Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Jak urozmaici─ç mieszkanie

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Bazar Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Jak urozmaici─ç mieszkanie
Autor Wiadomosc
lola4456
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Mar 2018

Post Jak urozmaici─ç mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam si─Ö nad tym co mog┼éabym zmieni─ç w swoim mieszkaniu. Podpowiedzcie mi czy wed┼éug was Fototapety to dobry pomys┼é? Widzia┼éam, ┼╝e w sklepie fototapety24.net mo┼╝na zrobi─ç taka tapet─Ö z w┼éasnego zdj─Öcia i wed┼éug mnie to ┼Ťwietna sprawa. Co wy o tym s─ůdzicie?
Pon Cze 04, 2018 16:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
eryk24i
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Cze 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy wiecie ale najlepszego producenta myjni bezdotykowej znajdziecie na http://mtautomatic.pl/. Uwa┼╝am, ┼╝e nie ma drugiego tak dobrego producenta, dlatego te┼╝ warto zapozna─ç sie z jego ofert─ů.
Sro Cze 06, 2018 07:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Podkowka15
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja uwielbiam otwarte przestrzenie, dlatego my┼Ťl─Ö nad przeszkleniem calutkiej, najd┼éu┼╝szej ┼Ťciany w salonie. zobaczymy, czy technicznie jest to do ogarni─Öcia...

Czw Cze 07, 2018 09:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
rita
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sty 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Ca┼éa ┼Ťciana ze szk┼éa? Ciekawe ale jakie to b─Ödzie mia┼éo zastosowanie? BO ┼Ťciany k┼éadzie si─Ö w celu odgrodzenia a jak przeszklisz to b─Ödzie tak jakby tej ┼Ťciany tam w og├│le nie by┼éo. Nie lepiej zostawi─ç otwart─ů przestrze┼ä po prostu? Mo┼╝e pomy┼Ťl o zabawie kolorem, teraz jest taki wyb├│r w farbach ┼╝e kr─Ö─çka mo┼╝na dosta─ç. Sp├│jrz chocia┼╝by na palet─Ö kolor├│w ┼Ťwiata od duluxa mi one si─Ö strasznie podobaj─ů Very Happy
Czw Cze 28, 2018 09:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach