Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
je╝dziŠ samochodem

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Baby Potrafi▒ Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
je╝dziŠ samochodem
Autor Wiadomosc
Arabica
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Sie 2008

Post je╝dziŠ samochodem Odpowiedz z cytatem
jedn▒ z moich najwiŕkszych pasji jest w│aÂnie jazda samochodem. lubiŕ trasy d│ugie i krˇtkie, trochŕ siŕ te┐ doszkala│am w poÂlizgach i w bezpiecze˝stwie na drodze. a ┐e baba za kierownic▒ wo wed│ug niektˇrych to katastrofa:) to chcia│abym siŕ spytaŠ was jak do jazdy pochodzicie?

Wto Wrz 02, 2008 15:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kaltha
Zabanowana
Zabanowana

Dolaczyla: 24 Maj 2011
Skad: Jaros│aw

Post Odpowiedz z cytatem
Wcale nie Smile Kobiety tez potrafi▒ je╝dziŠ Very Happy
Sro Cze 22, 2011 13:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Oczywi┼Ťcie, ┼╝e kobiety potrafi─ů prowadzi─ç samoch├│d. Niekt├│re wr─Öcz lepiej ni┼╝ faceci. Je┼╝eli tak bardzo lubisz je┼║dzi─ç, a wr─Öcz szale─ç autem, to polecam ci o nie zadba─ç od strony technicznej. Bardzo fajnym produktem jest dodatek do paliwa - http://tec2000.pl/produkt/dodatek-uszlachetniacz-do-diesla/ pomo┼╝e ci on w odpowiedni spos├│b uchroni─ç twoje auto przed awari─ů pompy paliwowej, a co najwa┼╝niejsze, zmniejszy emisj─Ö spalin, przez co przyczynisz si─Ö r├│wnie┼╝ do ochrony ┼Ťrodowiska.
Koszt to zaledwie kilkadziesi─ůt z┼éotych, a mo┼╝e uchroni─ç ci─Ö przed du┼╝o wi─Ökszymi wydatkami w przypadku awarii.
Wto Cze 12, 2018 15:03 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
klaudynaa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Cze 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam prawko, ale od dw├│w lat nie je┼╝dz─Ö i mysl─Ö, ┼╝e teraz bym miala probem, aby wsi─ů┼Ť─ç za kierownic─Ö
Wto Lip 10, 2018 14:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Marta455
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Kwi 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Wystarczy raz drugi spr├│bowa─ç i pojecha─ç na znane trasy, a z dnia na dzie┼ä b─Ödzie coraz lepiej. Ja musia┼éam si─Ö przekona─ç gdy nadszed┼é czas powrotu do pracy i odwo┼╝enia dzieci do ┼╝┼éobka, przedszkola, szko┼éy itd. Coraz wi─Öcej czasu sp─Ödzam za kierownica swego auta. Jestem ┼Ťwiadomym kierowcom i dbam o bezpiecze┼ästwo swych pasa┼╝er├│w. przewo┼╝─ůc ich w fotelikach i przy wykorzystaniu alternatywnych rozwi─ůza┼ä do podk┼éadek jakim jest Smart Kid Belt. Jest to ma┼ée urz─ůdzenie dopasowuj─ůce pasy bezpiecze┼ästwa do wymiar├│w dziecka, kt├│re ┼Ťwietnie sprawdzi┼éo si─Ö r├│wnie┼╝ na wycieczkach mych dzieci autokarem.
Wto Lip 24, 2018 18:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Milomia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Mar 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja te┼╝ kocham je┼║dzi─ç samochodem Smile teraz nawet przymierzam si─Ö do odbycia kursu kierowcy rajdowego w http://www.drivingacademy.pl/szkolenia-indywidualne/iii-stopie%C5%84 Very Happy My┼Ťl─Ö, ┼╝e jestem na to w 100% gotowa Smile
Pia Wrz 21, 2018 10:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Baby Potrafi▒ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach