Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Architekt - projekt mieszkania

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Architekt - projekt mieszkania
Autor Wiadomosc
mamalolka
Gadu│a
Gadu│a

Dolaczyla: 28 Wrz 2005
Skad: Warszawa

Post Architekt - projekt mieszkania Odpowiedz z cytatem
Ile kosztuje projekt 110metrowego mieszkania? Warto zainwestowaŠ w dobrego architekta? Czy jego praca polega tylko na narysowaniu projektu czy takze dogl▒da wykonawcˇw? P│aci sie z gˇry czy za gotowy projekt ktˇry nam sie spodoba?

Pia Maj 12, 2006 11:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
interka
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 11 Sie 2004
Skad: │ˇd╝

Post Odpowiedz z cytatem
ja mam umowe z architektem na indywidualny projek domu - oczywiscie zastrzeglam iz moge poprawiac ten projekt do tad az ustalimy ostateczna wersje ( ale znowu nie 50 razy wink.gif )
w umowie mamy takze wszystkie formalnosci dotyczace pradu, wody itp..
tak ze po uzgodnieniu i narysowaniu projektu architekt doprowadza sprawe do zlozenia na moje rece - projektu oraz wszelakich rysunkow i pozwolen - na rozpoczecie budowy domu
potem tylko kierownika budowy i moge dzialac Smile
Sro Maj 24, 2006 11:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002
Skad: Warszawa

Post Re: Architekt - projekt mieszkania Odpowiedz z cytatem
mamalolka napisala:
Ile kosztuje projekt 110metrowego mieszkania? Warto zainwestowaŠ w dobrego architekta? Czy jego praca polega tylko na narysowaniu projektu czy takze dogl▒da wykonawcˇw? P│aci sie z gˇry czy za gotowy projekt ktˇry nam sie spodoba?

Wszystko zalezy od tego, jak siŕ umˇwisz. Mo┐esz siŕ umˇwiŠ na projekt, mo┐esz na wykonastwo, niektˇrzy maj▒ w│asne ekipy, robio▒ zakupy itd full opcja.

Jakie aspekty zachowa´┐Ż kot´┐Żw sprawiaj´┐Ż, ´┐Że ludzie si´┐Ż do nich przywi´┐Żzuj´┐Ż, pozostaje nadal niezbadane

Lubi─Ö mie─ç z rana umys┼é czysty, wieczorem mniejsz─ů ostro┼Ť─ç lubie
Czw Maj 25, 2006 10:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
lizurej
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
u mnie płaciłam za pomieszczenie, nie za metraż

http://www.archidesign.com.pl
Pon Maj 07, 2018 14:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
warenka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Kwi 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Możesz podpytać - siostra korzystała z usług architekta z Łodzi - http://www.bdbprojekt.pl
Wto Cze 12, 2018 11:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
ja korzystałam z usług biura projektowego Archidesign, polecam
Pon Wrz 24, 2018 14:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
judyta11
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
My niebawem finalizujemy ju┼╝ zakup mieszkania i przyjdzie czas na jego urz─ůdzanie. Szczerze m├│wi─ůc nigdy nie mia┼éam zmys┼éu je┼Ťli chodzi o projektowanie i gustowne wyka┼äczanie wn─Ötrz. Dlatego coraz powa┼╝niej zastanawiam si─Ö nad skorzystaniem z fachowej pomocy architekta. Przegl─ůda┼éam ju┼╝ internet i spodoba┼éa mi si─Ö opcja wykonania projektu komplesowego z nadzorem przez Interior ArtStudio http://www.interior-artstudio.pl/oferta/projekt-kompleksowy-z-nadzorem-autorskim. Us,luga bardzo kompleksowa - ods stworzenia projektu od podstaw a┼╝ po nadz├│r jego wykonywania przez firm─Ö remontow─ů.
Wto Paz 30, 2018 21:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
michas007
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Sty 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Dziwne pytania zadajesz, czy jak idziesz do prawnika po porad─Ö, to pytasz si─Ö na forum czy warto jest i┼Ť─ç do prawnika po porad─Ö? To zale┼╝y ile masz do stracenia lub do zyskania, projekt indywidualny to podstawa w procesie inwestycyjnym. Nie ┼╝aden projekt wn─Ötrz czy domu kupiony z katalogu.
Pia Sty 04, 2019 18:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
nastka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 08 Lut 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Szukasz projektanta wn─Ötrz, kt├│rego celem jest stworzenie takiej przestrzeni, w kt├│rej b─Ödziesz czu┼é si─Ö najlepiej. W┼éa┼Ťnie http://olakosciow.pl ┼é─ůczy nowoczesne rozwi─ůzania i funkcjonalne elementy w jedn─ů ca┼éo┼Ť─ç. W urz─ůdzaniu wystroju wn─Ötrz ceni sobie oryginalno┼Ť─ç oraz praktyczno┼Ť─ç.
Czw Kwi 04, 2019 10:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Tchnieniewiatru
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Kwi 2019

Post Architekt - projekt mieszkania Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie wydawanie kasy na architekta jest strat─ů pieni─Ödzy. Ja zawsze wiedzia┼éam, jak chc─Ö, by wygl─ůda┼é m├│j domek i potrafili┼Ťmy to z m─Ö┼╝em sami wszystko rozplanowa─ç Wink
Czw Kwi 04, 2019 11:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
ale nie ka┼╝dy ma takie zdolno┼Ťci, je┼Ťli nie ma si─Ö wyobra┼║ni przestrzennej, lepiej zaufa─ç architektowi
Wto Kwi 09, 2019 09:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach