Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
sprzedaż mieszkania krok po kroku?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
sprzedaż mieszkania krok po kroku?
Autor Wiadomosc
MadziaS
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 31 Maj 2002
Skad: WN

Post sprzedaż mieszkania krok po kroku? Odpowiedz z cytatem
proszę o wszelkie rady na ww temat

agencja czy samemu?
na co uważać?
ile to może potrwać?
jak umówić się na zdanie kluczy i zwolnienie lokalu itd?????

czy kto¶ ostatnio sprzedawał/kupował M na Ursynowie.

Ile realnie może kosztować m2 mieszkania w 20 letnim bloku. Mieszkanie po gen. remoncie 4 lata temu, nowe okna, standard wg mnie podwyższony, tj. nowa kuchnia, nowa łazienka z kabin±, ogrzewanie podłogowe itd. Niski blok, Na klatce 8 mieszkań , na piętrze tylko 2.
Sob Sty 06, 2007 12:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
nalle
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 04 Lip 2003
Skad: znad głupiej baby

Post Odpowiedz z cytatem
agencja

jesli dobrze wybierzesz agenta to on "uwaza" za Ciebie wink.gif

srednio sprzedaz mieszkania trwa 3 miesiace, ale moze trwac i pol roku a moze byc sprzedane po wizycie pierwszego potencjalnego klienta

w akcie notarialnym zapisujesz do kiedy zwolnisz lokal i przekazesz klucze
moze to byc dzien podpisywania aktu, moze byc termin "do przodu"
w tym wypadku po prostu jakis czas mieszkasz w mieszkaniu kupujacego

cena pewnie ok. 7 tys/m2 ale wszystko zalezy konkretnie od bloku, czystosci klatki, ekspozycji mieszkania na strony swiata, standardu no i tego czy kupujacemu spodobaja sie elementy stale typu kuchnia, lazienka etc.
co prawda wiekszosc zazwyczaj mowi, ze im sie nie podoba i ze beda wywalac, ale zazwyczaj jest to jedynie patent na obnizenie ceny wink.gif

MOJE ALLEGRO
Sob Sty 06, 2007 18:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
kasiek
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 11 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Madzia wez gazete wyborcza i zobacz ceny mieszkan na twoim osiedlu. ceny sa tez w internecie.

od tego zacznij.

co do agencji - dobra sprawa ale kosztuje. mozesz tez umiescic ogloszenie w internecie i bawic sie sama, ale to bedzie wymagac umawiania spotkan z potencjalnymi klientami a nie wiem czy masz na to czas.
potrwac moze to krotko bo jest popyt na mieszkania w tamtym rejonie - moi znajomi sprzedali swoje za jakas kosmiczna wrecz cene u mnie na osiedlu. mozesz naprawde dobrze sprzedac swoje.

wazne rzeczy - musisz miec kilka dokumentow do aktu notarialnego, m.in. wypis z ksiegi wieczystej, odpis aktu wlasnosci itp - dowiedz sie ile to potrwa albo juz zalatw.

kwestie platnosci, zdania kluczy oraz przekazania lokalu opisuje sie w akcie notarialnym. nie wiem czy bedziesz podpisywac umowe przedwstepna ...

Pon Sty 08, 2007 10:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
mada
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 20 Lis 2002
Skad: Wlochy

Post Odpowiedz z cytatem
Madzia- dużo ogłoszeń jest na www.domiporta.pl
Możesz się zorientowac w cenach. Możesz także sama zamie¶cić tam ogłoszenie, a gwarantuję, że agencje zgłosz± się do Ciebie same z propozycja współpracy.

Pon Sty 08, 2007 11:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
MadziaS
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 31 Maj 2002
Skad: WN

Post Odpowiedz z cytatem
dziewczyny, ceny w internecie to mam dawno sprawdzone Smile

ciekawam, czy do takich transakcji dochodzi , czy NAPRAWDĘ ludzie płac± tyle, czy jednak mniej.

kasiek, znasz cenę za m, jak± uzyskali znajomi? możesz napisać mi na pw?
Wto Sty 09, 2007 19:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Nadia12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Lut 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Może warto skorzystać ze skup https://grb-nieruchomosci.pl/tag/szybka-sprzedaz-mieszkania/ Szybko i skutecznie.
Pia Cze 01, 2018 19:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Adres AIM MSN Messenger
rita
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sty 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Wiadomo że każdy chce szybko sprzedać ale to też nie znaczy aby obniżać cenę za wszelką cenę. Trzeba za to zabrać się z głową a jak nie ma się doświadczenia to lepiej skorzystać z usług dobrego pośrednika. Osobiście mogę polecić pana Eugeniusza Jaworskiego (tel. 603 195 624) który sprzedał mój dom w Warszawie w ciągu paru miesięcy po cenie wyjściowej za co jestem mu ogromnie wdzięczna!
Czw Cze 28, 2018 20:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach