalna powierzchnia kuchni i łazienki

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Optymalna powierzchnia kuchni i łazienki
Autor Wiadomosc
Ana
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 26 Sie 2003

Post Optymalna powierzchnia kuchni i łazienki Odpowiedz z cytatem
Jaką powierzchnię powinna mieć kuchnia, żeby zmieściła się w niej bez problemu sensowna ilość szafek, większa zmywarka oraz stół z krzesłami, i jeszcze żeby zostało trochę przestrzeni do poruszania się? Jakie minimum?

A jaka łazienka, żeby zmieściły się na raz spora wanna narożna, kabina prysznicowa, sedes i bidet?
Pon Mar 06, 2006 08:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Arwena
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 06 Cze 2002
Skad: KrakĂłw

Post Odpowiedz z cytatem
Kuchnia: mam bardzo sensowną liczbę szafek i wyposażenia, 2 wejścia, będzie niewielki (rozkładany) stół z 4 krzesłami, i chwalę sobie - powierzchnia 11 m2.

Łazienka: jeśli nie zależy Ci na dużej powierzchni podłogi, to takie założenia zrealizujesz w łazience o pow. 5 m2, pod warunkiem, że będzie dobrze ustawna.

Właściwie w przypadku obydwu pomieszczeń trudno wyznaczać kryterium powierzchni, bo jakiś element nieustawności może to zburzyć.

05.11.2012-05.05.2013: 65 kg->53 kg, BMI 23.9->19.5, r. 40/42->34/36.
Pon Mar 06, 2006 10:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Ana
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 26 Sie 2003

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki, Arwena!

Do kuchni właśnie takiej 10-11-metrowej się wstępnie przymierzałam.

A z łazienką to jeszcze bardziej skomplikowana sprawa, bo w grę wchodzą skosy poddasza, więc na razie dumam, jak się mają te zależności między powierzchnią podłogi a powierzchnią efektywną do ustawności pomieszczenia...
Pon Mar 06, 2006 10:06 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
weridiana
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 03 Lip 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Ana - ja mam łazienkę 7m2, mam w niej i wannę i spory prysznic, toaletę, bidet, dwie umywalki i pralkę. Moim zdaniem jest w sam raz miejsca, ale to zależy od tego, jakie masz potrzeby - dla mnie łazienka to miejsce uzytkowe li tylko, więc nie potrzebuję mieć dużej.

Kuchnię mam za to dużą dość nie pamiętam - chyba ze 13m mogłabym spokojnie mieć mniejszą.

Sob Mar 11, 2006 22:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko to, co wyliczyłaś, zamierzamy ulokować w łazience 8 m (ale pralki np. tam nie będzie).
Kuchnia 11 m.

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Sob Mar 11, 2006 23:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
duże łazienki są piękne i dają duże możliwości aranżacyjne
lizurej
Wto Maj 15, 2018 14:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach