Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Czy zamawiały¶cie kiedy¶ jedzenie przez internet?
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Żarcie, Żarło, Żarełko Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Czy zamawiały¶cie kiedy¶ jedzenie przez internet?
Autor Wiadomosc
testunia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Sie 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja czasem zamawiam cos z firmy cateringowej macro bios bar. Najczesniej wtedy jak nie mam czasu gotowac albo nie mam weny co przygotowac Very Happy Posilki sa zdrowe i smaczne a ja mam problem z glowy
Nie Maj 27, 2018 19:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kalarepa150
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
nigdy w życiu, chociaz bym chciała to nie mogę takich rzeczy przez internet zamawiać... muszę się bardzo pilnować, bo przy ibs nie jest łatwo, więc ciągła dieta i do tego preparat intesta http://intesta.pl który bardzo sie przyczynił do tego,ze nie mam ciągłych rewolucji jelitowych i jest dobrze, jednak żarełka na mieści i na zamówienie do domu nadal kupowac nie mogę Sad
Pon Maj 28, 2018 20:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że tak. Moim zdaniem to jedna z najlepszych metod zamawiania jedzenia. Bardzo komfortowo możesz złożyć zamówienie za pomocą odpowiedniej aplikacji lub strony internetowej. Przy zamówieniach internetowych istnieje dużo mniejsze ryzyko pomyłki niż jest to w przypadku rozmowy telefonicznej. Ostatnio bardzo często zamawiam jedzenie z lokalu https://www.pizzadominium.pl/lokale/warszawa-grochowska Bez względu na to w jakiej formie złożyłam zamówienie, zawsze dostałam to czego chciałam, a jakość i smak oferowanych przez nich dań jest po prostu rewelacyjna. Pizzeria Dominium to sieć, której lokale można znaleźć na terenie całej Polski, dlatego polecam ją każdemu.
Czw Lip 26, 2018 13:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Żarcie, Żarło, Żarełko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach