Forum SameBaby.com Strona Glwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Komputer do pracy?
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glwna » Praca Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Komputer do pracy?
Autor Wiadomosc
Bronislaw71
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 17 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Jak do pracy to wiadomo, że imac

Czw Maj 17, 2018 16:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
kalarepa150
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim warto pomyśleć o porządnym internecie, jak na przykład upc https://www.upc.pl/ Komputer jest równiez ważny,żeby miał odpowiedni procesor, czy ram, ale bardzo wazny też jest jednak internet do pracy, ważny,żeby był szybki, no i w dobrej cenie, a mnie taki od upc udało się załatwić, zresztą upc, ma naprawdę fajne oferty, więc warto do nich zaglądać.
Pon Lip 23, 2018 21:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkrca si
Rozkrca si

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
W biurach, przynajmniej jak wynika z moich własnych, przypadkowych i niesystematycznych, ale jednak osobistych obserwacji – z dnia na dzień coraz bardziej królują wyroby Apple. Nie wątpię, że z bardzo dobrych powodów. Piszesz, że często pracujesz na komputerze poza biurem, więc pewnie zależy Ci na czymś, co będziesz mogła ze sobą mobilnie przenosić. Jeżeli w takim wypadku szukasz czegoś, co będzie zarówno lekkie i poręczne, ale przy okazji będzie też bardzo wygodne pod względem klawiatury i najzwyczajniej w świecie też wydajne sprzętowo, to sprawdź sobie tutajsze: https://ispot.pl/mac-macbook-air MacBooki z serii Air. Nie jestem prawdę mówiąc w stanie pomyśleć o czymś, co lepiej spełniłoby Twoje potrzeby – przynajmniej te, które opisałaś. Szczególnie warto zwrócić uwagę na klawiaturę – pełnowymiarowa, więc pracować się będzie na tym na pewno sprawnie i przyjemnie.
Sro Sie 22, 2018 09:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
tamarcia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Sie 2018

Post Odpowiedz z cytatem
radze wziac 4 rdzenie !

Sro Sie 22, 2018 12:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Lawinowa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
bez kompa ani rusz
Nie Wrz 16, 2018 17:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
arek565
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli szuka ktoś dodatkowej pracy to polecam stronę http://dodatkowapraca.eu/k/yoee,metody-zarabiania-online tutaj znajdziecie coś da siebie bo mają ogromna ilość ofert. Ja znalazłam i jestem bardzo zadowolona. Zawsze taki dodatkowy grosz się przyda. Zobaczcie bo wato. Poczytacie o metodach zarabiania.
Wto Wrz 25, 2018 18:14 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glwna » Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postw
Nie mozesz usuwac swoich postw
Nie mozesz glosowac w ankietach