Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
jeĽdzić samochodem

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Baby Potrafi± Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
jeĽdzić samochodem
Autor Wiadomosc
Arabica
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Sie 2008

Post jeĽdzić samochodem Odpowiedz z cytatem
jedn± z moich największych pasji jest wła¶nie jazda samochodem. lubię trasy długie i krótkie, trochę się też doszkalałam w po¶lizgach i w bezpieczeństwie na drodze. a że baba za kierownic± wo według niektórych to katastrofa:) to chciałabym się spytać was jak do jazdy pochodzicie?

Wto Wrz 02, 2008 15:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kaltha
Zabanowana
Zabanowana

Dolaczyla: 24 Maj 2011
Skad: Jarosław

Post Odpowiedz z cytatem
Wcale nie Smile Kobiety tez potrafi± jeĽdzić Very Happy
Sro Cze 22, 2011 13:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że kobiety potrafią prowadzić samochód. Niektóre wręcz lepiej niż faceci. Jeżeli tak bardzo lubisz jeździć, a wręcz szaleć autem, to polecam ci o nie zadbać od strony technicznej. Bardzo fajnym produktem jest dodatek do paliwa - http://tec2000.pl/produkt/dodatek-uszlachetniacz-do-diesla/ pomoże ci on w odpowiedni sposób uchronić twoje auto przed awarią pompy paliwowej, a co najważniejsze, zmniejszy emisję spalin, przez co przyczynisz się również do ochrony środowiska.
Koszt to zaledwie kilkadziesiąt złotych, a może uchronić cię przed dużo większymi wydatkami w przypadku awarii.
Wto Cze 12, 2018 15:03 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
klaudynaa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Cze 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam prawko, ale od dwów lat nie jeżdzę i myslę, że teraz bym miala probem, aby wsiąść za kierownicę
Wto Lip 10, 2018 14:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Marta455
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Kwi 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Wystarczy raz drugi spróbować i pojechać na znane trasy, a z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Ja musiałam się przekonać gdy nadszedł czas powrotu do pracy i odwożenia dzieci do żłobka, przedszkola, szkoły itd. Coraz więcej czasu spędzam za kierownica swego auta. Jestem świadomym kierowcom i dbam o bezpieczeństwo swych pasażerów. przewożąc ich w fotelikach i przy wykorzystaniu alternatywnych rozwiązań do podkładek jakim jest Smart Kid Belt. Jest to małe urządzenie dopasowujące pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka, które świetnie sprawdziło się również na wycieczkach mych dzieci autokarem.
Wto Lip 24, 2018 18:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Baby Potrafi± Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach