Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Architekt - projekt mieszkania

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Architekt - projekt mieszkania
Autor Wiadomosc
mamalolka
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 28 Wrz 2005
Skad: Warszawa

Post Architekt - projekt mieszkania Odpowiedz z cytatem
Ile kosztuje projekt 110metrowego mieszkania? Warto zainwestować w dobrego architekta? Czy jego praca polega tylko na narysowaniu projektu czy takze dogląda wykonawców? Płaci sie z góry czy za gotowy projekt który nam sie spodoba?

Pia Maj 12, 2006 11:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
interka
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 11 Sie 2004
Skad: łódź

Post Odpowiedz z cytatem
ja mam umowe z architektem na indywidualny projek domu - oczywiscie zastrzeglam iz moge poprawiac ten projekt do tad az ustalimy ostateczna wersje ( ale znowu nie 50 razy wink.gif )
w umowie mamy takze wszystkie formalnosci dotyczace pradu, wody itp..
tak ze po uzgodnieniu i narysowaniu projektu architekt doprowadza sprawe do zlozenia na moje rece - projektu oraz wszelakich rysunkow i pozwolen - na rozpoczecie budowy domu
potem tylko kierownika budowy i moge dzialac Smile
Sro Maj 24, 2006 11:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002
Skad: Warszawa

Post Re: Architekt - projekt mieszkania Odpowiedz z cytatem
mamalolka napisala:
Ile kosztuje projekt 110metrowego mieszkania? Warto zainwestować w dobrego architekta? Czy jego praca polega tylko na narysowaniu projektu czy takze dogląda wykonawców? Płaci sie z góry czy za gotowy projekt który nam sie spodoba?

Wszystko zalezy od tego, jak się umówisz. Możesz się umówić na projekt, możesz na wykonastwo, niektórzy mają własne ekipy, robioą zakupy itd full opcja.

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Czw Maj 25, 2006 10:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
lizurej
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
u mnie płaciłam za pomieszczenie, nie za metraż

http://www.archidesign.com.pl
Pon Maj 07, 2018 14:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
warenka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Kwi 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Możesz podpytać - siostra korzystała z usług architekta z Łodzi - http://www.bdbprojekt.pl
Wto Cze 12, 2018 11:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach